هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام عزیزان
وقت بخیر
کنسول Ps4 Pro توانایی پخش دیسک‌های بلو-ری که حاوی فیلم و سریال هست رو میتونه پخش کنه؟
البته این دیسک‌هایی که من میگم به احتمال زیاد کپی هستند.
فی‌الواقع میخوام از کنسول به جای بلو-ری پلیر استفاده کنم...
ممنون میشم پاسخ بدید.
درود.بله البته بلوری رو که PS3 هم میتونه پخش کنه

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: TheGodfather

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
یه مشکل عجیبی برام پیش اومده!
تا دیرو با نت adsl به دستگاه وصل میشدم و بازی میکردم یهو دیشب نشد زنگ زدم پشتیبانی گفتن اختلال بوجود اومده جالبه بعدش تونستم با نت گوشی به دستگاه وصل بشم ولی الان از صبح هر کاری میکنم نمیتونم دیگه دستگاه رو به نت خونه وصل کنم!هی آی پی میخواد و دستی هم تنظیم میکنم وصل نمیشه در حالیکه به راحتی به نت موبایل وصل میشه.موبایلمو و تبلت و پی سی هم وصل میشن به نت خونه!زنگ زدم پشتیبانی میگه بلد نیستیم.کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟نتم هم آسیاتک هست.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
یه سوال...من چند بازی رو بضورت آفلاین پلات کردم و بخاطر قفل شدن یکی دیگه از بازیام به اینترنت وصل نشدم...حالا اگه rebuild کنم تروفی های سینک نشده پاک میشن؟

ahmad0025

کاربر سایت
Jun 28, 2019
3
سلام من بعد یک مدت تجربه pc تصمیم گرفتم کنسول بخرم
چند نفر بهم گفتن اکانت هکی میخری وارد اکانت میشی 1مگ از بازی ک میخوای دانلود میکنی بعد از اکانت خارج میشی بعد دنبالش تو اکانت خودت دانلود میکنی پلاس هم همیطور و دیگ هم نزدیک اون اکانت هکی نمیشی
ولی تو اینترنت خوندم کنسول بن میکنه
میخواستم بدونم کنسول بن میشه یا فقط بازی ها قفل میشه یا اصلا بن نمیشه

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام دوستان تو استور روشی هست که بتونی قبل از خرید بازی دیتاشو دانلود کنی؟
سرعت دانلود خیلی داغون هروقت بازی میگیرم باید ۲۰روز صبرکنم تا دانلود بشه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام دوستان تو استور روشی هست که بتونی قبل از خرید بازی دیتاشو دانلود کنی؟
سرعت دانلود خیلی داغون هروقت بازی میگیرم باید ۲۰روز صبرکنم تا دانلود بشه
بازی که میخرید ببیند ریجن چنده بعد از سایت ها دیتا رو دانلود کنید و با psx بریزید روی دستگاه

• Like
Reactions: alone19933

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام من بعد یک مدت تجربه pc تصمیم گرفتم کنسول بخرم
چند نفر بهم گفتن اکانت هکی میخری وارد اکانت میشی 1مگ از بازی ک میخوای دانلود میکنی بعد از اکانت خارج میشی بعد دنبالش تو اکانت خودت دانلود میکنی پلاس هم همیطور و دیگ هم نزدیک اون اکانت هکی نمیشی
ولی تو اینترنت خوندم کنسول بن میکنه
میخواستم بدونم کنسول بن میشه یا فقط بازی ها قفل میشه یا اصلا بن نمیشه

احتمال بن شدنش خیلی کمه ، ولی احتمالش هست ، اکثر مواقع بازی ها قفل میشن فقط

بازی های ظرفیتی هم خوبه اگه میخای استفاده کنی که دیگه خطر بن هم نداره اصلا که توی 3 تا ظرفیت هست اگه اطلاعات بیشتری خاستی پیام بده :)

ahmad0025

کاربر سایت
Jun 28, 2019
3
احتمال بن شدنش خیلی کمه ، ولی احتمالش هست ، اکثر مواقع بازی ها قفل میشن فقط

بازی های ظرفیتی هم خوبه اگه میخای استفاده کنی که دیگه خطر بن هم نداره اصلا که توی 3 تا ظرفیت هست اگه اطلاعات بیشتری خاستی پیام بده :)
شنیدم بازی ظرفیتی بعد از 6 ماه دی اکتیو میشن حقیقت داره؟ اگ داره میشه دوباره اکتیو کرد؟
پلاس هکی چطوره به نظرتون ؟
لطفا بفرست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شنیدم بازی ظرفیتی بعد از 6 ماه دی اکتیو میشن حقیقت داره؟ اگ داره میشه دوباره اکتیو کرد؟
پلاس هکی چطوره به نظرتون ؟

لطفا بفرست

اگه از جای معتبر خرید کنی مشکلی پیش نمیاد بعد از 6 ماه هم میتونی بهشون بگی دوباره اکتیو کنن

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اکتیو کردنش سخته ؟ نمیشه خودم اکتیو کنم؟

یوزر پسورد اکانت رو بهت میدن، وقتی بخای وارد اکانت شی یه اس ام اس برای صاحب اکانت ارسال میشه که بخاطر همین باید از صاحب اکانت کد رو بگیرید اکتیو کردنش کلا با خودت هست حتی بار اول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر