هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
کد بک آپی ندارم متاسفانه
برای گرفتنشم باید باز لاگین کنم
از اون سمتم خط من همراه اول هستش

تو بروزرم که از قبل sign in بود زدم کلا ورود دو مرحله ای رو غیر فعال کردم
حالا به نظرتون یه پسوورد سخت به تنهایی میتونه از پس امنیت اکانت بر بیاد ؟ هک نشیم :D
شما باز تایید دو مرحله ای بزار و کد های بکاپت رو نگه دار، احتمالا به خاطر شلوغی سرورهای psn هست که کد نمیاد، بعدا درست میشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
یه سوال داشتم؟
آیا میشه هارد اکسترنال به ps4 وصل کرد و بازیارو روش نصب کرد؟
رو فلش چی؟؟؟
باید hdd باشه یا ssd ؟
سپاس

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام ببخشید یه مشورت میخواستم به نظرتون ps4 pro بگیرم یا one x خیلی دو دلم لطفا کمکم کنید
من هردوش رو دارم، درسته که وان ایکس قدرتش بیشتره ولی ps4pro بازی های انحصاری زیادی داره که خیلی ارزشش رو بیشتر میکنه
چند تا از خوبهای انحصاری سونی
شاهکار god of war 2018
god of war 3
Last of us
Uncharted 4
Uncharted lost legacy
شاهکار bloodborne
شاهکار nier Automata
شاهکار nioh 1 و nioh 2
Horizon Zero Dawn
شاهکار shadow of colossus
Spiderman
Days gone
و کلی انحصاری دیگه که حتما باید بازی کنی، البتهچند بازی دیگه هم در راهه مثل لست 2، گاست او سوشیما و ریمیک شاهکار فاینال فانتاسی
البته وان ایکس هم بازی انحصاری خوب مثل Gears و halo و forza داره
ولی این کجا و آن کجا
باز انتخاب با خودته،

یه سوال داشتم؟
آیا میشه هارد اکسترنال به ps4 وصل کرد و بازیارو روش نصب کرد؟
رو فلش چی؟؟؟
باید hdd باشه یا ssd ؟
سپاس
سلام بله اگه هارد usb3 داشته باشی میتونی بازی بریزی، البته محدودیت داره ها
اولا حتما باید به کنسول وصل کنی و با کنسول فرمت کنی و دقیقا مثل هارد خود کنسول بازی بریزی توش، و نمیشه مستقیم با کامپیوتر بازی ریخت بهش،
از هارد دیگه تو هیچ جایی نمیشه استفاده کرد، یعنی نه تلوزیون و نه کامپیوتر نمیتونه ازش استفاده کنه، حتما باید فرمت بشه برا استفاده های دیگه،
بله اگه هارد اس اس دی باشه هم میشه،
در کل فقط به عنوان هارد کنسول میشه استفاده کرد و نمیشه هم بازی بریزی و هم مثلا فیلم بریزی توش

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دوستان از لن کنسول به اینترنت وصل نمیشه روتر دستگاه سالمه به یه لپ تاب وصل کردم کار کرد سیم لن و مودمم امتحان کردم رو چیزای دیگه کار میکنه ولی فقط بین مودم من و ps4 نمیتونم نت رو از طریق لن برقرار کنم.چه کنم؟

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
با سلام،یه سوالی داشتم از شما لطفا اگه میشه راهنمایی کنید،من دستگاهم مشکل پیدا کرد و متاسفانه ریست شد.حالا سیو هام پاک شد نتونستم بک اپ بگیرم.میخوام ببینم اول اینکه جایی هست سیو بازیها باشه مثل بازی های red dead2,gta v و دوم اینکه چطوری میتونم اون سیو ها رو به دستگاه انتقال بدم،ممنون میشم پاسخ بدید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با سلام،یه سوالی داشتم از شما لطفا اگه میشه راهنمایی کنید،من دستگاهم مشکل پیدا کرد و متاسفانه ریست شد.حالا سیو هام پاک شد نتونستم بک اپ بگیرم.میخوام ببینم اول اینکه جایی هست سیو بازیها باشه مثل بازی های red dead2,gta v و دوم اینکه چطوری میتونم اون سیو ها رو به دستگاه انتقال بدم،ممنون میشم پاسخ بدید
سیو ها روی پروفایل هستن و نمیشه انتقال داد فقط یه مژده بهتون بگم اگه آنلاین میزدید سئو های انلاینتون سالمه و level و رنگ weapon هاتون سرجاشه توی بخش آنلاین

• Like
Reactions: se.phi.roth

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
دوستان یه مشکل اساسی دارم
زمانی که hdr تی وی فعاله و تو منو بازی هستم مشکلی نیست به محض اینکه وارد هر بازی بشم بعد حدود 5 ثانیه تصویر میره ، صفحه سیاه میشه بعد که میاد رنگ ها بی روح میشن و رنگ ها به خاکستری میزنه در حالی که hdr هم روشنه
sony x900e
هم تو xbox one x هم ps pro این مشکلو دارم
کسی میدونه ایراد از چیه

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان یه مشکل اساسی دارم
زمانی که hdr تی وی فعاله و تو منو بازی هستم مشکلی نیست به محض اینکه وارد هر بازی بشم بعد حدود 5 ثانیه تصویر میره ، صفحه سیاه میشه بعد که میاد رنگ ها بی روح میشن و رنگ ها به خاکستری میزنه در حالی که hdr هم روشنه
sony x900e
هم تو xbox one x هم ps pro این مشکلو دارم
کسی میدونه ایراد از چیه

برای HDR باید ستینگ تصویر tvـرو تنظیم کنی ترجیحا روی standard قرار بده روشنایی و کنترست نزدیک به حداکثر قرار بده و مقدار گاما و سایر موارد هم تغییر بده تا نتیجه به تصویر دلخواهت برسه

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
برای HDR باید ستینگ تصویر tvـرو تنظیم کنی ترجیحا روی standard قرار بده روشنایی و کنترست نزدیک به حداکثر قرار بده و مقدار گاما و سایر موارد هم تغییر بده تا نتیجه به تصویر دلخواهت برسه
میتونم اوضاع رو بهتر کنم با این گزینه ها ولی علت تغییر رو نفهمیدم بعد این موارد رو اضافه کنم تو بازی یک مقدار بهتر میشه ولی بعد که تو منو کنسول برم ، غلظت رنگ منو خیلی زیاد میشه
یه چیزی این وسط اشکال داره نمیدونم باید چیکار کنم که چنج color نشه

• Like

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
سلام دوستان یک xbox one s دارم
حالا با توجه به مشکلاتی که خوردم می خوام بیام به ps4 slim
خواهشا توضیح بدید این مشکلات باسه ps4 هم هست یا نه
اول بگم بازی های xbox کیلویی فروش میره حالا برای ps4 چطوره؟
بازی آنلاین چی؟ الان که ایکسباکسم کپی خور شده دیگه بازی انلاین نمی تونم
یک چیزی که به شدت اعصابم رو خرد می کنه نمیشه سیو رو از pc انتقال بدم به xbox
برای ps4 قضیه چطوره

در ضمن بازی های the last of us و god of war و horizen رو برای ps4 قبلا بازی کردم اصلا برام بازی های اختصاصی مهم نیست چون اینا رو تموم کردم

آخرین ویرایش:

tondoro

کاربر سایت
Jan 17, 2013
2
Voice 004.mp3 - یو آپلود
سلام من resident evil 2 رو دیجیتالی خریدم وقتی بازی میکنم کنسول این صدا رو میده ولی اگه از بازی خارج بشم بعد دوباره وارد بازی شم یا این صدا رو نمیده یا وقتی میده بعد از چند ثانیه قطع میشه
کسی میدونه مشکل چیه و معنی این صدا چیه

Miladjalali

کاربر سایت
Apr 1, 2020
8
سلام تو بعضی از بازی های pa4 من تو صفحه یه خط سفید یا سیاه میاد بعد سریع می ره تو اسکرین شات فیلمی هم معلومه باگ
بعد مشکلات گرافیکی تو اسکرین مشخص

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان یک xbox one s دارم
حالا با توجه به مشکلاتی که خوردم می خوام بیام به ps4 slim
خواهشا توضیح بدید این مشکلات باسه ps4 هم هست یا نه
اول بگم بازی های xbox کیلویی فروش میره حالا برای ps4 چطوره؟
بازی آنلاین چی؟ الان که ایکسباکسم کپی خور شده دیگه بازی انلاین نمی تونم
یک چیزی که به شدت اعصابم رو خرد می کنه نمیشه سیو رو از pc انتقال بدم به xbox
برای ps4 قضیه چطوره

در ضمن بازی های the last of us و god of war و horizen رو برای ps4 قبلا بازی کردم اصلا برام بازی های اختصاصی مهم نیست چون اینا رو تموم کردم

سلام، من هر دو کنسول رو دارم و
بازی های ps4 ارزانترین راه اکانت هکی هست که هر بازی نسبت به جدید یا قدیمی بودن حدود 30 تا 100 تومن در میاد، البته اگه اکانت پر بازی باشه شاید هر بازی برات 20 تومن بیوفته
با اکانت هکی میشه انلاین بازی کرد ولی ریسک قفل شدن داره، من یه اکانت دارم که 5 ساله دارمش و هنوز قفل نشده و بازی هاش رو انلاین بازی میکنم و هر سال هم بازی جدید میخره، ولی شده که یه اکانت بخرم و فرداش بازیاش قفل بشن،
در مورد سیو بازی هم که بگم، سیو بازی ها فقط رو همون اکانت اجرا میشه، یعنی شما سیو رو انتقال بدی به یه کنسول دیگه اجرا نمیشه، باید اکانتت رو هم انتقال بدی، حتی اگه تو کنسول دو تا یوزر داشته باشی، سیو های همدیگه رو اجرا نمیکنن
بازی های انحصاری هم خیلی بیشتر از اون چیزی هست که بازی کردین
Bloodborne, nioh, nier Automata, days gone, uncharted, final fantasy,,........

||SIAVASH||

کاربر سایت
Nov 1, 2007
33
من یک اکانت هکی دارم …. یک لحظه دستگاه آنلاین شد و قفل اومد کنار بازی …
ولی اکانت رو از سایت my plastation بررسی کردم هنوز اکی هست و یوزر و پسورد درسته
میتونم باز لاگین کنم باهاش توی ps4 که بازی OK بشه ؟؟
و یک سوال دیگه من میخوام بعدش بازی
Break point GhostRecon رو بریزم روی دستگاه ولی برای بازی باید به سرور ubisoft وصل بود … راهی هست مثلا مثل DNS ها که بشه بازی رو بدون قفل شدن بازی کرد ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر