هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
اگه دیتای بازی اخرین ورژن نباشه خود دستگاه اپدیت‌هارو دانلود میکنه یا کلا دیتا رو شناسایی نمیکنه؟( با فرض یکی بودن رجیون و...)
فک کنم خودش اپدیت رو دانلود کنه البته احتمال ارور دادن دانلود هم هست ... یعنی احتمال هر دو هست ...

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان من یه اکانت ظرفیت ۳ خریدم
حالا میخوام وارد تنظیمات بازی بشم ارور میاد

Use of content created by other player is not allowed of your account due to parental controls
وارد parental controls family که میشم در قسمت PS4 system restrictions پسورد داره طرف هم میگه من نذاشتم با اینکه دیفالت باید چهارتا ۰ باشه اما این نیست
راهی نداره بتونم بازیابی کنم؟ تو تمام پروفایل های دیگه ام که میرم پسورد اومده این قسمتش واردش نمیشه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
دوستان من یه اکانت ظرفیت ۳ خریدم
حالا میخوام وارد تنظیمات بازی بشم ارور میاد

Use of content created by other player is not allowed of your account due to parental controls
وارد parental controls family که میشم در قسمت PS4 system restrictions پسورد داره طرف هم میگه من نذاشتم با اینکه دیفالت باید چهارتا ۰ باشه اما این نیست
راهی نداره بتونم بازیابی کنم؟ تو تمام پروفایل های دیگه ام که میرم پسورد اومده این قسمتش واردش نمیشه

اگه قرار بود ب همه چی دسترسی داشته باشی که اسمش ظرفیت 3 نمیشد

بهترین راه حل اینه که هیچوقت اکانت نخری 3که جای خود

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان کسی تا حالا دوال شاک های کپی استفاده کرده؟ کیفیتش چطوره؟
توی صادقیه پاساژ یاران یه یارو بنام امیر رضاءیان یه دونه فیک بجای اصل بما قالب کرد (توی تلگرام کانال قیمت بازی ps4) فرق فیک با اصلی اینه
بعضی وقتها به کنسول کانکت نمی‌شه دسته
L2R2 ش اون حالت L2R2 دسته اصلی رو ندارن، اون حالت ارتجاعی رو اصلا ندارن یه ذره بیشتر به داخل نمیرن
دکمه های dpad و x مربع دایره مثلث خیلی تو هستن نسبت به اصلی و وقتی فشارشون میدی خیلی میرن تو
جنس آنالوگ خیلی زمخته و خیلیم آنالوگ سفته
ویبره دسته اصلا اون ویبره ارجینال نیست
طرف با تیپاکس برام فرستاد، تا باز کردم گرفتم تو دستم فهمیدم فیکه گفت بفرست عوض میکنم 150 تومنم ازم گرفت تیپاکس هم حساب کردم با تیپاکس برام فرستاد کلا 3 تا تیپاکس برام افتاد 60 تومن 150 تومن هم گرفت عوض کرد قبلشم 600 گرفته بود، کلا آدم دروغگو و مکاریه نگاه به کانالش نکنید کلی یوزر فیک خریده، سگ هم پر نمیزنه تو مغازه اش
طرف کُپ کرده بود من چجوری فهمیدم دسته فیک بوده مغزش نمی‌کشید اصلا هی میگفت از کجا فهمیدی

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام دوستان
آیا برای اجرای بازیاز روی دیسک هم به اینترنت نیاز است؟؟
با تشکر

بستگی به بازی داره . عناوینی مثل destiny باید دائم آنلاین باشید

بعضی بازی ها هم نیاز به آپدیت اجباری دارند

بزنم به تخته بعد 13سال اولین پستت رو ارسال کردی :Praying:

• Like
Reactions: Red_Dragon110

Red_Dragon110

کاربر سایت
Jul 16, 2007
16
بستگی به بازی داره . عناوینی مثل destiny باید دائم آنلاین باشید

بعضی بازی ها هم نیاز به آپدیت اجباری دارند

بزنم به تخته بعد 13سال اولین پستت رو ارسال کردی :Praying:
سلام دوست عزیز
بازی Call of Duty: Modern warfare مقصودم هست
ورژن نرم افزار کنسول و هم اگر اشتباه نکنم 7.20 هست
آیا می شود بدون اتصال به اینترنت این بازی را انجام داد؟
بله تا الان از مطالب مفید بهره می بردم ولی خوب اخیرا در کنار کامپیوتر شخصی برای گیم یک پلی استیشن هم تهیه کردم که خیلی ازش اطلاع ندارم
خیلی ممنون

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
احیانا بخوای آپشن فایل بریزی بازم ظرفیت 3داستان میشه اگه قصد سوییچ اکانت باشه
متوجه نشدم یعنی هر ظرفیت 3 که بخوام بخرم به مشکل آپشن فایل بر میخورم؟ من تا نسخه 19 همیشه ظرفیت سه داشتم و مشکلی نبود
این اکانتی که گرفته بودم بالانس بوده و صاحب اصلیش محدودیت ایجاد کرده بوده

توی صادقیه پاساژ یاران یه یارو بنام امیر رضاءیان یه دونه فیک بجای اصل بما قالب کرد (توی تلگرام کانال قیمت بازی ps4) فرق فیک با اصلی اینه
بعضی وقتها به کنسول کانکت نمی‌شه دسته
L2R2 ش اون حالت L2R2 دسته اصلی رو ندارن، اون حالت ارتجاعی رو اصلا ندارن یه ذره بیشتر به داخل نمیرن
دکمه های dpad و x مربع دایره مثلث خیلی تو هستن نسبت به اصلی و وقتی فشارشون میدی خیلی میرن تو
جنس آنالوگ خیلی زمخته و خیلیم آنالوگ سفته
ویبره دسته اصلا اون ویبره ارجینال نیست
طرف با تیپاکس برام فرستاد، تا باز کردم گرفتم تو دستم فهمیدم فیکه گفت بفرست عوض میکنم 150 تومنم ازم گرفت تیپاکس هم حساب کردم با تیپاکس برام فرستاد کلا 3 تا تیپاکس برام افتاد 60 تومن 150 تومن هم گرفت عوض کرد قبلشم 600 گرفته بود، کلا آدم دروغگو و مکاریه نگاه به کانالش نکنید کلی یوزر فیک خریده، سگ هم پر نمیزنه تو مغازه اش
طرف کُپ کرده بود من چجوری فهمیدم دسته فیک بوده مغزش نمی‌کشید اصلا هی میگفت از کجا فهمیدی
اینجور آدمهای حرومخورو باید به اتحادیه معرفی کنید خشتکشونو رو سرشون پرچم میکنن

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سلام. این پیام به معنای بن کردنه کنسول یا اکانته ؟ یا فقط هشدار داده که دیگه انجام نده ؟

on 01/04/2020 your activity in message was a breach of our terms of service
offensive or abusive content including any vulgar language images audio video other user generated content or abuse directed at others.
further breaches may lead to a temporary or permanent suspension of your account or console from playstation network.
we ask all our players to behave decently respectfully and with consideration for us and other users.
as a reminder of the behavior we expect from our community
psn terms

دو تا سوال :
1- من اپ مسنجر ps4 رو، رو گوشیم دارم . چطور می تونم پیامی که برای افراد فرستادم رو پاک کنم ؟ کلا لیست پیامها و مسیج رو پاک کنم چون طرف گزارش نکرده بلکه خود سونی در چک کردن اکانت ها بهش برخورد کرده در حالی که اگه چیزیم نوشتم بینش ستاره و .. بود نمی دونم با چه الگوریتمی سرچ می کنن که متوجه شدن
2- چطور و از کجا باید ارسال و دریافت پیام رو کلا ببندم ؟ نه خودم پیام بدم نه کسی بتونه پیام بده به غیر از پیامهای خود ps4 و دوستانم

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
درود بر دوستان عزیز.
.
دوستان دسته من توی داشبورد به درستی کار میکنه ولی وقتی وارد بازی میشم دیگه هیچ دکمه ای به جز دکمه home کار نمیکنه ! قبلا یکی دوبار با فاصله ی زیاد این اتفاق افتاده بود با یه ریستارت کنسول درست شده بود!
.
من دسته ارو ریستارت کردم ، کنسول هم ریبیلد دیتابیس کردم ولی درست نشد ، کسی به این مشکل برخورده ؟؟ و راه حلی براش وجود داره ؟؟ اینم بگم دسته نزدیک دو سالی هست بدون هیچ مشکلی کار میکرد تا سه روز پیش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر