هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان یه سوال
یه بازی تو PS4 مثلا اویل 7 یا اویل ریمیک 2 تنظیمات گرافیکیش تو چه حدی هست (LOW-HIGH -VERY HIGH) خب اگه مثلا PS4 تنظیمات گرافیکیش رو LOW باشه یا HIGH همین بازی تنظیمات گرافیکی رو PS4 PRO تو رزولیشن 1080 تو چه حدی هست ؟؟؟؟؟ تو رزولیشنه بالا چطور ؟؟؟؟؟
و اینکه گزینه هایی برای تنظیمات گرافیکی رو کنسول PS4 PRO هست ؟؟؟؟مثلا فریم 60 و تظیماته های یا 30 فریم تو وری های یا اولترا ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز تنظیمات گرافیکی که اکثراً یکسانه
فقط بعضی از بازیا تفاوت دارند

مثلا Rise of the Tomb Raider سه تا تنظیمات داره
یکی 1080p با گرافیک بالا ولی 30 فریم
یکی 1080p با 60فریم
یکی هم 4K با 30فریم

ولی معمولاً تفاوت اصلی توی رزولوشن و فریم ریت هست
مثلاً Shadow of Colossus یه 1440p با 30 فریم داره و یه 1080p با 60 فریم ثابت

مثلاً همین ایول2 که گفتی توی ps4 با رزولوشن 1080p و حدود 40 تا 50 فریمه
ولی توی PRO با رزولوشن 1620p و 60 فریم ثابت اجرا میشه
ایول7 توی پرو 1800p و معمولی 1080p
جفتشون هم 60 فریمن
هیچ تنظیماتی هم ندارن گرافیکا هم یجوره

• Like
Reactions: milad.ps4 and blak

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
دوست عزیز تنظیمات گرافیکی که اکثراً یکسانه
فقط بعضی از بازیا تفاوت دارند

مثلا Rise of the Tomb Raider سه تا تنظیمات داره
یکی 1080p با گرافیک بالا ولی 30 فریم
یکی 1080p با 60فریم
یکی هم 4K با 30فریم

ولی معمولاً تفاوت اصلی توی رزولوشن و فریم ریت هست
مثلاً Shadow of Colossus یه 1440p با 30 فریم داره و یه 1080p با 60 فریم ثابت

مثلاً همین ایول2 که گفتی توی ps4 با رزولوشن 1080p و حدود 40 تا 50 فریمه
ولی توی PRO با رزولوشن 1620p و 60 فریم ثابت اجرا میشه
ایول7 توی پرو 1800p و معمولی 1080p
جفتشون هم 60 فریمن
هیچ تنظیماتی هم ندارن گرافیکا هم یجوره
ممنون بیشتر منظورم اینه که مثلا تنظیمات گرافیکی بازی هایی مثل اویل 2 ریمیک یا 7 یا غیره تو چه تنظیمات گرافیکی نسبت به pc هست مثلا low high very high

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ممنون بیشتر منظورم اینه که مثلا تنظیمات گرافیکی بازی هایی مثل اویل 2 ریمیک یا 7 یا غیره تو چه تنظیمات گرافیکی نسبت به pc هست مثلا low high very high
دوست عزیز برای تفاوت گرافیکی باید ویدیوهای Digital Foundry در YouTube رو نگاه بکنید
من چون اهمیتی به تفاوت pc و کنسول نمیدم تا حالا نگاه نکردم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
دوست عزیز برای تفاوت گرافیکی باید ویدیوهای Digital Foundry در YouTube رو نگاه بکنید
من چون اهمیتی به تفاوت pc و کنسول نمیدم تا حالا نگاه نکردم
قبلا اواخر نسل بازی هایی که مثلا برای ps3 می اومد مثل بتل فیلد 4 یا ........تنظیمات گرافیکیش در حد لو بود البته چون اواخر نسل بود طبیعی بود
اما الان حد اقل چون اواخر نسله من با توجه به شرایطی که هست و نمیشه ps5 خرید ps4 یا پروش رو میخرم دوست دارم حد اقل تنظیمات گرافیکی بازیا های یا وری های باشه مدیوم هم از نظر من قابل قبول نیست مگر اینکه فریم 60 باشه
منم اهمیت نمیدم ولی خب به چشم میاد

• Like
Reactions: se.phi.roth

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
قبلا اواخر نسل بازی هایی که مثلا برای ps3 می اومد مثل بتل فیلد 4 یا ........تنظیمات گرافیکیش در حد لو بود البته چون اواخر نسل بود طبیعی بود
اما الان حد اقل چون اواخر نسله من با توجه به شرایطی که هست و نمیشه ps5 خرید ps4 یا پروش رو میخرم دوست دارم حد اقل تنظیمات گرافیکی بازیا های یا وری های باشه مدیوم هم از نظر من قابل قبول نیست مگر اینکه فریم 60 باشه
لو که نیست ولی وری های هم نیست
یه جایی اون وسطاس
تا وقتی خودتون ویدیو نبینید یا از نزدیک مقایسه نکنید تفاوتها به چشم نمیاد

اگرم خیلی حساسید به گرافیک برید سمت pc بهتره، هم از گرافیک خیالت راحته هم بازیاش کرکین
فقط باید سر کیسه رو شل کنی:D

• Like
Reactions: milad.ps4 and blak

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375
اگه دنبال گرافیک و رزولیشن بالا هستی بهترین دستگاه One X هست که طبق همین بررسی های DF بیشتر بازی هارو روی High(بعضی از تنظیمات هم روی مدیوم) و رزولیشن 4k واقعی(نه مثل ps4 pro که upscaleهست) اجرا میکنه! توی یوتیوب کلیپ های DF هست چک کنید متوجه میشید!

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
لو که نیست ولی وری های هم نیست
یه جایی اون وسطاس
تا وقتی خودتون ویدیو نبینید یا از نزدیک مقایسه نکنید تفاوتها به چشم نمیاد

اگرم خیلی حساسید به گرافیک برید سمت pc بهتره، هم از گرافیک خیالت راحته هم بازیاش کرکین
فقط باید سر کیسه رو شل کنی:D
pc نمیتونم این 4.5 رو هم واسه پرو تا گرون نشده بسختی با کار کردن جور کنم
تو رزولیشن 1080 چیزی بین های و وری های باشه عالیه
ممنون بابت راهنمایی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
اگه دنبال گرافیک و رزولیشن بالا هستی بهترین دستگاه One X هست که طبق همین بررسی های DF بیشتر بازی هارو روی High(بعضی از تنظیمات هم روی مدیوم) و رزولیشن 4k واقعی(نه مثل ps4 pro که upscaleهست) اجرا میکنه! توی یوتیوب کلیپ های DF هست چک کنید متوجه میشید!
اره اونم گزینه خوبی هست با توجه به این که بیشتر بازی ها رو رو های و 4k اجرا می کنه
اما نمیشه از ps گذشت
ps4 داشتم 2 سال پیش مجبور شدم بفروشم

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
دوستان بازی های اسسین تخفیف خوردن حالا یه سوال داشتم اوریجین رو بگیرم یا اودیسه رو؟کسی بازی کرده اینا رو؟ممنون میشم راهنمایی کنین

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
وقت بخیر دوستان
من پی پال وریفای شده به نام خوم دارم و میخوام از سایت های خارجی گیفت کارت های مختلف مثل گیفت کارت PSN و ایکس باکس و گوگل پلی و... رو بخرم اما بعضی از سایتهای خارجی بعد از پرداخت ، سفارش رو کنسل میکنن.سایت هایی میشه G2A.COM یا offergamerو امثالهم.چکار باید کرد؟به ساپورتشونم میگم جواب درستی نمیدن.اینم بگم که با Ip ایران خرید نمیکنم و با vps امریکا خرید میکنم
فقط 2-3 تا سایت هستن که میتونم بخرم.مثل گاویمو و سی دی کی دات کام .که اینا هم گرون میگن گیفت کارت رو
میخواستم ببینم کسی میدونه این سایتهای گیفت فروشی داخلی گیفت هارو از کجا تهیه میکنن که اینقدر ارزون براشون درمیاد؟
اگرم سایتی جهت خرید گیفت کارتها سراغ دارین معرفی کنین بی زحمت
ممنونم

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
وقت بخیر دوستان
من پی پال وریفای شده به نام خوم دارم و میخوام از سایت های خارجی گیفت کارت های مختلف مثل گیفت کارت PSN و ایکس باکس و گوگل پلی و... رو بخرم اما بعضی از سایتهای خارجی بعد از پرداخت ، سفارش رو کنسل میکنن.سایت هایی میشه G2A.COM یا offergamerو امثالهم.چکار باید کرد؟به ساپورتشونم میگم جواب درستی نمیدن.اینم بگم که با Ip ایران خرید نمیکنم و با vps امریکا خرید میکنم
فقط 2-3 تا سایت هستن که میتونم بخرم.مثل گاویمو و سی دی کی دات کام .که اینا هم گرون میگن گیفت کارت رو
میخواستم ببینم کسی میدونه این سایتهای گیفت فروشی داخلی گیفت هارو از کجا تهیه میکنن که اینقدر ارزون براشون درمیاد؟
اگرم سایتی جهت خرید گیفت کارتها سراغ دارین معرفی کنین بی زحمت
ممنونم

Www.gift98.ir

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohamad_dx

کاربر سایت
Jul 15, 2008
29
دوستان یه سوال من تازگیها بعضی قسمت های پلی استیشنم میرم تصویر تند تند بالا پایین میپره مثلا تو گالریم رو یه عکس خاص این جوری میشه یه وقتی میرم صفحه یکی از فرندام نه همشون امروزم تو نتوورک تو صفحه یه بازی اینجوری شد دلیلش چیه؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
دوستان تو مراسم e3 2018 یه گیم پلی 11 دقیقه ای از the last of us part 2 نشون دادن
کسی میتونه ایا این گرافیک بصورت واقعی رو ps4 اجرا شده یا قراره داون گرید بشه با توج به گرافیک فکر نکم ps4 معمولی توان اجراش رو داشته باشه ؟؟؟

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلام دوستان عزیز نمیدونم جاش اینجاس یا نه اما بازی red dead 2 چجوری میشه انلان زدن؟چندتا dns زدم اما جوواب نداد ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر