هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Morteza-DM

کاربر سایت
Apr 7, 2020
5
کنسولت مبارک باشه برادر .سعی کن انحصاری های سونی رو بازی کنی .من بلاد بورن نزدیک هزار ساعت یا دوهزار ساعت بازی کردم البته آنلاین .حالا ببین اون اکانت رو پی اس فورت هکی هست.کنسول های کپی خور یک ملیون گرونتر از بقیه هستن .فروشنده حتما بهت میگه کنسول کپی خور هست یا نه؟اگر کنسول کپی خور باشه آنلاین بشی خطرناکه خیلی.اگر هکی باشه احتمال هفتاد درصد بازی هات قفل میشه و سرخورده میشی حسابی.ولی تو این گرونی به نظرم اصلا دنبال اکانت اصلی نباش .بازی ها ی سونی خیلی گرون تموم میشه برای ما بدبختهای ایرانی.فقط دنبال بازی ها ی هکی باش.لیست بازیها تو برام ون بنویس ببینم چی داری .قبلاً چی داشتی
اگر هم بازی آنلاین دوست داری تو تخفیفات بازی مورد علاقه ت رو با گیفت کارت بخر(بهت سایت معتبر معرفی میکنم)بعد از این پلاس های چهارده روزه شش هزار تومن بخر (اون هم کانال بهت معرفی میکنم)آنلاین بازی کن.اگر دوست داری این کارو بکنی پلی استیشن رو بزن تنظیمات کارخونه .اگر بازی دیجیتالی خریدی اکانت شخصی خودتو دو مرحله ای کن.
ولی باز هم یه روز میرسه دیگه قدرت خرید دیجیتالی نخواهی داشت .اون روز برو تو خط دزدی (اکانت هکی)دهن اروپایی ها رو سرویس کن.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk
ممنون از پاسختون فقط سوال :
۱- چطور بفهمم کنسول کپی خور هست یا هکی ؟ چون از اون بنده خدایی که گرفتم اطلاع نداشت
۲- با اکانت هکی میشه آنلاین شد به مشکل برنمیخورم ؟
۳-اگر کپی خور باشه آنلاین شدن باعث بن شدن میشه ؟
۴ - لیست بازی هایی که داره :
Taken7-crash-spiderman-pes2020-fifa2020-gta v-god of war-red dead-

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
۱- چطور بفهمم کنسول کپی خور هست یا هکی ؟ چون از اون بنده خدایی که گرفتم اطلاع نداشت
اینجا من جواب ندم بهتره .بقیه باسوادترن.فقط صبر داشته باشید جوابتون رو میگیرید.

فرستاده شده از Mi 9Tِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Morteza-DM

Amirhosein s

عضو جدید
Mar 27, 2020
2
نام
اميرمحمد
سلام مشكل در تصوير در هنگام بازي در ps4 خط هاي صاف به صورت لرزشي و بريده بريده نشان داده ميشود مثل ميله ها و نرده ها و بد كيفيت بودن انها

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام مشكل در تصوير در هنگام بازي در ps4 خط هاي صاف به صورت لرزشي و بريده بريده نشان داده ميشود مثل ميله ها و نرده ها و بد كيفيت بودن انها

سلام
کنسول رو با تلویزئون دیگه تست کنید و همچنین با کابل HDMI دیگه
احتمالا مشکل از کابل هست

سلام اقا من یه ps4 slim دارم گوشمو می زارم روی هارد یه صدای خرخر خفیف می شنوم طبیعیه

سلام
اگه همیشه صدا میده طبیعی نیست ولی اگه فقط گاهی اوقات صدا میده و صداش کمه طبیعی هست

1- از Setting کنسول نسخه FW رو چک کنید
2و3 - آنلاین شدن با کنسول هک شده بسیار خطرناک هست و علاوه بر قفل شدن بازیها احتمال بن شدن شما هم هست
4- بازی که زیاد داره ، این لیست کامل بازیها :
List of PlayStation 4 games - Wikipedia
اینم لیست بهترین بازیها از نظر امتیاز متا :
Best PlayStation 4 Video Games of All Time

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
۲هفته پیش4g همراه اول برای ps4شیر میکردم عالی بود اما الان داغون شده کسی این مشکل داشته قبلا شبی ۵۰ دان میکرد الان ۷ گیگ

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
885
نام
محمد حسین
دوستان من میخوام یه کنسولی رو بخرم، طرف میگه بن موقت شده، شماره سریال کنسولش هم دارم خواستم بدونم چطور باید بفهمم که کنسولش تا چه زمانی بن میمونه؟
خودش که خبر نداره و از کسی خریده
به آنلاین چت سایت پلی استشن هم مراجعه کردم اما تا وارد قسمت چت میشم من رو بلاک میکنه و نمیشه کلا صحبت کرد
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Arash Ezo

کاربر سایت
Oct 11, 2011
31
دوستان کسی به ارور ce-30391-6 برخورد کرده؟؟
چند روزیه وقتی کنسول رو روشن میکنم (آفلاین باشه) وارد هر بازی‌ای که میشم (چه دیسک و چه دیجیتالی) این ارور رو میده و یوزر رو Log Out میکنه و تا به اینترنت وصل نشم درست نمیشه، بعد از یکبار وصل شدن (حتی اگه بعدش اینترنت رو قطع کنم) دیگه درسته تا اینکه دوباره خاموش روشن بشه

جالبه که توی Rest Mode این اتفاق نمیفته و فقط وقتی خاموش روشن میشه ارور میده و باید به اینترنت وصل بشه

توی ردیت هم دیدم چند نفر این مشکل براشون پیش اومده ولی کسی نمیدونه مشکل چیه و فعلا تنها راه حل انگار همینه

cartoonnetwork

کاربر سایت
Jun 30, 2017
13
سلام این بازی هایی که رایگان شدن رو میشه بدون آپدیت فریمور(5.55 هستم) نصب کرد یکی فکر کنم گفته بود با دیتا میشه اگر میشه راهنمایی می کنید لطفا؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,317
سلام این بازی هایی که رایگان شدن رو میشه بدون آپدیت فریمور(5.55 هستم) نصب کرد یکی فکر کنم گفته بود با دیتا میشه اگر میشه راهنمایی می کنید لطفا؟
نه کی این حرفو زده اگه اینجوری بود که رسما هک شده بود
شما تا بخوای بری تو استور پیغام میده باید اپدیت کنی

دوستان قرار بود امروز آنچارتد کالکشن مجانی بشه چطوری باید بگیرمش رفتم تو استور کنسول پولی بود
فکر کنم اول اروپا بعد امریکا رایگانش کنن فعلا دست نگه دار دیر یازود رایگان میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر