هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
داداش برا ps4 حدود 1500 تا بازی رلیز شده و همش رو میتونی بازی کنی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
ممنون برای راهنمایی. اخه دیدی که طرف بلد نیست یه چرت و پرتی میگه ادم دو دل میشه مخصوصا برا من که ایکس باکس فن بودم

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام - من تو دانلود آپدیت RDR2 به مشکل برخورده بودم بعد بررسی متوجه شدم لینک هاش تو PSN فیلتر شده :| الان چه راهی دارم برای دانلودش اگه با PC دانلود کنم میشه با PSX انتقال داد؟
بله میتونین با pc دانلود کنین و انتقال بدین به کنسول، البته اگه با pc دان کنین حجم ابدیت خیلی بیشتر میشه، چون کنسول فقط اخرین ابدیت رو دان میکنه ولی تو pc حجم کل ابدیت از اولین روز تا امروز، مثلا اگه تو کنسول حجم ابدیت 8 گیگ باشه، احتمالا اگه همون ابدیت رو با pc بزنی برات 50 گیگ ابدیت بیاره، این یه مثال بود شاید حجم ها فرق کنه
البته با کنسول هم میتونین با تغییر dns دانلود کنین ولی سرعت میاد پایین،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
دوستان دیتای بازی جیل بریک (فریمور ۵.۰۵ اینا رو) رو میشه برای بازی اریج زد؟ (با برنامه psx)
یه بازی قدیمی میخوام بریزم سایتای ایرانی چون قدیمیه فقط دیتای هکیش رو دارن

بعد یه بازی هست ۶۰ گیگ کلش هست، دیشب ۱۰ گیگشو از داخل کنسول دانلود کردم، بقیه شو میتونم از اونجایی که دانلود کردم با psx download helper بریزم یا میره از اول بازی رو دانلود میکنه؟
اون ده گیگ هم که گرفتم تو لیست دانلود یه تیکه بود خودش و الان تو بخشی از بازی میره (حتما دیدین تو دانلودهای کنسول بعضی بازیا چند تیکه س اونم اینطوریه)

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
174
نام
babak
سلام دوستان،
من یه پی اس فور با ورژن 6.20 دارم که چنتایی بازی کپی (اکانت هکی) داخلش هست.
میخواستم این بار به جای اینکه دستگاه رو ببرم بیرون برام بازی بریزن، خودم اکانت بخرم و بازیهاشو دانلود کنم. حالا دو تا سوال دارم.
اگه من با دستگاهم به اینترنت وصل بشم، (برای دانلود بازی ها، و نه بازی آنلاین) بازی ها یا دستگاه قفل میشه؟
آیا داده خام بازی ها رو بیرون میفروشن که دیگه نیازی به دانلود نباشه.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
تای بازی جیل بریک (فریمور ۵.۰۵ اینا رو) رو میشه برای بازی اریج زد؟ (با برنامه psx)
یه بازی قدیمی میخوام بریزم سایتای ایرانی چون قدیمیه فقط دیتای هکیش رو دارن

بعد یه بازی هست ۶۰ گیگ کلش هست، دیشب ۱۰ گیگشو از داخل کنسول دانلود کردم، بقیه شو میتونم از اونجایی که دانلود کردم با psx download helper بریزم یا میره از اول بازی رو دانلود میکنه؟
اون ده گیگ هم که گرفتم تو لیست دانلود یه تیکه بود خودش و الان تو بخشی از بازی میره (حتما دیدین تو دانلودهای کنسول بعضی بازیا چند تیکه س اونم اینطوریه)

نه نمیشه
اونا fake pkg هستند و با retail pkg کاملاً متفاوتن

مورد دوم هم باید با pc دیتای بازیو از اول کامل دانلود کنی
بعد موقع انتقال با psx خوده کنسول دانلودو از ۱۰ گیگ ادامه میده

• Like
Reactions: Cait Sith

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان من یه هدست asus strix 7.1 خریدم چجوری باید به ps4 وصلش کنم وصل میکنم همهچیش اوکی روشن میشه ولی فقط مایکش کار میکنه
مثل اینکه این مدل از PS4 پشتیبانی نمیکنه

The Strix 7.1 comes with its own USB station that acts as its sound processor as well as the power supply for the headset’s internal speakers and the needlessly bright lighting effects. Since the USB station is driver-supported, the headset will NOT work with the PS4 or the Xbox One.

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
دوستان من این هدفون strix 7.1 از طریق ریموت پلی وصل کردم به ps فقط mic چجوری باید تو فعال کرد تو خود نرم افزار ریموت پلی تو pc رو ایکون mic زدم ولی فعال نشد

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,929
دوستان دیتای gta v نسخه ps4 رو سرچ کردم هیچ جا نبود خودم بازیشو اون اوایل که نسخه ps4 ش اومده بود دیتاشو رو دی وی دی گرفتم هنوزم دارم الان اون دیتا رو استفاده کنم به درد میخوره با psx بریزم؟ بقیه شم آپدیتی چیزی داشت از داخل کنسول ادامه شو دان کنم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان دیتای gta v نسخه ps4 رو سرچ کردم هیچ جا نبود خودم بازیشو اون اوایل که نسخه ps4 ش اومده بود دیتاشو رو دی وی دی گرفتم هنوزم دارم الان اون دیتا رو استفاده کنم به درد میخوره با psx بریزم؟ بقیه شم آپدیتی چیزی داشت از داخل کنسول ادامه شو دان کنم؟
درصورتی که هم ریجن باشن میتونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر