هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
آقا چند تا سوال در مورد این اکانت‌های ظرفیت فلان و چنان داشتم.
من تا حالا از اینا استفاده نکردم، ولی توی سایت‌ها می‌بینم ظرفیت 1 رو مثلاً 60،70 تومن می‌فروشن و می‌خواستم ببینم این ظرفیت دزدی (یا هر اسمی روش بذاریم) محسوب میشه؟ یعنی از اون حالت‌هایی هست که یه بنده خدایی بازی رو خریده و خودش خبر نداره که ما داریم استفاده می‌کنیم؟ آخه یادمه یه زمانی بحث این جور چیزها بود! :D
اگه این‌طوری نیست و مشکلی از این نظر نداره، ماجرای ضمانت چیه؟ منظور فقط برای وقتی هست که آنلاین بشیم و بازی بپره؟ یا ممکنه فقط آفلاین باشیم ولی یه دفعه بازی بترکه؟
بعد این قضیه آنلاین شدن فقط برای همون بازی هست یا کل PS4؟ مثلاً Detroit ظرفیت 1 رو دارم، ولی با همون اکانتی که Detroit رو بازی می‌کنم آنلاین میشم و میرم توی GT Sport. این طوری Detroit هم به فنا میره؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا چند تا سوال در مورد این اکانت‌های ظرفیت فلان و چنان داشتم.
من تا حالا از اینا استفاده نکردم، ولی توی سایت‌ها می‌بینم ظرفیت 1 رو مثلاً 60،70 تومن می‌فروشن و می‌خواستم ببینم این ظرفیت دزدی (یا هر اسمی روش بذاریم) محسوب میشه؟ یعنی از اون حالت‌هایی هست که یه بنده خدایی بازی رو خریده و خودش خبر نداره که ما داریم استفاده می‌کنیم؟ آخه یادمه یه زمانی بحث این جور چیزها بود! :D
اگه این‌طوری نیست و مشکلی از این نظر نداره، ماجرای ضمانت چیه؟ منظور فقط برای وقتی هست که آنلاین بشیم و بازی بپره؟ یا ممکنه فقط آفلاین باشیم ولی یه دفعه بازی بترکه؟
بعد این قضیه آنلاین شدن فقط برای همون بازی هست یا کل PS4؟ مثلاً Detroit ظرفیت 1 رو دارم، ولی با همون اکانتی که Detroit رو بازی می‌کنم آنلاین میشم و میرم توی GT Sport. این طوری Detroit هم به فنا میره؟
ببین اونی که شخصی که نفهمه ما از اکانتش استفاده می‌کنیم اکانت هکی هست
اکانت قانونی سه تا ظرفیت داره شما به یک اشاره کردی ظرفیت یک اینجوریه که وقتی یوزر پس گرفتی رفتی توی اکانت مورد نظ Active as primaryرو زدی یه بازه زمانی فرصت داری تا دانلود کنی یا دیتا بریزی بعد اون باید تیک اینترنتنو برداری و تا تموم شدن بازیت آفلاین باشی حالا آنلاین بشی چی میشه فقط بازیت قفل میشه اگه اکانت قانونی باشه فقط همین مورد رو بدنبال داره حالا چی میشه اینجوری میشه؟ هیچی هر اکانت یه دونه Active as primary داره که فقط رویه کنسول نصب میشه و باعث میشه اون بازی‌های اون اکانت رو بقیه هم اجرا بشن اگه اون Active as primaryرو نزنی جز فیفا وpesاون بازی رو بقیه اکانتها اجرا نمیشه حالا شما زدی و چرا من میگم بازه زمانی داری بعد آفلاین باید بشی تا وقتی تموم میکنی؟ خیلی ساده هست فروشنده میره دی اکتیو ال میزنه به محض اینکه آنلاین کنی حتی تو اون اکانت نری کنسولت میفهمه و بازیت قفل میشه پس باید آفلاین باشی تا وقتی اون بازیو تموم کردی
خب حالا که متوجه شدی دو تا ظرفیت دو و سه هم توضیح میدم ظرفیت سه همونی هست که aapنداره یعنی نمیتونی تو اکانت خودت اون بازیو بازی کنی و باید همشم به نت وصل باشی ظرفیت دو هم همونی هست کهaapداره ولی نیازی نداری آفلاین باشی به نت هم نیاز نداری هرکار دوست داری میکنی هم آفلاین هم آنلاین تو اکانت خودت میزنی عین دیسک بهترین ظرفیت همون دو هست و گرونترین ظرفیت

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
ببین اونی که شخصی که نفهمه ما از اکانتش استفاده می‌کنیم اکانت هکی هست
اکانت قانونی سه تا ظرفیت داره شما به یک اشاره کردی ظرفیت یک اینجوریه که وقتی یوزر پس گرفتی رفتی توی اکانت مورد نظ Active as primaryرو زدی یه بازه زمانی فرصت داری تا دانلود کنی یا دیتا بریزی بعد اون باید تیک اینترنتنو برداری و تا تموم شدن بازیت آفلاین باشی حالا آنلاین بشی چی میشه فقط بازیت قفل میشه اگه اکانت قانونی باشه فقط همین مورد رو بدنبال داره حالا چی میشه اینجوری میشه؟ هیچی هر اکانت یه دونه Active as primary داره که فقط رویه کنسول نصب میشه و باعث میشه اون بازی‌های اون اکانت رو بقیه هم اجرا بشن اگه اون Active as primaryرو نزنی جز فیفا وpesاون بازی رو بقیه اکانتها اجرا نمیشه حالا شما زدی و چرا من میگم بازه زمانی داری بعد آفلاین باید بشی تا وقتی تموم میکنی؟ خیلی ساده هست فروشنده میره دی اکتیو ال میزنه به محض اینکه آنلاین کنی حتی تو اون اکانت نری کنسولت میفهمه و بازیت قفل میشه پس باید آفلاین باشی تا وقتی اون بازیو تموم کردی
خب حالا که متوجه شدی دو تا ظرفیت دو و سه هم توضیح میدم ظرفیت سه همونی هست که aapنداره یعنی نمیتونی تو اکانت خودت اون بازیو بازی کنی و باید همشم به نت وصل باشی ظرفیت دو هم همونی هست کهaapداره ولی نیازی نداری آفلاین باشی به نت هم نیاز نداری هرکار دوست داری میکنی هم آفلاین هم آنلاین تو اکانت خودت میزنی عین دیسک بهترین ظرفیت همون دو هست و گرونترین ظرفیت
حالا یه سوال ی اکانت دست سه نفره حالا اگه رمزو ... رو عوض کنی چی ؟ نباید دست بزنی کلا ؟ خو اگه از بین این سه نفر یکی رمزو مثلا عوض کنه از کجا میشه فهمید کی بوده اینطوری ظرفیت ما هم که به درک میره ؟ یا کلا اشتباه متوجه شدم ؟؟
بعد اینکه کدوم سایتا مطمین هستن که ازین روش بازی بگیریم ؟
بعد اگه شیر میکنی اون بازی رو چیزایی که تو اکانت خودمون هم هست واس اون اکانت شیر میشه ؟ یعنی اون دو نفر دیگه دسترسی که ندارن به بازی های اکانت ما مثلا ؟

SADRAAMPER

کاربر سایت
Jun 25, 2018
45
سلام
میخواستم بدونم راهی هست که قبل از آنلاین شدن در PS4 از قفل شدن بازی ها در اکانت های هک خبردار بشیم؟مثلا با اپ گوشی PS میشه؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
میخواستم بدونم راهی هست که قبل از آنلاین شدن در PS4 از قفل شدن بازی ها در اکانت های هک خبردار بشیم؟مثلا با اپ گوشی PS میشه؟
سلام. اکانت ها روی سیستم کنسول وارد شدن ، اَپ گوشی PS فقط به تک اکانت خودتون وصله.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
من حدود 13 تا اکانت رو کنسولم اکتیو کردم ولی برای یکیشون یه مشکلی پیش اومده بود و علامت قفل اومده بود رو بازی هاش
رفتم اکانت رو پاک کردم از کنسولم ولی همچنان مشخصات اکانت سالمه و دوباره رفتم که روی کنسولم اکتیو کنم این پیغام رو داد بهم
وقتی هم Change to this ps4 رو زدم این پیغام ظاهر شد
خواستم بدونم از اونجایی که اکانت هنوز سالمه و مشخصاتش عوض نشده و از طرفی از طریق استور دیدم که هنوز پیام زرد رنگ دی اکتیو اونجا هست پس چرا دیگه رو کنسولم اکتیو نمیشه ؟!
تو متن میگه یه اکانت دیگه رو کنسولت هست که اونم اکتیوه و اجازه نمیده این اکانت رو کنسولت اکتیو بشه
خواستم بدونم منظور پیغامش همینه یا نه ؟ اگه اینه من اون اکانته رو چطوری پیداش کنم که نمیزاره این اکانت رو کنسولم اکتیو بشه
بازی های این اکانت خیلی برام مهمه و نمیخوام از دستش بدم
ممنون میشم کسی کمکم کنه
سلام.
پیغام میگه که اکانتی که سعی داری اکتیو کنی ، خودش جای دیگه اکتیو شده.
از طریق سایت سونی شاید بشه ازونجا دی اکتیو کرد ، ولی چون " تعداد اکتیو کردن هر اکانت یه محدودیت 6ماهه داره احتمالا نمیتونید دوباره اکتیوش کنید " ضمن اینکه اگه هکی هست بهتره زیاد دستکاری نکنید تا دردسر نشه. اگه قبلا باز بوده و حالا قفل شده مشخصه که صاحب اکانت متوجه تغییرات شده.

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام امکانش هست که فیلم و موزیک کپی کرد تو کنسول؟
کپی نه فقط پلی
البته تو کنسول هکی شاید بشه من نمیدونم

حالا یه سوال ی اکانت دست سه نفره حالا اگه رمزو ... رو عوض کنی چی ؟ نباید دست بزنی کلا ؟ خو اگه از بین این سه نفر یکی رمزو مثلا عوض کنه از کجا میشه فهمید کی بوده اینطوری ظرفیت ما هم که به درک میره ؟ یا کلا اشتباه متوجه شدم ؟؟
بعد اینکه کدوم سایتا مطمین هستن که ازین روش بازی بگیریم ؟
بعد اگه شیر میکنی اون بازی رو چیزایی که تو اکانت خودمون هم هست واس اون اکانت شیر میشه ؟ یعنی اون دو نفر دیگه دسترسی که ندارن به بازی های اکانت ما مثلا ؟
رمز رو برا ظرفیت 2 عوض میکنه ظرفیت 1 هم که خود به خود بفنا میره بعدشم بندرت کسی عوض کنه عوضم کنه ضررشو میده
گیم شرینگ
نه اونا شیر نمیشن

• Like
Reactions: saeed_sg

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان ایا دیتایی که توی هارد اکسترنال میریزیم به عنوان هارد ps4 استفاده میکنیم رو میتونیم به یه کنسول دیگه بزنیم؟؟
مثلا من الان یه کنسول فت دارم یه هارد ۲ ترا توی اون هارد پر دیتای بازیه میتونم اگر کنسولمو عوض کردم مثلا پرو خریدم از همون هارد و دیتاهاش استفاده کنم؟؟

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
راه دیگه ای نیستش چون من بازی ها رو فیزیکی تهیه میکنم؟

تو منوی اصلی ، روی علامت پلاس(ضربدر زرد) بزنید، وارد صفحه که شدید اون بالا سمت راست یه گزینه هست که تاریخ انقضا رو میزنه(یادم نمیاد اسمش چی بود)

یه راه دیگه هم هست از سایت سونی وارد اکانتت شو، قسمت خریدها، پلاس رو ببین تاریخ انقضا و هم اونجا میزنه

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر