هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
ممنون
توی این کانالا که اکانت میفروشند چطور میشه تشخیص داد که قانونی هستند اکانته یا هکی ؟
ریجین من دو هست اکانتای ریجین یک نمیخوره به دستگاهم ؟؟؟
اکانت های هکی که معلومه که هکی هست کلی بازی داخلشون هست و گارانتی هم نداره
اکانت های که ظرفیت ها 2 و 3 فروخته میشن گارانتی دارن و یک یا دو بازی بیشتر ندارن دوباره هم میتونید بفروشین
فرقی نداره کدوم ریجن رو بگیرید

• Like
Reactions: milad.sha

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
اکانت های هکی که معلومه که هکی هست کلی بازی داخلشون هست و گارانتی هم نداره
اکانت های که ظرفیت ها 2 و 3 فروخته میشن گارانتی دارن و یک یا دو بازی بیشتر ندارن دوباره هم میتونید بفروشین
فرقی نداره کدوم ریجن رو بگیرید
موقعی که من دستگاه خریدم دوتا بازی اکانتی انداخت چطور بفهمم هکی واسم انداخته یا قانونی؟

Hosd

کاربر سایت
Mar 6, 2019
3
سلام وقت بخیر یک سوال در مورد تروفی دارم.
من یک اکانت در کنسولم ساختم و یک بازی دیسک گرفتم و بازی کردم چند مرحله رفتم چند تروفی باز شد.بنا به دلیلی مجبور شدم سیو بازی رو پاک کنم و از اول بازی کنم(New Game) اما مشکلی که هست اون تروفی هایی که اول باز شد دیگه باز نشد و پیام پاپ آپش نیومد.دلیل چیه؟

تشکر.

Hosd

کاربر سایت
Mar 6, 2019
3
سلام وقت بخیر یک سوال در موردتروفی دارم.
من یک اکانت در کنسولم ساختم و یک بازی دیسک گرفتم و بازی کردم چند مرحله رفتم چند تروفی باز شد.بنا به دلیلی مجبور شدم سیو بازی رو پاک کنم و از اول بازی کنم(New Game) اما مشکلی که هست اون تروفی هایی که اول باز شد دیگه باز نشد و پیام پاپ آپش نیومد.دلیل چیه؟

تشکر.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
سلام
همین چن ساعته یه خبری اومد برای ریموت پلی بازی کردن پلی استیشن4 روی دستگاه های ای او اس
سوالی که دارم این به چه نحوی کار میکنه ؟این همون سیستمه کلود هستش یا فرق داره ؟میخوام ببینم همون روشی هست ک بازی تو سرورها اجرا میشه یا نه فرق داره با اون
یه توضیحی بدین
اپلیکیشنش هم منتشر شد تو اپ استور

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
بچه ها کوچکترین امکانی نداره که نسل بعد 8k باشه؟؟

نه امکانش نیست چون الان قویترین کارت گرافیک ها هم به زور جواب فریم رو میدن

سلام
سرعت دانلود دیتا روی کنسول و پی سی یکسان هست؟؟؟
نه یکی نیست توی کنسول شما با تک کانکشن دانلود میکنید ولی اگه تک کانکشنتون خوب باشه فرقی چندانی نمیشه

• Like
Reactions: Delux1

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام وقت بخیر یک سوال در مورد تروفی دارم.
تشکر.
سلام ، قبلا گرفتینشون ، لازم نیست دوباره بگیرید.

• Like
Reactions: Hosd

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
میگم انگار این آپدیت جدید یه مشکلی داره چون دستگاه برای اولین بار خود به خود خاموش شد بدون هیچی اروری نه کنسول هک شدست نه بازیه هکی دارم
بعد آپدیت اینطوری شد بنظرتون از آپدیته یا مشکل چیز دیگست؟

Aliusl

کاربر سایت
Mar 9, 2019
1
سلام
من برای انتقال دیتا از شیر کردن اینترنت 4g گوشی روی لب تاپم و اتصال کابل لن مستقیم به کنسول استفاده میکنم ولی در بهترین حالت سرعت انتقالم ۱۲ مگ هست چیکار کنم سرعتم بالاتر بره واقعا احتیاج دارم چون گیم نت دارم برا بچه ها بازی میریزم خیلی معطل میشن کابل cat5 داشتم ۱۲ مگ بودرفتم cat6 خریدم ۱۵ تومن انگار همون cat5 هست روش فقط نوشته cat6 یعنی ممکنه از بی کیفیت بودن کابلای من باشه یا مشکل جای دیگه هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر