هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از سایت ایرانی دانلود میکنم ریجن دیتای دانلود رو ریجن 1 نوشته (کد دیتا CUSA15081 ریجن یک آمریکا) پس مشکلی نداره ریجن اکانت خریداری شد ریجن 2 باشه و ریجن کنسول هم 2 باشه؟ آخه با خود کنسول خیلی طول میکشه میترسم قفل بشه میخوام 8 بازی دیتارو دانلود کنم با psx از کامپیوتر انتقال بدم ps4 بعد اکانت بخرم همه رو همزمان فعال کنم
ریجن اکانت خریداری شده حتما باید یک باشه البته معمولا یک دارن

• Like
Reactions: zma

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آیا دیسک بازی ای هست مثلا ریجن آل که بشه از هر استوری خرید میکنید روی اون اجرا بشه؟
نه، ببین عزیزم کشورهای دیگه حتی هند استور خودشونو دارن فقط همون ریجن توی کشورشون وارد میشه، بعد عراق مثلا ریجن نداره توی Psn 99.9% عراقی ها میزنن کشور نزدیکشون یعنی عربستان، هرکشور درپیتی که استور نداشته باشه بازی‌ها از کشور همسایه اش وارد میشن و بقیه ریجن ها رو وارد کشورشون نمیکنن بجز ایران

• Like
Reactions: mojahed25

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
8 ساله امده دیگه دورش تمام میشه
الان ببیند ps3 دیگه تمام شده و بازی براش نمیاد
برای ps4 بعد از امدن ps5 ممکنه تا چند سال تعداد محدودی بازی بیاد ولی بیشتر بازی ها دیگه روی ps4 اجرا نمیشن
ps5 سال دیگه میاد شما بهتره خرید نکنید و پول جمع کیند برای اون موقع البته پول نقد نداشته باشین بهتره برین طلا یا دلار بخرین که ضرر نکنید
من یه دوسالی بود میخواستم برم رو سیستم 4k ولی یه دفعه همه چیز گرون شد برای همین اول تونستم یه تی وی بگیم 16 تومن که 4k و HDR داشته باشه بعد خرید کنسول پرو هم یه سال طول کشید البته نه اینکه پول جمع کنم ! ولی بعد یه سال از خرید تی وی تونستم بگیرم الان یه 8-9 ماهی هست که هم تی وی هم پرو رو گرفتم میخواستم بپرسم آیا کار احمقانه ای بود؟؟ البته خیلی لذت بردم از بازیهایی مثل دث ، مترو، استاروارد، شداو توم رایدر و خیلی بازیهای دیگه که قبلا رفته بودم و دوباره رو پرو تجربه شون کردم ولی به نظر شما زمانی که خواستم 5 بگیرم اینو میتونم مناسب بفروشم ؟ چون من زمانی که 4 اومده بود فکر کنم یه دو سالی گذشته بود تازه 3 رو فروختم 4 گرفتم الان هم پلی 4معمولی رو نفروختم گذاشتم تو اتاق دخترم!
به نظر شما بهترین تصمیم چیه؟

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اومدیم نسخه فیزیکی مترو رو بگیرم قیمت همچنان وحشتناک:/

از این رو گفتم ظرفیت 1 بازی رو بگیرم که قیمت مناسبی داره

سئوال اینه که با خرید ظرفیت 1بازی میتونم رو اکانت خودم بازی کنم؟ قرار هم نیست آنلاین بشم یعنی به صورت آفلاین بازی کنم . تموم که کردم آنلاین شم و اون اکانتی رو که خریدم دیلیت و تروفی هایی رو که گرفتم با اکانت خودم آپلود . میشه همچین چیزی؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316

سئوال اینه که با خرید ظرفیت 1بازی میتونم رو اکانت خودم بازی کنم؟ قرار هم نیست آنلاین بشم یعنی به صورت آفلاین بازی کنم . تموم که کردم آنلاین شم و اون اکانتی رو که خریدم دیلیت و تروفی هایی رو که گرفتم با اکانت خودم آپلود . میشه همچین چیزی؟
دوست عزیز یه نصیحت برادرانه فیزیکی بخر راحت
بازی کردی یه مقدار زیر قیمت میدی تمام
من اکثر بازیارو اینجوری تهیه میکنم
موفق باشی

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
میدونم 100 دفعه بحث شده ولی میشه دقیق بگید فرق اکانت ظرفیت 2 با 3 چی هست؟

3 رو میتونه ادم انلاین بازی کنه؟
ظرفیت 2 مثل فیزیکی هست .... هم آفلاین و هم آنلاین
ظرفیت 3 همون اول باید به نت وصل بشی که قفل بازی باز بشه و بتونی بازی کنی ( یه جورایی آنلاین محسوب می شه ).... فقط با همون اکانتی که خریدی باید وارش بشی

ظرفیت 1 رو می تونی با اکانت خودت بازی کنی ..... بعد از آنلاین شدن هم دیگه خودت میدونی که قفل می شه
ولی نمیدونم تروفی ها میاد روی اکانت خودت یا نه

• Like
Reactions: Mazi_z

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان سلام من دیسک بلک اوپس 3 خریدم رجین ALL هستش دیسکش دیتایی که من دارم اپدیتش کد Call of Duty®Black Ops III R1 CUSA02290 و رو این حساب خریدم گفتم چون رجین ال هستش

باید این دیتا بهش بخوره ولی میام تو PSX دیتا بزنم این کد میاره و ارور میده کلا Content ID: UP0002-CUSA03004_00-BLACKOPS3GAME000 ایا نباید هر دیتایی بهش بخوره حتی 02290 یا نه

حتما باید همون کدی که میخاد 03004 دیتاشو باید دانلود کنم پس رجین ال بودنش یعنی چی ممنون میشم کمکم کنین تشکر .

یه سوال دیگم هستش ایا این رجین ال هستش دیسکه کهذ حتما میگه 03004 دیتاشو بده چون این کد برا US میشه و ال به نظرم نیست نظر شما چیه داداشم .

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان ایالت Psn رو عوض کردم گذاشتم رو فلوریدا دیدم بازیم مالیت خورده
ولی داخل یه اکانت دیگه ادرسش فلوریدا رفتم دیدم اون مالیات نخورده
جریان چیه؟
البته اینم بگم موقع تغییر حواسم نبود ادرس vpn روی روسیه بود که اقدام به تغییر ادرس کردم.نمیدونم به این مربوط میشه یا نه
به هرحال بگین چکار کنم یا چه ادرسی بزنیم که مالیات نخوره
دمتون گرم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
دوستان ظرفیت 3 کدوم بازیها قابلیت اجرا رو کل یوزرهای دستگاه رو داره؟ شنیدم تعدادی از بازیها میشه.
دوست عزیز یه نصیحت برادرانه فیزیکی بخر راحت
بازی کردی یه مقدار زیر قیمت میدی تمام
من اکثر بازیارو اینجوری تهیه میکنم
موفق باشی
بازیهای جدید رو اصلا نمیشه فیزیکی گرفت. بهترین کار به نظرم همینه که ظرفیت 2 بگیره تمومم کرد بفروشه همون کانال یا فروشگاه (بعضی کانالا و فروشگاه ها چنین سیستمی دارن)

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سلام سایتی هست که لینک دانلود دیتا و اخرین اپدیت بازی ها رو گذاشته باشه؟ که هی لازم نباشه با psx پیداش کنیم؟
سلام
orbismodding.com , ps4.octolus.net این دو تا سایت لینک اپدیت ها رو میزارن فقط لازمه کد بازیو که میتونی از ادرس استور بازی برداری، بزنی و دیگه برای لینک اپدیت مشکلی نداری
کنسولفا هم فک کنم لینک مستقیم از دیتای بازی ها رو میزاره، شاتل لند و اسیا دی ال هم میزارن هم لیچ شده میزارن
تو تلگرام هم هستن کانال هایی که لینک دیتا رو میزارن

• Like
Reactions: reza3533

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
سلام
orbismodding.com , ps4.octolus.net این دو تا سایت لینک اپدیت ها رو میزارن فقط لازمه کد بازیو که میتونی از ادرس استور بازی برداری، بزنی و دیگه برای لینک اپدیت مشکلی نداری
کنسولفا هم فک کنم لینک مستقیم از دیتای بازی ها رو میزاره، شاتل لند و اسیا دی ال هم میزارن هم لیچ شده میزارن
تو تلگرام هم هستن کانال هایی که لینک دیتا رو میزارن
اگه دیتای بازی اخرین ورژن نباشه خود دستگاه اپدیت‌هارو دانلود میکنه یا کلا دیتا رو شناسایی نمیکنه؟( با فرض یکی بودن رجیون و...)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر