سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

meisamsat

کاربر سایت
Dec 14, 2010
95
سلام
منم مثل شما چند جا سوال کردم کسی پاسخگو نبود....کسی بلده راهنمایی یا آموزش بزاره خیلی بدرد بخور وخوب هست از شره ابدیت اجباری خلاص میشیم
کسی نیست اینجا بدونه .آموزش قرار بده..به یکی از مغازه دار که نصب بازی میکنه گفتم که بهم گفت هزینه داره بهت یاد بدم که خوردیم به این ویروس فعلا مغازش بسته هست.....خدایی کسی بلده یاد بده

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
یه سوال خیلی حیاتی دارم
کسی بلده چجوری فایل بازی رو از ps4 مستقیم و بدونه هارد اکسترنال و بدون تبدیل و دردسر بریزم رو کامپیوتر؟
چون الان mw:warzone زدم 100 گیگه بعد فورتنایت هی آپدیت میده جا هم نمونده واسم تو ps4 و نمیتونم هم بازی های دیگه مو پاک کنم و قسمت بکاپ ps4 هم رفتم که اونجا فایل بازی هارو میشه تو فلش usb ریخت ولی من یه فلش دارم که 32 گیگه و بازی دیگه ای هم ندارم که کمتر از 32 باشه که بخوام از اون بکاپ بگیرم warzone هم که 100 گیگه
راهی دارید که با کابل lan یا با مودم یا هر چیز دم دست (حالااگه با usb دوطرفه هم کار را بیوفته خودم میسازم یکی)کارم راه بیوفته؟
اگه راهی دارید که درست برعکس psx عمل کنه که خیلی ممنون میشم(تا اون جایی که میدونم فک نکنم باشه)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
امیدوارم حالتون خوب باشه
یه سوال خیلی حیاتی دارم
کسی بلده چجوری فایل بازی رو از ps4 مستقیم و بدونه هارد اکسترنال و بدون تبدیل و دردسر بریزم رو کامپیوتر؟
چون الان mw:warzone زدم 100 گیگه بعد فورتنایت هی آپدیت میده جا هم نمونده واسم تو ps4 و نمیتونم هم بازی های دیگه مو پاک کنم و قسمت بکاپ ps4 هم رفتم که اونجا فایل بازی هارو میشه تو فلش usb ریخت ولی من یه فلش دارم که 32 گیگه و بازی دیگه ای هم ندارم که کمتر از 32 باشه که بخوام از اون بکاپ بگیرم warzone هم که 100 گیگه
راهی دارید که با کابل lan یا با مودم یا هر چیز دم دست (حالااگه با usb دوطرفه هم کار را بیوفته خودم میسازم یکی)کارم راه بیوفته؟
اگه راهی دارید که درست برعکس psx عمل کنه که خیلی ممنون میشم(تا اون جایی که میدونم فک نکنم باشه)
سلام دوست من هیچ راهی نداره.

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
ببخشید نمیشه لپتاپ یا کامپیوتر رو با سیم usb دو طرفه به ps4 وصل کنم و یکی از درایوا به عنوان فلش usb شناخته بشه؟
نه، فقط باید هارد اکسترنال داشته باشی، شما اگه تو تیست دانلودت چیزی هست پاک کن، بازی هایی که تو لیست دانلود هستن هم به اندازه حجم کل بازی جا باز میکنن تو هارد

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
نه، فقط باید هارد اکسترنال داشته باشی، شما اگه تو تیست دانلودت چیزی هست پاک کن، بازی هایی که تو لیست دانلود هستن هم به اندازه حجم کل بازی جا باز میکنن تو هارد

آره میدونم هیچی تو لیست دانلود نیست

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
با کابل هم میشه استفاده کرد. اگه درست فهمیده باشم ، شما 2 تا کابل دارین که هر کدوم رو جداگونه به مودم وصل کردین.. من ولی اینکار میکنم : یک سر کابل رو به کنسول وصل میکنم و سر دومی رو به لپ تاپ ، بعد اینترنت رو از روی لپ تاپ share میکنم برای کنسول.

میخواستم از روش شما برم و کابل را مستقیم از pc به ps4 زدم و اینترنت را شیر کردم و اینترنت هم درست کار کرد.
فقط وقتی psx download helper را اجرا میکنم و میرم با ip ایجاد شده توسط برنامه اینترنت را روی ps4 تعریف میکنم ارتباط برقرار نمیشه.
شما روش خاصی رفتی ؟ اینترنت را چطور شیر کردی ؟

کسی نیست اینجا بدونه .آموزش قرار بده..به یکی از مغازه دار که نصب بازی میکنه گفتم که بهم گفت هزینه داره بهت یاد بدم که خوردیم به این ویروس فعلا مغازش بسته هست.....خدایی کسی بلده یاد بده

1. برنامه PSX Download Helper را دانلود کنید و فرایند اتصال کنسول به رایانه از طریق کابل LAN یا Wi-Fi را انجام دهید.
  2. اکانت مربوطه را از بخش Power/Switch User/Create User وارد کنسول کنید.
  3. به بخش Library/Purchased بروید و وارد صفحهٔ دانلود بازی مورد نظر شوید.
  4. برنامه PSX Download Helper را ببندید و بر روی Download در کنسول بزنید.
  5. به بخش Notifications/Downloads بروید. مشاهده می‌کنید که خطای Cannot Download بر روی بازی ظاهر شده است.
  6. حالا برنامه PSX Download Helper را دوباره اجرا کنید و تنظیمات Auto Find ReplaceFile را بر روی پوشهٔ دیتای بازی مربوطه انجام دهید.
  7. سپس کابل LAN را از کنسول جدا کنید و بازی را از بخش دانلود کنسول Resume کنید.
  8. حالا که Resume انجام شد، کابل LAN را وصل کنید. هم اکنون بازی بدون آپدیت در حال نصب است.

• Like
Reactions: tokio_hotel

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان من قبلا با این برنامه psx کار کردم و با لن دیتا میریختم رو کنسول ولی الان هرچی تلاش میکنم از لن وصل نمیشه.ولی از وای فای میشه.کلا انگار از لن به صورت عادی هم دسنگاه به اینترنت وصل نمیشه روتر دستگاه سالمه به یه لپ تاب وصل کردم کار کرد سیم لن و مودمم امتحان کردم رو چیزای دیگه کار میکنه ولی فقط بین مودم من و ps4 نمیتونم نت رو از طریق لن برقرار کنم.

ziaratgah

کاربر سایت
Apr 13, 2010
2
سلام دوستان . یه سوال داشتم در مورد اینکه کانالهایی که اکانت ترکیبی میفروشن ریجن رو هم میزنن . این برای چی هست و اینکه اصلا اهمیتی داره بدونیم ریجن اکانت هکی چی هست یا نه ؟
مثلاً اگر اکانت با ریجن 1 روی دستگاه باشه و اکانت هکی ریجن 2 باشه مشکلی پیش میاد؟

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام دوستان . یه سوال داشتم در مورد اینکه کانالهایی که اکانت ترکیبی میفروشن ریجن رو هم میزنن . این برای چی هست و اینکه اصلا اهمیتی داره بدونیم ریجن اکانت هکی چی هست یا نه ؟
مثلاً اگر اکانت با ریجن 1 روی دستگاه باشه و اکانت هکی ریجن 2 باشه مشکلی پیش میاد؟
ریجن اکانت مهم هستش چون که باید دیتای بازی با دیتای اکانت یکی باشه
اگر اکانت ریجن یک گرفتین باید دیتای ریجن یک رو به کنسول انتقال بدین

ziaratgah

کاربر سایت
Apr 13, 2010
2
سلام مجد به دوستان . یه سوال برام پیش اومده البته ببخشید اگر ابتدایی هستش : اینکه اکانت ترکیبی فقط قابلیت نصب بر روی یک دستگاه رو داره یا اینکه میشه اون اکانت رو روی دستگاههای دیگه ای هم نصب کرد .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام مجد به دوستان . یه سوال برام پیش اومده البته ببخشید اگر ابتدایی هستش : اینکه اکانت ترکیبی فقط قابلیت نصب بر روی یک دستگاه رو داره یا اینکه میشه اون اکانت رو روی دستگاههای دیگه ای هم نصب کرد .
معمولا اکانت رو که از سایت دی اکتیو میکنی میتونی رو یه دستگاه بزنی و بعد افلاین کنی و بعد رو یه دستگاه دیگه بزنی و تو اون هم اکتیو میشه، حالا نمیدونم باگ هست یا به اکانت بستگی داره، من و دوستم معمولا اینطوری میکنیم و یه اکانت رو تو دستگاه هر دومون میزنیم، البته همه اکانت ها نمیشه اینطوری

رجین فقط برا دیتای بازیه، اگه خودتون دانلود میکنین هر رجینی خواستین بزنین، البته دقت کنین که رجین 3 jp نباشه که زبان بازیاش ژاپنی هست، البته رجین 3 hp باشه مشکلی نیست

mohammadhj20

کاربر سایت
Nov 19, 2014
1
سلام یه مشکل دارم ممنون میشم کمک کنین.
دوستان کابل شبکه cat 4 داشتم با نرم افزار سرعت 10m می‌رفت کابل رو عوض کردم کابل cat 6 گذاشتم سرعت عالی شده ولی بعد از چند دقیقه(۲./۳) سیستم ارور صفحه آبی میده ریست میشه.

میخواستم بدونم این مشکل رو میشه برطرف کرد عیب از سیستمه از کابل؟
چیه؟

omid_e_iran

کاربر سایت
Mar 22, 2018
9
سلام یه مشکل دارم ممنون میشم کمک کنین.
دوستان کابل شبکه cat 4 داشتم با نرم افزار سرعت 10m می‌رفت کابل رو عوض کردم کابل cat 6 گذاشتم سرعت عالی شده ولی بعد از چند دقیقه(۲./۳) سیستم ارور صفحه آبی میده ریست میشه.

میخواستم بدونم این مشکل رو میشه برطرف کرد عیب از سیستمه از کابل؟
چیه؟
ایراد از ویندوز هست ، البته میتونه از رم باشه ولی بهتر ویندوز عوض کنی و اگر ویندوز عوض کردی و مشکلی تو نصب نبود یعنی رم سالمه و از درایور های جدیدتر که از سایت شرکت مادربردت دانلود کنی و استفاده کنی خیلی بهتره

Abjam

کاربر سایت
Jan 28, 2015
9
سلام دوستان من یه مشکل دارم من مبتدی هستم :
بازی اساسین اودیسه رو لینکشو با psx استخراج کردم و تبدیل کردم شد ۱۱ پارت جمعا حدود ۴۳ گیگ دانلود کردم و دوباره با psx و کابل شبکه وصل کردم دستگاه و کامپیوتر رو و توی تنظیمات فولدر فایل بازی ها رو انتخاب کردم و اپلای کردم ولی الان کنسول با سرعت کمتر از خود اینترنت داره دانلود میکنه
چکار باید بکنم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر