هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان درباره مقایسه دو مدل کنسول پرو 7116B و 7216B دارم میدونیم که مدل جدید صدای کمتری تولید میکنه و در عوض گرمای بیشتر میخواستم بدونم تفاوت عمده ای بین این دو کنسول هست یا مدل پاورشون با توجه به تغییر نوع کابل برق هم تغییر کرده؟؟

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
رفتم بازار.کلش رو زیر و رو کردم.کنسول نو 1 ترابایت فریمور 5.05 گیرم نیومد.
فقط یه دونه 1216 1 ترابایت سری اخر مدل FAT داشت.اکبند کاملا کپی خور.و یه دونه مپی خور اکبند اسلیم 1 ترابایت که میگفت 4300 با بازی ! گفتم بازی نمیخوام.گفت سود من تو بازیه !
نظرتون چیه ؟ کدوم یکی رو بگیرم ؟
دوست عزیز سلام. منم مشکل شمارو دارم. یک دستگاه ps4 pro دارم با فریمور 5.56. میخام بفروشم و یک دستگاه آکبند دیگه بخرم که بتونم هک کنم. بازار چه خبر بود ؟ میشه یک دستگاه ps4 pro آکبند پیدا کرد گه فریمورش 5.05 یا کمتر باشه یا کلا بی خیال این قضیه بشم ؟؟؟؟؟؟ نسخه های تو بازار 7116B , 7216B هست.

MR.EXCEPTIONAL

کاربر سایت
Nov 9, 2016
9
سلام دوستان
یه مشکلی چند روزه اعصابمو بهم ریخته و حل نمیشه
من الان برای apex قندشکن وصل میکنم تا بازی کنم
نتم مخابراته و کنسول به طور عادی همیشه با nat تایپ 2 وصل میشه
ولی بعضی از سرویسای خوب قندشکن مثل کریــو یا پی پی تی پی رو که کانکت میکنم شیر میکنم رو lan ، نت تایپ failed میشه!
چه کنیم به نظر شما؟ ممنون

آخرین ویرایش:

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلام
بعضی وقت ها وسط بازی یکم که به دسته فشار میارم کلید های R2 یا L2 گیر میکنه باید فشار بیارم به دسته تا درست بشه مشکل چیه ؟ ریبون زیر ذغال یا قاب داخل دسته یا کلا یه چیزه دیگس ؟ ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

• Like
Reactions: se.phi.roth

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
875
نام
نويد
سلام دوستان من یه دیسک horizon از دوستم گرفتم که روی دستگاه اون اجرا میشه ولی واسه من این ارور رو میده CE-30005-8
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان من یه دیسک horizon از دوستم گرفتم که روی دستگاه اون اجرا میشه ولی واسه من این ارور رو میده CE-30005-8
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
به احتمال خیلی زیاد دیسک مشکل داره
یا کثیف یا خش داره

• Like
Reactions: sam.fisher

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
بعضی وقت ها وسط بازی یکم که به دسته فشار میارم کلید های R2 یا L2 گیر میکنه باید فشار بیارم به دسته تا درست بشه مشکل چیه ؟ ریبون زیر ذغال یا قاب داخل دسته یا کلا یه چیزه دیگس ؟ ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
سلام
این دسته رو چند وقت داری
این ماله بردش هست باید بره سرویس بشه احتمالا زیادی باهاش بازی کردی این طوری شده ببریش بیرون برات درست می کنن مشکل زیاد حادی نیست

• Like
Reactions: str4610

str4610

کاربر سایت
Feb 16, 2008
62
سلام
این دسته رو چند وقت داری
این ماله بردش هست باید بره سرویس بشه احتمالا زیادی باهاش بازی کردی این طوری شده ببریش بیرون برات درست می کنن مشکل زیاد حادی نیست

حدود 2 سال میشه . سرویس برد ؟ مطمئنی . دو نفر گفتن ریبون زیر ذعالی باید عوض بشه یه 100 تومانی خرجشه !
میخواهم مطمئن بشم مشکل از چیه قطعه رو تهیه کنم . خودم قبلا انالوگش مشکل داشت عوض کردم اما این مشکل رو دقیقا نمیدونم از چیه

Attachments

• 1-40.png
    1-40.png
    15.3 KB · مشاهده: 7

yousef.jns

کاربر سایت
Feb 16, 2019
42
سلام دوستان
من یک دستگاه PS4 Pro دارم که فریمورش 5.56 هست. برای اینکه بتونم بازی کپی بازی کنم میخام بفروشم و یک دستگاه آکبند دیگه بخرم. حالا باید 7116 بخرم یا 7216 ؟؟؟ کدومش کپی خور هست ؟؟؟؟؟ ممنون
دوستان سلام
من چند وقت پیش این سوال پرسیدم اما جوابمو نگرفتم تا در نهایت دستگاه قدیمی فروختم و یک دستگاه 7116 خریدم. خوشبختانه ورژن فریمورش 4.73 بود و قابل هک. هک کردم و کلی بازی ریختم. خواستم به دوستان اطلاع بدم که اگر کسی خواست همچین کاری انجام بده بدونه داستان چیه.

• Like
Reactions: rezab

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
درود من پنج ماهی میشه که با دستگاه بازی نکردم و دسته ی بازی تو یک اتاق که بخاری داره بوده و روی آنالوگ انگار مثل قیر وا رفته و چسبان شده و هر چی با دستمال خیس پاک میکنم این چسبان بودنش از بین نمیره و تا جایی هم که تونستم با دست تمیز بهش دست زدم کسی میدونه چرا اینجوری شده ؟ اگر پیچ های دسته رو باز کنم میشه آنالوگ ها رو در بیارم بشورم یا عوض کنم و به آسانی سر جاش بزارم یا پیچ و مهره اش پیچیده است ؟ دستگاه که چند ماه کار نکرده ممکنه خاک نشسته باشه و به دستگاه آسیب برسه یا خود دستگاه فن رو تا آخر به کار میندازه و گرد و خاک رو بیرون میریزه ؟

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
دوستان سلام من میخوام بازی رو دان کنم از رو خود ps4 اونوقت ظرفیت هاردم پره میتونم تو هارد اکسترنال ک بهش وصل کردم دان کنم ؟ ممنون میشم من از پیر مردای بازیسنترم:)) کمکم کنید

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
اقا من و رفیقم سالهاس که اکانت های همدیگه رو روی کنسول هامون پرایمری داریم و بازی هارو اشتراکی میخریم
حالا سوالم اینه:
من بلفرض اگر یه اکانت ظرفیت ۲ سیکیرو بخرم و رو کنسولم پرایمریش کنم و بازی رو بندازم تو لایبرری
رفیقم هم فرضا اگر وارد اکانتم شه و بره تو لایبرری میتونه بزنه دانلودش کنه روکنسولش بازی کنه؟
متوجه شدین؟:D

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
درود
اقا من و رفیقم سالهاس که اکانت های همدیگه رو روی کنسول هامون پرایمری داریم و بازی هارو اشتراکی میخریم
حالا سوالم اینه:
من بلفرض اگر یه اکانت ظرفیت ۲ سیکیرو بخرم و رو کنسولم پرایمریش کنم و بازی رو بندازم تو لایبرری
رفیقم هم فرضا اگر وارد اکانتم شه و بره تو لایبرری میتونه بزنه دانلودش کنه روکنسولش بازی کنه؟
متوجه شدین؟:D
توی لایبراری شما نمیشه توی لایبراری همون اکانت که خرید هست و میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر