هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

s@eed_ps4

کاربر سایت
Aug 31, 2019
8
دوستان یه سوالی من به ps4 اینترنت گوشی ( خط ایرانسل) وصل می کنم ؛ اینترنت وصل میشه گویا منتها تو قسمت تست نت میرم :
همه رو گزینه هارو successful میزنه بجز گزینه playstaion siqn-in رو که fieldمیزنه !!! چرااا ؟
ممکنه از اینترنت ایرانسل باشه ؟ همه همین مشکل رو دارن ؟

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
واقعا مسخرس کنسولو نو رو یه هفته نیست خریدم دیسک دسته دو گرفتم گذاشتم توش ارور30005-8 میده دیسکو نمیخونه با بدختی صد بار بالا پایین کردنو rebuild دیسکو بالا مییاره !حالا دیسک ،نو نیست یه مقدارم خطو خش داره ولی برای کنسول نو اخه نباید این مشکل باشه ،تو فت قدیمیم دیسک از این بدترم راحت بالا می اورد
نمیدونم کنسول دسته دو جا نو به ما انداخت ریفره یا این سری جدیدا اینقدر زپرتی و بی کیفیت شدند

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
واقعا مسخرس کنسولو نو رو یه هفته نیست خریدم دیسک دسته دو گرفتم گذاشتم توش ارور30005-8 میده دیسکو نمیخونهبا بدختی صد بار بالا پایین کردن rebuild دیسکو بالا مییاره !حالا دیسک ،نو نیست یه مقدارم خطو خش داره ولی برای کنسول نو اخه نباید این مشکل باشه ،تو فت قدیمیم دیسک از این بدترم راحت بالا می اورد
نمیدونم کنسول دسته دو جا نو به ماانداخت ریفر ه یا این سری جدیدا اینقدر زپرتی و بی کیفیت شدند
کنسول دسته دو و "ریفرش داخلی" که فراواته خیلی باید خوش شانس باشی گیرت نیاد وقتی کارتن و برچسب و قاب روی کنسول تو بازار ریخته و آدم باوجدان هم... اما خوب در این مورد بنظر من مشکل بیشتر از دیسک هست یک وقتا دیسک خط زیاد هم نداره ولی مشکل داره و بسختی خونده میشه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

mahan99

کاربر سایت
Mar 13, 2016
3
دوستان من میخوام این هفته ps4 اسلیم 1T بگیرم. البته میخام نو بگیرم.
سوالم اینه که قیمت کنسول نو و کارکرده الان چقدره؟
و اینکه اگه نو بگیرم تو گرفتن بازی ها ضرر میکنم؟ یا بگردم یه کارکرده ورژن 5.05 به پایین پیدا کنم؟

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دوستان من میخوام این هفته ps4 اسلیم 1T بگیرم. البته میخام نو بگیرم.
سوالم اینه که قیمت کنسول نو و کارکرده الان چقدره؟
و اینکه اگه نو بگیرم تو گرفتن بازی ها ضرر میکنم؟ یا بگردم یه کارکرده ورژن 5.05 به پایین پیدا کنم؟
قیمت اک آش تو این دو روز اومد پایین بکم 3230 این حوالی ام کارکرد در حد 3 2950

• Like
Reactions: mahan99

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
در مورد کد پلاس یه سوال داشتم.شرمنده سوالم مبتدیانه هست .خوب در این زمینه اطلاعات ندارم.

من 23 ابان پلاسم تموم میشه میخواستم یک ساله بخرم اما دو هفته بعد 23 ابان جمعه سیاه هست که قیمت ها آف میخوره . من می تونم یه پلاس یک ماهه در 23 آبان بخرم و بعد در جمعه سیاه یه یکساله بخرم ؟
1_ می تونم کد رو نگه دارم و بعد دو هفته و تموم شدن پلاس یک ماهه فعال کنم ؟ یا اینکه نه بعد خرید بلافاصله کد رو باید فعال کرد ؟
2- کد یک ساله رو وسط یه پلاس دیگه وارد کنی روزهای باقی مونده از پلاسی که داری می پره ؟ یا نه این پلاس جدیدی که وارد کردیم بعد پلاس فعلی به صورت خودکار فعال میشه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
در مورد کد پلاس یه سوال داشتم.شرمنده سوالم مبتدیانه هست .خوب در این زمینه اطلاعات ندارم.

من 23 ابان پلاسم تموم میشه میخواستم یک ساله بخرم اما دو هفته بعد 23 ابان جمعه سیاه هست که قیمت ها آف میخوره . من می تونم یه پلاس یک ماهه در 23 آبان بخرم و بعد در جمعه سیاه یه یکساله بخرم ؟
1_ می تونم کد رو نگه دارم و بعد دو هفته و تموم شدن پلاس یک ماهه فعال کنم ؟ یا اینکه نه بعد خرید بلافاصله کد رو باید فعال کرد ؟
2- کد یک ساله رو وسط یه پلاس دیگه وارد کنی روزهای باقی مونده از پلاسی که داری می پره ؟ یا نه این پلاس جدیدی که وارد کردیم بعد پلاس فعلی به صورت خودکار فعال میشه ؟
میتونید یک ماهه بگیرید بلک فرایدی سالانه بگیرید ولی اگه خیلی براتون مهم نیست بنظرم صبر کنید تا بلک فرایدی پلاس یک ماهه با توجه به قیمتش ارزش نداره
بله کد رو میتونید نگه دارید ولی بهتره همون موقع که میخواید بزنید بخرید تا اگه یوقت مشکلی بود بتونید با فروشنده هماهنگ کنید
وقتی پلاس دارید دوباره پلاس بگیرید به تایمش اضافه میکنه و چیزی نمیپره
فقط اینکه کد پلاس میزنید بگم که من نمیدونم تفاوت قیمتش چقدره ولی سعی کنید بالانس اضافه کنید رو اکانت مستقیم از استور بگیرید گاهی اوقات مثل بلک فرایدی تخفیف میخوره یا مثلا یک ساله بگیرید تایم بیشتری میده یا بازی رایگان همراهش میده که این موارد تا جایی که میدونم فقط مربوط به خرید مستقیم تو همون بازه زمانی میشه نه استفاده از کد پلاس

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
دوستان عزیز دل من playstation now تو ایران وصل می شه؟می شه اشتراک گرفت بازی کرد رو ps4منظورمه،ممنون جواب بدید

واقعا مسخرس کنسولو نو رو یه هفته نیست خریدم دیسک دسته دو گرفتم گذاشتم توش ارور30005-8 میده دیسکو نمیخونه با بدختی صد بار بالا پایین کردنو rebuild دیسکو بالا مییاره !حالا دیسک ،نو نیست یه مقدارم خطو خش داره ولی برای کنسول نو اخه نباید این مشکل باشه ،تو فت قدیمیم دیسک از این بدترم راحت بالا می اورد
نمیدونم کنسول دسته دو جا نو به ما انداخت ریفره یا این سری جدیدا اینقدر زپرتی و بی کیفیت شدند
بیشتر مال دیسکه

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دوستان عزیز دل من playstation now تو ایران وصل می شه؟می شه اشتراک گرفت بازی کرد رو ps4منظورمه،ممنون جواب بدید
من خودم راحت واردش شدم for honor و.. چندتا بازی دیگه دانلود کردم پلی کردم فقط تا زمانیکه اشتراک داشته باشی میتونی بازی کنی بعداز اون قفل میشه
فقط بعضی از بازیاش نمیتونستم دانلود کنم نمیدونم مشکلش چی بود
ولی رو هم رفته ارزش داره

• Like
Reactions: deadkin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر