هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان دیتای gta v نسخه ps4 رو سرچ کردم هیچ جا نبود خودم بازیشو اون اوایل که نسخه ps4 ش اومده بود دیتاشو رو دی وی دی گرفتم هنوزم دارم الان اون دیتا رو استفاده کنم به درد میخوره با psx بریزم؟ بقیه شم آپدیتی چیزی داشت از داخل کنسول ادامه شو دان کنم؟
موقع انتقال دیتا باید اخرین ابدیت همراش باشه، خودت لینک بگیر و دانلود کن ابدیتش رو

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

سلام دوستان،
من یه پی اس فور با ورژن 6.20 دارم که چنتایی بازی کپی (اکانت هکی) داخلش هست.
میخواستم این بار به جای اینکه دستگاه رو ببرم بیرون برام بازی بریزن، خودم اکانت بخرم و بازیهاشو دانلود کنم. حالا دو تا سوال دارم.
اگه من با دستگاهم به اینترنت وصل بشم، (برای دانلود بازی ها، و نه بازی آنلاین) بازی ها یا دستگاه قفل میشه؟
آیا داده خام بازی ها رو بیرون میفروشن که دیگه نیازی به دانلود نباشه.
خودت میتونی اکانت بخری و بزنی، بعد دیتاش رو یا با خود کنسول دان کنی، یا با pc دان کنی و انتقال بدی، یا هارد ببری بیرون بزنن و بیاری خودت انتقال بدی، یا کنسول رو ببری بیرون برات دیتاش رو بریزن،
ولی موقع زدن اکانت رو کنسول چون باید به نت وصل بشی، احتمال زیاد بازی های قبلیت همه قفل میشن

yoozbit

کاربر سایت
Mar 14, 2020
3
سلام
دوستان وقتتون بخیر
من تازه Ps4 خریدم
روش یک اکانت هست(هکی احتمالا) همراه با چندتا بازی
منتها بازی fifa 20 و need for speed heat رو وقتی می زنم برای بازی، میگه cannot connet to the server
میخواستم ببینم اساتید نظری دراین باب دارن؟ راهی برای حل مشکلش هست؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
دوستان وقتتون بخیر
من تازه Ps4 خریدم
روش یک اکانت هست(هکی احتمالا) همراه با چندتا بازی
منتها بازی fifa 20 و need for speed heat رو وقتی می زنم برای بازی، میگه cannot connet to the server
میخواستم ببینم اساتید نظری دراین باب دارن؟ راهی برای حل مشکلش هست؟
بازی ها علامت قفل دارن یا نه؟

yoozbit

کاربر سایت
Mar 14, 2020
3
روی اکانت اصلی که بازی میکنم، هیچ کدوم قفل ندارن. همه بازی ها باز میشن (گاد اف وار، کراش، جی تی ای وی و...) ولی این دوتا بازی باز نمیشن و میگه نمی تونه وصل بشه به سرور.
وقتی می رم روی سویچ اکانت، 3 تا اکانت دیگه هست که دوتاش پسورد میخواد و یکیش نمی خواد. اونی نمی خواد وقتی وارد میشم، اون دوتا بازی قفل دارن!

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
امروز کنسولم روشن کردم کل بازیام آپدیتشون پاک شده پیام میده از اول دانلود کنم
تا دیشب درست بود
کسی میدونه مشکل از کجاس؟

yoozbit

کاربر سایت
Mar 14, 2020
3
دوستان کسی نمی دونه چجوری میتونم این مشکلو رفع کنم؟
سوال دیگه هم داشتم، من الان یه اکانت ظرفیت 1 بخرم میتونم کنار این بازی هام نصب کنم؟ چون باید به نت وصل بشم بازی های این اکانتم قفل میشه؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سوال دیگه هم داشتم، من الان یه اکانت ظرفیت 1 بخرم میتونم کنار این بازی هام نصب کنم؟ چون باید به نت وصل بشم بازی های این اکانتم قفل میشه؟
وقتی ظریفیت یک بگیری نباید به اینترنت وصل بشی چه از طریق اکانت خودت یا اکانت که ظرفیت یک خریدی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اگه بازی هارو تو لیست دانلود داشته باشی.
بعد زدن اکانت ظ1 میتونی تو تنظیمات نتورک، dns دستی بدی و بازی های که تو لیست دانلود داری بدون اینکه بازی ظ1 قفل بشه دانلود کنی،

بچه ها این کندی عجیب قریب تو دانلود اپدیت ها سراسریه ؟
بله مشکل از نت داخلی هست، این 100 گیگ اینترنت هدیه و موندن تو خونه باعث شده همه هجوم بیارن طرف نت و سرعت و پهنای باند به طرز وحشتناکی کم شده

• Like
Reactions: Jack cooper

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر