هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
سلام 2216 یک ترا نسخه 7.2 خریدم ولی بیرون 500 هزار تومان برای 10 تا بازی میگیرند میخوام خودم انجام بدم لطفا راهنمایی کنید چطور این کارو انجام میدن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام 2216 یک ترا نسخه 7.2 خریدم ولی بیرون 500 هزار تومان برای 10 تا بازی میگیرند میخوام خودم انجام بدم لطفا راهنمایی کنید چطور این کارو انجام میدن
برو تلگرام اکانت فروش‌های هکی یا قانونی رو پیدا کن بخر دانلود کن

• Like
Reactions: zma

crashb

عضو جدید
Jan 14, 2020
1
سلام
وقتی میخوام کابل پاور رو به پشت پلی استیشن 4 وصل کنم حس میکنم یه کمی سفت میره جا ( ولی کامل میره جا)
پلی استیشن هم روشن میشه بدون مشکل...
خواستم ببینم این سفت جا رفتن مشکلی هستش یا من فقط وسواس دارم؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
سلام دوستان یه کمک میخاستم سیو بازی کراش ماشینی که حدودا تا آخر یکی رفته باشه از کجا میتونن دانلود کنم بریزم تو کنسولم تا همه ماشینا آزاد بشن ممنون میشم راهنماییم کنین یا فایلش هست برام بفرستین تشکر منتظر جوابتونم یه دنیا ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان یه کمک میخاستم سیو بازی کراش ماشینی که حدودا تا آخر یکی رفته باشه از کجا میتونن دانلود کنم بریزم تو کنسولم تا همه ماشینا آزاد بشن ممنون میشم راهنماییم کنین یا فایلش هست برام بفرستین تشکر منتظر جوابتونم یه دنیا ممنون
باید کنسولت هک باشه وگرنه فک نکنم راهی باشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه ربطی به هک بودن نداره من سیو کنسولامو که اورجینال خور هستن راحت بین ۲۰ تا جابه جا میکنم تو گیم نتم حوصله کامل‌ رفتنشو ندارم
لول، هرسیو مال یه اکانته شما سیوهاتو بین اکانت خودت رو کنسول‌های متفاوت جابجا میکنی، اگه راست میگی سیوتو بزن رویه اکانت دیگه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
دوستان امروز PS4 م رو روشن کردم هارد رو چک کرد بعد پیغام داد بار آخر درست خاموش نکردی.
نمیدونم بار آخر منظورش دو سه دقیقه قبلش بود که اول دکمه PS دسته رو زدم بعد کابل برق رو اومدم بزنم به یکی از پریز های سه راهی تا نیمه زدم نرفت زدم اون یکی و تو این بین اونموقع که پریز رو نصفه زدم روشن شده یه لحظه، یا اینکه دو روز پیش شب داشتم بازی میکردم گذاشتم رو رست مود یا اصلا روشن بوده یادم رفته خاموش کنم و بعد مدت نامعلومی از برق کشیدم بیرون.
اگه حالت دوم باشه از اونجایی که من رو کنسول پارچه میندازم (البته بعد خاموش کردن) میخواستم بدونم اگه دو روز پیش احیانا زیر پارچه قبل خاموش شدن اورهیت شده باشه، الان نشون میده این موضوع رو؟
ممنون.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
وقتی میخوام کابل پاور رو به پشت پلی استیشن 4 وصل کنم حس میکنم یه کمی سفت میره جا ( ولی کامل میره جا)
پلی استیشن هم روشن میشه بدون مشکل...
خواستم ببینم این سفت جا رفتن مشکلی هستش یا من فقط وسواس دارم؟
سلام
نه مشکلی نیست یکمی وسواسی هست با خیاله راحت بازی کن

• Like
Reactions: BehzaDG

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
سلام ریجن 2 دارم آیا میتونم دیتای ریجن 1 دانلود و بازی کنم ؟ بعد بازی هارو دانلود کنم با psx انتقال بدم به هارد ؟ بعد اکانت بخرم همه لیست رو فعال کنم بعد فعال شدن دیگه به اینترنت وصل نشم تا قفل نشه ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ریجن 2 دارم آیا میتونم دیتای ریجن 1 دانلود و بازی کنم ؟ بعد بازی هارو دانلود کنم با psx انتقال بدم به هارد ؟ بعد اکانت بخرم همه لیست رو فعال کنم بعد فعال شدن دیگه به اینترنت وصل نشم تا قفل نشه ؟
سلام
نه نمی توانی دیتای ریجن 1 رو بزیری روی دیتای ریجن دو نمیشه
یه نوع دور زدن هست میخواهی انجام بدی که امکان پذیر نیست

• Like
Reactions: BehzaDG

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ریجن اکانت و کنسول خودت مهم نیست، مهم ریجن اون اکانت هست که ازش دانلود میکنی

• Like
Reactions: zma

zma

کاربر سایت
Jun 11, 2015
24
ریجن اکانت و کنسول خودت مهم نیست، مهم ریجن اون اکانت هست که ازش دانلود میکنی

از سایت ایرانی دانلود میکنم ریجن دیتای دانلود رو ریجن 1 نوشته (کد دیتا CUSA15081 ریجن یک آمریکا) پس مشکلی نداره ریجن اکانت خریداری شد ریجن 2 باشه و ریجن کنسول هم 2 باشه؟ آخه با خود کنسول خیلی طول میکشه میترسم قفل بشه میخوام 8 بازی دیتارو دانلود کنم با psx از کامپیوتر انتقال بدم ps4 بعد اکانت بخرم همه رو همزمان فعال کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر