هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام . چندتا سوال ابتدایی دارم اگه جواب بدید ممنون میشم
وقتی اکانت ps4 میسازی , تمام سیو های بازی هات داخلش ذخیره میشه ؟ اگه بازی ای رو پاک کنی و بعدها دوباره نصب کنی سیوهات هستن دیگه ؟ یا مثلا تو یه دستگاه دیگه شروع به بازی کنی وقتی وارد اکانتت بشی همه سیوها هستن ؟
سوال دیگه اینکه میشه تو یک دستگاه دوتا اکانت مجزا داشت ؟ یعنی تروفی های مجزا سیوهای مجزا و کلا همه چی از جدا ؟
سلام.
سیو اگه سرویس پلاس داشته باشی توی اکانت میتونی ذخیره کنی ، اگر نه فقط توی دستگاه سیو میشه .
بله میشه بالای یک اکانت داشت .

• Like
Reactions: gr.s

shovalie

کاربر سایت
Jan 25, 2018
109
سوال دیگه اینکه میشه تو یک دستگاه دوتا اکانت مجزا داشت ؟ یعنی تروفی های مجزا سیوهای مجزا و کلا همه چی جدا ؟

کافیه یه یوزر جدید بسازی تا سیو ها و تروفی های هر یوزر مخصوص خودش باشه اکانت هم لازم نداره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: saeed_sg and gr.s

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام. دوستان دستگاه من ورژن 5.55 هست.تا اونجا که اطلاع دارم هک نمیشه.به نظر شما
بهترین راه برای بازی کردن چیه که از لحاظ اقتصادی به صرفه باشه؟

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
ممنون از راهنماییتون. کدوم ظرفیت بهتره به نظرتون من اطلاع زیاد ندارم. این اکانت های ترکیبی چی؟ اونا چطوره؟

MojArch

کاربر سایت
Feb 21, 2018
64
سلام پسر داییم کنسول خودش رو برده کانادا الان چطوری با برق 110 باید استفاده کنه؟ تبدیل خاصی میخواد؟
زیر کنسول نوشته که پاورش چه رنجی رو قبول میکنه(۱۰۰ تا ۲۴۰ برای من نوشته) اینو چک کنه اگه تو رنج برق کانادا بود اوکیه (کانادا فک کنم ۱۲۰ هستش)

• Like
Reactions: mehran2190

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام دوستان من میخوام انلاین بازی کنم میخواستم پلاس یکساله بگیرم که بین 700 تومن تا 900 تومن هست
حالا سوالم اینه که این اکانت پلاس قانونی 14 روزه چیه همه دارن میخرن ؟ میدونم به شکل یک اکانته که میتونم پرایمری کنم و با اکانت خودم انلاین بازی کنم
میخوام بدونم مشکلی از بابت بن شدن ایجاد نمیکنه ؟
و اینکه بازی های رایگان فقط روی همون اکانت 14 روزه استفاده میشه ؟
در کل حساب کردم برای یکسال اینطوری خیلی خیلی کمتر هزینه باید کرد به جای خرید پلاس 1 ساله
ممنون میشم راهنمایی کنید چه بدی داره این اکانت 14 روزه

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
از قسمت تنظیمات ضبط ویدئو همه ی گزینه های ضبط صدا رو فعال کردم ولی فقط توی ویدئو های ضبط شده فقط صدای یه نفر از پارتی ضبط میشه و صدای بقیه نیست!
من میخوام وقتی ضبط میکنه صدای همه باشه! چرا اینطوریه؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام دوستان من میخوام انلاین بازی کنم میخواستم پلاس یکساله بگیرم که بین 700 تومن تا 900 تومن هست
حالا سوالم اینه که این اکانت پلاس قانونی 14 روزه چیه همه دارن میخرن ؟ میدونم به شکل یک اکانته که میتونم پرایمری کنم و با اکانت خودم انلاین بازی کنم
میخوام بدونم مشکلی از بابت بن شدن ایجاد نمیکنه ؟
و اینکه بازی های رایگان فقط روی همون اکانت 14 روزه استفاده میشه ؟
در کل حساب کردم برای یکسال اینطوری خیلی خیلی کمتر هزینه باید کرد به جای خرید پلاس 1 ساله
ممنون میشم راهنمایی کنید چه بدی داره این اکانت 14 روزه
نه مشلی ایجاد نمیکنه
بله بازی های که با پلاس رایگان میشن اگه پلاس تمام بشه بازی ها هم فقل میشن

farhad_real99

کاربر سایت
Apr 28, 2008
1
سلام.
آقا هر کی میتونه کمک کنه ممنونش میشم.
من فیفا 19 رو به صورت هکی ریختم روی دستگاه با آخرین آپدیت. بدون مشکل دیتا کپی شد و همچنین آپدیت.
الان بدون اینکه به نت کانکت بشم، میگه آپدیت جدید بازی رو بریزین. آپدیت رو هم ریختم باز، میره تو بازی، باز میایی بیرون همون آش و همون کاسه اس :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر