هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یک اکانت هکی دارم …. یک لحظه دستگاه آنلاین شد و قفل اومد کنار بازی …
ولی اکانت رو از سایت my plastation بررسی کردم هنوز اکی هست و یوزر و پسورد درسته
میتونم باز لاگین کنم باهاش توی ps4 که بازی OK بشه ؟؟
و یک سوال دیگه من میخوام بعدش بازی
Break point GhostRecon رو بریزم روی دستگاه ولی برای بازی باید به سرور ubisoft وصل بود … راهی هست مثلا مثل DNS ها که بشه بازی رو بدون قفل شدن بازی کرد ؟
این کارو نکن
نه vpn میخواد

• Like
Reactions: se.phi.roth

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من یک اکانت هکی دارم …. یک لحظه دستگاه آنلاین شد و قفل اومد کنار بازی …
ولی اکانت رو از سایت my plastation بررسی کردم هنوز اکی هست و یوزر و پسورد درسته
میتونم باز لاگین کنم باهاش توی ps4 که بازی OK بشه ؟؟
و یک سوال دیگه من میخوام بعدش بازی
Break point GhostRecon رو بریزم روی دستگاه ولی برای بازی باید به سرور ubisoft وصل بود … راهی هست مثلا مثل DNS ها که بشه بازی رو بدون قفل شدن بازی کرد ؟
در مورد سوال اول، بله میتونین وارد اکانت بشین و بعد برین بخش اکانت منجمنت و بعد دوباره اکتیو کنین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

خوب الان بازی قفل شده .. یعنی باز لاگین نکنم که قفل بازی باز بشه ؟
با لاگین کردن قفل باز نمیشه،
دلیل قفل شدن دی اکتیو شدن اکانت هست، میتونی بری داخل اکانت و اکتیو کنی، البته اگه بشه،
یه تست بکن دیگه،
اگه بلد نیستی این مسیر زیر رو برو،
اول وارد اکانت شو بعد
Setting
Account and network management
Active primary
اینجا گزینه اکتیو رو بزن

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان
اگه اشتراک پلاس داشته باشیم و بازیهایی که برای هر ماه پلاس رایگان میشه رو بگیریم وقتی اعتبار پلاس تموم بشه قفل میشه برای تمام اکانت های روی کنسول
میخواستم بدونم به جز آنلاین نشدن راهی هست که بازی قفل نشه؟ مثلا بعد از دانلود بازی خروج بزنیم از اکانتی که پلاس داره و دیگه لاگین نکنیم باهاش

و سوال دوم اینکه اگه بعد از مثلا 6 ماه دوباره برای اون اکانت اشتراک پلاس بگیریم بازیهای قفل شده رو میشه بازی کرد یا باید دوباره خریداری بشه؟ (منظورم بازیهایی هست که به صورت ماهانه رایگان شدن و قبلا دانلود کردیم)

• Like
Reactions: se.phi.roth

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,787
نام
حامد
سلام دوستان
اگه اشتراک پلاس داشته باشیم و بازیهایی که برای هر ماه پلاس رایگان میشه رو بگیریم وقتی اعتبار پلاس تموم بشه قفل میشه برای تمام اکانت های روی کنسول
میخواستم بدونم به جز آنلاین نشدن راهی هست که بازی قفل نشه؟ مثلا بعد از دانلود بازی خروج بزنیم از اکانتی که پلاس داره و دیگه لاگین نکنیم باهاش

و سوال دوم اینکه اگه بعد از مثلا 6 ماه دوباره برای اون اکانت اشتراک پلاس بگیریم بازیهای قفل شده رو میشه بازی کرد یا باید دوباره خریداری بشه؟ (منظورم بازیهایی هست که به صورت ماهانه رایگان شدن و قبلا دانلود کردیم)

1.در هر صورت قفل میشه. هیچ راهی نداره.
2. همه بازی های پلاس که توی لایبرری هستن با اشتراک مجدد فعال میشن. و تا زمانی که اشتراک دارین قابل بازی هستن.

reza.aza

عضو جدید
Apr 6, 2020
1
من یک ماه قبل بازی call of duty: modern warfare را خریدم. بازی را نصب کردم و اقدام به به روز رسانی کردم .۹۱ گیگابایتی (آن هم با سرعت بسیار کم) دانلود شد و نصب شد. ولی بعد از چند روز سیستم هنگی داشت و به روز رسانی ۹۱ گیگابایتی ظاهرا حذف شد و دوباره اقدام به دانلود کرد. برای بار سوم هم دیروز این اتفاق افتاد. آیا این به روز رسانی های ۹۱ گیگابایتی متفاوت هستند یا من اشتباهی در نصب دارم؟

Morteza-DM

کاربر سایت
Apr 7, 2020
5
درود
ps۴ pro گرفتم تعدادی بازی روی اون نصب هست از کسی که خریدم گفت فروشنده براش تعدادی باز ریخته چندتا سوال:
۱- از کجا بفهمم اکانتی که الان روی دستگاه هست اکانت تقلبی هکی هست ؟
۲- کپی خور کردن با اکانت هکی فرق داره ؟
۳-دستگاهی که اکانت هکی داره کلا نمیشه به نت وصلش کرد ؟ خطرناک نیست
۴- همزمان میشه اکانت هکی و یه اکانت اصلی رو داشته باشیم ؟ مثلا روی اکانت اصلی میتونم به نت وصل بشم ؟
۵- بهترین اکانت که بدون دردسر باشه و آنلاین هم بشه بازی کرد چیه ؟
۶- این اکانت های پلاس چیه ؟
شرمنده سوالام زیاد شد ممنون

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان
سرویس Playstation now تست کردین؟ با سرعت 8 مگ مخابرات مثلا میشه درست حسابی بازی کرد یا دردسر و لگ و اینا داره؟
یه سری بازیها مثل Control در دو حالت قابل بازی هست ، یکی استریم هست و گزینه دیگه دانلود میکنه بازی رو اول بعد میتونی بازی کنی
در صورت دانلود بازی آیا واقعا میشه با کیفیت خوب بازی کرد؟

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
کسی اینجا نیست جواب سوالای منو بده ؟
کنسولت مبارک باشه برادر .سعی کن انحصاری های سونی رو بازی کنی .من بلاد بورن نزدیک هزار ساعت یا دوهزار ساعت بازی کردم البته آنلاین .حالا ببین اون اکانت رو پی اس فورت هکی هست.کنسول های کپی خور یک ملیون گرونتر از بقیه هستن .فروشنده حتما بهت میگه کنسول کپی خور هست یا نه؟اگر کنسول کپی خور باشه آنلاین بشی خطرناکه خیلی.اگر هکی باشه احتمال هفتاد درصد بازی هات قفل میشه و سرخورده میشی حسابی.ولی تو این گرونی به نظرم اصلا دنبال اکانت اصلی نباش .بازی ها ی سونی خیلی گرون تموم میشه برای ما بدبختهای ایرانی.فقط دنبال بازی ها ی هکی باش.لیست بازیها تو برام ون بنویس ببینم چی داری .قبلاً چی داشتی؟

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

سلام دوستان
سرویس Playstation now تست کردین؟ با سرعت 8 مگ مخابرات مثلا میشه درست حسابی بازی کرد یا دردسر و لگ و اینا داره؟
یه سری بازیها مثل Control در دو حالت قابل بازی هست ، یکی استریم هست و گزینه دیگه دانلود میکنه بازی رو اول بعد میتونی بازی کنی
در صورت دانلود بازی آیا واقعا میشه با کیفیت خوب بازی کرد؟
می‌دونی اگر استریم آنلاین بازی کنی هر ساعت چهار گیگ باید پیاده بشی؟

کسی اینجا نیست جواب سوالای منو بده ؟
اگر هم بازی آنلاین دوست داری تو تخفیفات بازی مورد علاقه ت رو با گیفت کارت بخر(بهت سایت معتبر معرفی میکنم)بعد از این پلاس های چهارده روزه شش هزار تومن بخر (اون هم کانال بهت معرفی میکنم)آنلاین بازی کن.اگر دوست داری این کارو بکنی پلی استیشن رو بزن تنظیمات کارخونه .اگر بازی دیجیتالی خریدی اکانت شخصی خودتو دو مرحله ای کن.

اگر هم بازی آنلاین دوست داری تو تخفیفات بازی مورد علاقه ت رو با گیفت کارت بخر(بهت سایت معتبر معرفی میکنم)بعد از این پلاس های چهارده روزه شش هزار تومن بخر (اون هم کانال بهت معرفی میکنم)آنلاین بازی کن.اگر دوست داری این کارو بکنی پلی استیشن رو بزن تنظیمات کارخونه .اگر بازی دیجیتالی خریدی اکانت شخصی خودتو دو مرحله ای کن.

ولی باز هم یه روز میرسه دیگه قدرت خرید دیجیتالی نخواهی داشت .اون روز برو تو خط دزدی (اکانت هکی)دهن اروپایی ها رو سرویس کن.

• Like
Reactions: Morteza-DM

gr.s

کاربر سایت
Jul 16, 2019
98
سلام دوستان ممکنه بد دانلود شدن بازی رو عملکردش تاثیر بزاره ؟! من skyrim رو بعد از چندوقت دوباره دانلود کردم بازی کنم وسط دانلود زیاد نت قطع و وصل شد یکم بیش از حد . الان احساس میکنم بازی یه مشکلاتی داره , بعضی مواقع تیک تیک میکنه خیلی خیلی کوچیک , یا یه اتفاقایی که قبلا باید تو بازی میوفتاد ولی الان نمیوفته , یه کاراکتر خاص کلا از بازی حذف شده انگار یا من پیداش نمیکنم !! نمیدونم من حساسم یا واقعا مشکلی هست ؟!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان ممکنه بد دانلود شدن بازی رو عملکردش تاثیر بزاره ؟! من skyrim رو بعد از چندوقت دوباره دانلود کردم بازی کنم وسط دانلود زیاد نت قطع و وصل شد یکم بیش از حد . الان احساس میکنم بازی یه مشکلاتی داره , بعضی مواقع تیک تیک میکنه خیلی خیلی کوچیک , یا یه اتفاقایی که قبلا باید تو بازی میوفتاد ولی الان نمیوفته , یه کاراکتر خاص کلا از بازی حذف شده انگار یا من پیداش نمیکنم !! نمیدونم من حساسم یا واقعا مشکلی هست ؟!
این مشکل ها ربطی به دانلود نداره، دانلود مشکل داشته باشه از بازی میندازه بیرون

• Like
Reactions: gr.s

beatbox

کاربر سایت
Oct 21, 2007
121
نام
محمد مهدي
دوستان من مشکل دانلود پیدا کردم.سرعت دانلودم وحشتناک اومده پایین هم با ای دی اس ال تست کردم هم با نت موبایل دی ان اس هم ست میکنم درست نمیشه.قبلا ۲ مگ در ثانیه بود الان اومده رو ۳۰۰ کیلوبایت .هر دستگاهی غیر از پی اس درسته و سرعت عادیه فقط کنسول مشکل داره .کسی راه حلی داره

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان من مشکل دانلود پیدا کردم.سرعت دانلودم وحشتناک اومده پایین هم با ای دی اس ال تست کردم هم با نت موبایل دی ان اس هم ست میکنم درست نمیشه.قبلا ۲ مگ در ثانیه بود الان اومده رو ۳۰۰ کیلوبایت .هر دستگاهی غیر از پی اس درسته و سرعت عادیه فقط کنسول مشکل داره .کسی راه حلی داره
پلی استیشن همین یکی از مشکلاتش هست.باید باهاش بسازی .اگر تحمل نمی کنی یه برنامه هست با کامپیوتر یا نمی دونم چی بود فکر کنم psx دانلودر بود با اون دانلودش کن.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
می‌دونی اگر استریم آنلاین بازی کنی هر ساعت چهار گیگ باید پیاده بشی؟

دوست عزیز من در مورد حجم مصرف شده سوال پرسیدم؟!

روش هایی هست که باید تست کنید :
چگونه سرعت دانلود پلی استیشن 4 را افزایش دهیم؟

همچنین با استفاده از برنامه PSX download helper میتونین بازیها رو توسط کامپیوتر دانلود کنین که سرعت قطعا بهتری خواهید داشت و بعد به PS4 منتقل کنید
آموزشش هم تو فروم هست

پلی استیشن همین یکی از مشکلاتش هست.باید باهاش بسازی .اگر تحمل نمی کنی یه برنامه هست با کامپیوتر یا نمی دونم چی بود فکر کنم psx دانلودر بود با اون دانلودش کن.

وقتی اطلاعات ندارین راهنمایی اشتباه نکنین کسی رو!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر