سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا تا چند وقت پیش با این برنامه که بازی میریختم رو کنسول یه چندبار ارور استپ ورکینگ میداد ولی الان تقریبا هر یک گیگ که انتقال میده ارور میده و انتقال دیتا متوقف میشه، مشکل از چی میتونه باشه؟ اینکه کامپیوتر سنگین باشه و درایو ها پر باشن تاثیری تو کارکرد برنامه داره؟

وقتی داره انتقال میده بزارش روی یک تب دیگه مثلا Setting روی Log نباشه

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان من فقط از طریق Wifi میتونم دیتارو انتقال بدم چرا نمیشه از کابل استفاده کرد؟ هر دو کنسول و لپ تاپ با کابل به یک مودم وصل شده اما ارور میده!!!

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
دوستان من فقط از طریق Wifi میتونم دیتارو انتقال بدم چرا نمیشه از کابل استفاده کرد؟ هر دو کنسول و لپ تاپ با کابل به یک مودم وصل شده اما ارور میده!!!
با کابل هم میشه استفاده کرد. اگه درست فهمیده باشم ، شما 2 تا کابل دارین که هر کدوم رو جداگونه به مودم وصل کردین.. من ولی اینکار میکنم : یک سر کابل رو به کنسول وصل میکنم و سر دومی رو به لپ تاپ ، بعد اینترنت رو از روی لپ تاپ share میکنم برای کنسول.

• Like
Reactions: soheilarfaei

amirabbaz

عضو جدید
Feb 14, 2020
1
سلام ، موقع انتقال دیتا به دستگاه سرعت انتقال کم و زیاد میشه ، مثلا ۲۰ ثانیه ۱۰ مگ مگ میره ۱۰ ثانیه ۵۰ مگ مگ ، مشکل از چی میتونه باشه ؟
lenovo g510 i7
tp link network 1Gb
cable cat 6
روش انتقال هم کابل از ps4 به لپ تاپ هست
راهنمایی کنید ممنون میشم

Attachments

• IMG_20200214_213953_071.mp4
    3 MB · مشاهده: 11

Mdanger

کاربر سایت
Jun 26, 2014
35
سلام من میخوام با یک کابل لبتاب رو به ps4 وصل کنم و اینترنت رو از طریق wifi شیر کنم برای ps4.
مشکلم اینه که تو قسمت اتصال کابل lan کانکشن برقرار نمیشه و پیغام unidentified network میده...لطفا راهنمایی کنید 129679

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
سلام
مشگلی که من دارم بعد از استارت کردن فایلی که مثلا زده اپدیتشه تو کنسول 8گیگ تو برنامه حدود 20گیگ می اره مشگل کجاس؟

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
سلام
مشگلی که من دارم بعد از استارت کردن فایلی که مثلا زده اپدیتشه تو کنسول 8گیگ تو برنامه حدود 20گیگ می اره مشگل کجاس؟
یا باید کل اپدیت رو (20 گیگ) با Psx لینکشو بگیری و دانلود کنی
یا با خود کنسول همون 8 گیگه رو دانلود کنی
راه دیگه ای نداره.. نمیشه فقط اون 8 گیگه رو با Psx دانلود کنی و کنسول بشناسه

• Like
Reactions: asir38

alihb

عضو جدید
Mar 17, 2020
1
سلام دوستان من از psx استفاده میکنم ولی بجای فایل ها که باید از لوکال بگیره بجاش از نت دانلود میکنه کسی میدونه باید چیکار کرد با اینکه فایل ها کاملا درستن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من از psx استفاده میکنم ولی بجای فایل ها که باید از لوکال بگیره بجاش از نت دانلود میکنه کسی میدونه باید چیکار کرد با اینکه فایل ها کاملا درستن
شما مطمعنی که رجین فایل دیتا با بازیت یکیه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Amorm2

عضو جدید
Mar 20, 2020
1
سلام دوستانچ
چندروز پیش دیتا حدود100گیگابایتی ی بازی رو از جایی خریداری کردم (که البته فایل هایی که ب من دادن 150 گیگ بود) و کنسول و لپتاپ رو با کابل ب مودم زدم و بدون مشکل کار انجام شد در 3ساعت

اما حالا یه دیتای 2گیگابایتی فیفا رو با همون روش تو نیم ساعت دارم انتقال میدم

سوال اول: چرا انقدر اختلاف حجم بین فایلی که به من دادن با حجمی که کنسول لازم داشت داره؟؟ ربطی به سرعت انتقالش پیدا میکنه؟؟

سوال دوم: چرا انقدر این دوگیگ دیتاعه داره طول میکشه نسبت به اون

پ.ن: تو هر دومورد تو قسمت نتوورک تسک منیجر سرعت رو 10 Mb بر ثانیه داشتم
ولی اون تو 3 ساعت این تو نیم ساعت
چرا؟

Dp هم دانلود میکنی؟؟

omid_e_iran

کاربر سایت
Mar 22, 2018
9
سلام (کسی میدونه ؟؟؟؟؟؟؟)
یه سوال خیلی مهم در مورد انتقال بازی دارم ، توی 2 سری بالای 1 تومن پول بازی دادم بصورت سری کپی ریختن با آپدیت 01 (مثل ظرفیت اول)که همشون داغون شدن حالا سوالم .

کنسول من 7.02 پرو هست دادم بازی سری کپی کردن توش حدود 20 تا بازی

من لینک های بازی ها و آپدیتش رو دارم تو قسمت دانلود کنسول ، وقتی PSX HELPER رو آماده میکنم تو کنسول میزنم RESUME که ادامه دانلود بصورت آفلاین از سیستم انجام بشه انتظار دارم مثل قبلا" ها لینک ها توی برنامه psx helper مشاهده بشه که نمیشه ، مجبورم DNS جدیدی که تازه اومده برای آفلاینی ها ( 165.227.83.145) رو بزنم که یکوقت بازی ها آنلاین نشن که قفل بشن ، بازم لینک ها تو برنامه دیده نمیشن ،فقط در صورتی دیده میشن که حتما" برای چند دهم ثانیه هم که شده به اینترنت آنلاین بشم تا لینک تو برنامه psx دیده بشه یعنی برای هر پارت 4 گیگی ابتداش چند ثانیه آنلاین و بعد اینترنت رو قطع میکنم و لینک بدست اومده!!! چجوری دوستان بازی میریزن به این راحتی ؟؟
یعنی چرا باید آنلاین بشم که لینک ها دیده بشن و اینکه تیک auto replace find file رو تو برنامه psx میزنم خودش پیدا نمیکنه فایل ها رو ، حتما باید بصورت manual فایل ها رو انتخاب کنم !!!

چرا اینجوریه ، قبلا اینجوری نبود ، کسی میدونه

**
در ضمن چرا گزینه Auto Find Replace File رو تیک میزنیم نمیره از فولدر بازی ها رو برداره و باید تک تک معرفی کنیم ؟

اقا روش افلاین انتقال دیتا به کنسول چیه که برا اکانت هکی و ظرفیت یک داستان درست نکنه ؟
داستان درست میکنه ، روشی که پست قبل تر هست رو بخون ، مشکل من همینه

آخرین ویرایش:

Naseri91

عضو جدید
Mar 21, 2020
1
سلام وقت بخیر

من PS4 رو با یه کابل CAT6 به لپ تاپم وصل کردم از طرفی لپ تاپم هم از طریق وای فای به مودم کانکت هستش و اینترنت داره. اینترنت لپ تاپ رو هم واسه پورت اترنت (ethernet) که کابل CAT6 رو بهش وصل کردم Share کردم.

مشکلم اینه که PS4 به اینترنت وصل نمیشه و آی پی نمیگیره. تو تنظیمات کنسول قسمت نت ورک میرم گزینه آخر که وضعیت اینترنت رو نشون میده همه چی رو زده اتوماتیک و اینترنت وصل نیست.

تو نت سرچ زدم یه جا گفته بود که کانکشن ethernet رو تو تنظیمات قسمت IPv4 رو باز کنم و بذارم رو حالت obtain an ip address automatically که اینکار رو هم کردم ولی فرقی نکرد.

جالبه همه فقط با یه شیر کردن ساده اینترنت کنسولشون وصل میشه ولی واسه من اینجوریه نمی دانم چرا واقعا

بازم تو نت سرچ زدم یه ویدئو دیدم که گفتم بود کانکشن وای فای و اترنت رو با هم انتخاب کنم و راست کلیک کنم و گزینه bridge رو بزنم. با این روش به نتیجه رسیدم ولی گیر و گور داره بعضی وقت وصل میشه بعضی وقت ها نه بعضی وقت اینترنت لپ تاپ هم قطع میشه. خلاصه گفتم این مشکل رو اینجا مطرح کنم امیدوارم کسی بتونه کمک کنم.

من قبلا لپ تاپ رو با یه کابل لن و کنسول رو هم با یه کابل لن دیگه به مودم وصل می کردم و دیتاها رو انتقال میدادم ولی خب طول میکشید چون با سرعت متوسط 10 مگ بر ثانیه انتقال میداد شاید دلیلش این باشه یکی از کابل های لن از نوع cat5 بود. ولی یه بار که کنسول رو از طریق کابل لن cat6 به لپ تاپ وصل کردم و به اینترنت وصلش کردم از طریق بریج کردن کانکشن ها، سرعت انتقال دیتای بازی چند برابر شد در حد اینکه به طور متوسط 60 تا 70 مگ بر ثانیه انتقال میداد که فوق العاده بود.

ولی خب مشکلم اینه که نمی تونم کنسول رو به اینترنت وصل کنم از طریق لپ تاپ. بریج کردن هم گفتم بگیر نگیر داره

لطفا اگر کسی می تونه راهنمایی کنه

با تشکر

omid_e_iran

کاربر سایت
Mar 22, 2018
9
سلام (کسی میدونه ؟؟؟؟؟؟؟)
ببین دوست عزیزجایی که سر در بارن پیدا نکردم ، اینجا هم جاش نیست ولی یا اینجا یا هرجای دیگه یه سوال خیلی مهم در مورد انتقال بازی دارم ، توی 2 سری بالای 1 تومن پول بازی دادم بورت سری کپی ریختن (مثل ظرفیت اول)که همشون داغون شدن حالا سوالم .

ببین کنسول من 7.02 پرو هست دادم بازی سری کپی کردن توش حدود 20 تا بازی

من لینک های بازی ها و آپدیتش رو دارم تو کنسول ، وقتی PSXHELPER رو آماده میکنم تو کنسول میزنم RESUME انتظار دارم مثل قبلا" ها لینک مشاهده بشه که نمیشه ، مجبورم DNS جدیدی که تازه اومده رو بزنم که یکوقت بازی ها آنلاین نشن که قفل نشن ، بازم لینک ها تو برنامه psx helper دیده نمیشن ، در صورتی دیده میشن که باید حتما" برای چند دهم ثانیه هم که شده آنلاین بشم تا لینک دیده بشه یعنی برای هر پارت 4 گیگی ابتداش چند ثانیه آنلاین و بعد کابل تلفن مودم رو بکشم که اینترنت رو قطع میکنم و لینک بدست میاد وگرنه تو حالت عادی لینک بدست نمیاد !! چجوری دوستان بازی میریزن به این راحتی ؟؟
دوستانی که تخصص لازم رو دارن ، در مورد مشکل پیوستی نظری ندارن ؟؟

داداش اصلا به هيچ وجح اينترنت لازم نداري كه بخواي شير كني
دوم
وقتي كامپوتر و دستگاه ايپي دادي
فقط
Internet connection success
ميشه
الباقي همش بايد فيلد بخوره
فقط
لازمه كه ارتباط شما با لبتاب يا pc برقرار باشه

اگر درست ايپي بدي
و ابديت اخر نصب باشه
بعد كافي است بازي رو ريسوم كني

فقط يك بازي اونم فقط اوني كه ديتاش با psx

ادد كردي

شما زماني كه يه اكانت هكي ميخري
بازي رو بزاريد رو دانلود
تا ١٠مگ كه رسيد پيس رو بزنيد تا متوقف شه
الباقي كار با psx
هست
كه گفتم
تمام پارت هاي بازي بعلاوه ابديت اخر در يك پوشه
بعد
-Psx-select filder game-

شما بعد از دانلود ١٠مك بازي ديگر نيازي به نت نداريد
اكر استفاده كنيد بازي قفل ميشه
دادا

دقیقا زدی به خال ، ببین من الان یه مشکلی دارم که تو گفته های شما متوجه شدم جوابی برای سوالم داری ، لطف میکنی این پست رو نگاه کنی :
سوال در مورد psx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر