هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

amiiiiir

عضو جدید
May 1, 2023
1
با سلام دسته ps3 من خراب شد دوتا دسته رفتم خریدم ولی سنسور حرکتی شون کار نمیکنه یعنی هوی رین یا کیل زون نمیتونم رد کنم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

• Like
Reactions: Sega_genesis

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
با سلام دسته ps3 من خراب شد دوتا دسته رفتم خریدم ولی سنسور حرکتی شون کار نمیکنه یعنی هوی رین یا کیل زون نمیتونم رد کنم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
با سلام
به احتمال زیاد فیک هستند

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام دوستان
من یک پلی ۳ اسلیم دارم ک با HDMI وصلش کردم ب تی وی
الان یه مدتیه ک مشکل پرش تصویر داره...ینی بعد یه ربع بازی یا گاهی نیم ساعت بازی کردن تصویر پرش های برفکی مانند میزنه و می‌ره..گاهی پرش هاش زیاد میشه ک مجبور میشم کلا دستگاه رو خاموش کنم و گاهی هم هر نیم ساعت یه پرش میندازه
با کابل خودش زیاد پرش مینداخت حتی توی xmb ولی کابل نو ک گذاشتم یکم کمتر شد پرش تصویرش..
مشکل از چی می‌تونه باشه؟

• Like

Rolli.V

کاربر سایت
Sep 10, 2021
27
سلام من PS3 کپی خور دارم
از طریق بلوتوث دسته PS4 بهش وصل میکنم تو منو دستگاه دسته کار می‌کنه ولی وقتی وارد بازی میشم هیچ کدوم از دکمه های دسته کار نمیکنن.
کسی اگه اطلاعاتی داره در این مورد میشه راهنمایی کنه ممنونم

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام دوستان
من یک پلی ۳ اسلیم دارم ک با HDMI وصلش کردم ب تی وی
الان یه مدتیه ک مشکل پرش تصویر داره...ینی بعد یه ربع بازی یا گاهی نیم ساعت بازی کردن تصویر پرش های برفکی مانند میزنه و می‌ره..گاهی پرش هاش زیاد میشه ک مجبور میشم کلا دستگاه رو خاموش کنم و گاهی هم هر نیم ساعت یه پرش میندازه
با کابل خودش زیاد پرش مینداخت حتی توی xmb ولی کابل نو ک گذاشتم یکم کمتر شد پرش تصویرش..
مشکل از چی می‌تونه باشه؟

اگر سوکت های hdmi روی کنسول و تلوزیون سالم باشن احتمالا gpu مشکل پیدا کرده

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام من PS3 کپی خور دارم
از طریق بلوتوث دسته PS4 بهش وصل میکنم تو منو دستگاه دسته کار می‌کنه ولی وقتی وارد بازی میشم هیچ کدوم از دکمه های دسته کار نمیکنن.
کسی اگه اطلاعاتی داره در این مورد میشه راهنمایی کنه ممنونم

خیلی از بازیا مثل gta v با کنترل ps4 روی ps3 کار نمیکنن .
به عبارت کلی فقط میتونین توی منو و وب گردی باهاش کار کنین

• Like
Reactions: Rolli.V

mehraeizal

عضو جدید
May 28, 2023
1
با سلام، بازی uncharted 3 را در ps3 اسلیم بازی می‌کنم، در یک مرحله صفحه سیاه میشه و هیچ چیزی کار نمی‌کند و باید دکمه پاور دستگاه را خاموش روشن کنم ، چند بار امتحان کردم و فقط در آن مرحله این اتفاق می‌افتد، میتونید کمکم کنید

• Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام، بازی uncharted 3 را در ps3 اسلیم بازی می‌کنم، در یک مرحله صفحه سیاه میشه و هیچ چیزی کار نمی‌کند و باید دکمه پاور دستگاه را خاموش روشن کنم ، چند بار امتحان کردم و فقط در آن مرحله این اتفاق می‌افتد، میتونید کمکم کنید
از دیسک ارجینال بازی استفاده میکنی یا دیتای هکی؟

• Like

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
سلام دوستان عزیز بنده یک سوال داشتم راجب تعمییر ps3 من لان یه کنسول به دستم اومده همه چیزش سالمه فقط 18 تا از این خازن های کوچک بین cell و rsx رو نداره جایی رو میشناسید که تعمییر بکنن این کنسول رو یا نه حیف هستش سره چند تا خازن بندازمش دور لطفا کمک کنید

• Like
Reactions: MR.MARIO

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
سلام دوستان عزیز بنده یک سوال داشتم راجب تعمییر ps3 من لان یه کنسول به دستم اومده همه چیزش سالمه فقط 18 تا از این خازن های کوچک بین cell و rsx رو نداره جایی رو میشناسید که تعمییر بکنن این کنسول رو یا نه حیف هستش سره چند تا خازن بندازمش دور لطفا کمک کنید
مثل اینکه کسی پاسخ نمیده :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر