هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706
دوستان سلام
سال نو مبارک
من یه سوال دارم
رو کنسول 2 تا اکانت دارم
راهی هست که یدونه پلاس بخرم برا یکیشون و اونیکی هم پلاس بشه
یا باید برا هرکدوم پلاس یکساله جداگانه بگیرم ؟
ممنونم
شما یه اکانت پلاس که بگیری روی همه ی اکانتهای کنسولت پلاس داری ولی بازیهای رایگان پلاس و تخفیفات پلاس رو فقط رو اون اکانتی که باهاش پلاس رو خریدی میتونی استفاده کنی

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

webq

کاربر سایت
Mar 21, 2019
4
سلام دوستان ، Fifa19 به صورت پیشفرض روی چه فریموری اجرا میشه ؟
الان دستگاه روی 5.55 هستش بدون اتصال به اینترنت اگر دیسک fifa19 رو اجرا کنم بازم اپدیت میشه یا روی 5.55 میمونه ؟
و اینکه کسی اکانت پلاس هکی استفاده کرده ؟ psn بن نمیشه ؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام دوستان ، Fifa19 به صورت پیشفرض روی چه فریموری اجرا میشه ؟
الان دستگاه روی 5.55 هستش بدون اتصال به اینترنت اگر دیسک fifa19 رو اجرا کنم بازم اپدیت میشه یا روی 5.55 میمونه ؟
و اینکه کسی اکانت پلاس هکی استفاده کرده ؟ psn بن نمیشه ؟
نه نیازی به اپدیت نیست روی همون فریمور اجرا میشه
پلاس هکی هم بن نمیشه ولی برای استفاده باید دستگاه اپدیت باشه

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود
میخوام دسته رو باز کنم و آنالوگش رو در بیارم و تمییر کنم. پیچ و مهره هاش خیلی زیاده یا کمه و سر و هم کردنش آسونه؟

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
سلام
من يه بازي داشتم كه پلاتش كردم الان ميخوام نسخه كاملشو بگيرم كه dlc هاشو تكميل كنم...ميخواستم بدونم تروفي هاي dlc به تروفياي اكانتم اضافه ميشه و بازي صد در صد ميشه يا بايد از اول شروع كنم تروفياي بازي هم بگيرم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
درود
میخوام دسته رو باز کنم و آنالوگش رو در بیارم و تمییر کنم. پیچ و مهره هاش خیلی زیاده یا کمه و سر و هم کردنش آسونه؟

دردسر زیاد نیست ولی خب کم نیست فیلم هاش توی یوتوب هست میتونید نکاه کنید ببیند می تونید باز کنید یا نه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من يه بازي داشتم كه پلاتش كردم الان ميخوام نسخه كاملشو بگيرم كه dlc هاشو تكميل كنم...ميخواستم بدونم تروفي هاي dlc به تروفياي اكانتم اضافه ميشه و بازي صد در صد ميشه يا بايد از اول شروع كنم تروفياي بازي هم بگيرم؟

از اول شروع نميكني ولي بسته به بازيتم داره

شما یه اکانت پلاس که بگیری روی همه ی اکانتهای کنسولت پلاس داری ولی بازیهای رایگان پلاس و تخفیفات پلاس رو فقط رو اون اکانتی که باهاش پلاس رو خریدی میتونی استفاده کنی
active as primary بزن بازيهاشو ميتونه رو بقيه اكانتها استفاده كنه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان کدوم سرویس دهنده اینترنت تو تهران بهترینه می‌خوام آنلاین بازی کنم ؟؟ لطفاً جواب بدید
اگه هم محلی داری گیمره از اون بپرس چی داره و راضیه یا نه ولی به طور معمول پارس آنلاین و اسیاتک

mohij

کاربر سایت
Dec 15, 2018
4
سلام خدمت همه دوستان عزیز . دستگاه من اسلیم 500 گیگ هست و دو تا سوال دارم.
1- زمانیکه دوستگاهو هکش کنیم چون نمیشه آنلاین بود دیگه نمیشه remote play بازی کرد .درسته ؟
3- چرا من زمانیکه هارد اکسترنال رو وصل میکنم زمانیکه میخوام روش بازی نصب کنم پیغام میده ؟ مجبورم روی هارد داخلیش نصب کنم و بعد منتقل کنم روی هارد اکسترنال که بعد از اینکار هم بازی اجرا نمیشه و روی لوگوی اول بازی گیر میکنه.
ممنون میشم جواب بدید

آخرین ویرایش:

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
خوشکلا یه سوال. اگه دسته ps4 با کابل به لب تاب وصل باشه جهت بازی، برای دسته مشکلی پیش نمیاد از لحاظ باتری؟

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
سلام. دوستان من اکانتمو با یکی شریکی استفاده میکردم. الان اون طرف میخواد کنسولشو بفروشه. دقیقا چه کارایی باید انجام بده که هیچ اثری از اکانت من رو کنسولش باقی نمونه ؟ ریست فکتوری کفایت میکنه یا بهتره کارای دیگه هم انجام بده؟ الان اکانت من اکتیو هست رو کنسول طرف

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام. دوستان من اکانتمو با یکی شریکی استفاده میکردم. الان اون طرف میخواد کنسولشو بفروشه. دقیقا چه کارایی باید انجام بده که هیچ اثری از اکانت من رو کنسولش باقی نمونه ؟ ریست فکتوری کفایت میکنه یا بهتره کارای دیگه هم انجام بده؟ الان اکانت من اکتیو هست رو کنسول طرف
اکانت رو پاک کنید شما هم پسورد اکانت عوض کنید نیاز به کاری دیگه نیست

• Like
Reactions: Arash.RG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر