هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
اقایون پی اس 4 هم مثل وان هست که اگه کپیخور شده باشه به نت وصل شی قفل بشه و نشه انلاین بازی کرد؟
کلا انلاین ارزشش رو داره همون قانونی بازی ها رو بخرم یا نه؟ با توجه به اینکه خیلی از بازی ها حتما باید انلاین باشی تا بتونی بازی کنی
اگه کپی خور بشه نمیتونی به نت وصلش کنی.والا من خودم ps3 که داشتم کپی خور بود و بازیها رو دانلود میکردم و کیف میکردم.ps4 که گرفتم دیدم چقدر اشتباه میکردم!
درسته بیشتر باید هزینه کنی ولی لذت داره همین چرخ زدن تو استور و خرید بازیها و تم و بازیهای رایگان و خلاصه همین چیزاش بهش جذابیت میده.من که راضیم بازیها رو قانونی
میگیرم و از مزایای خود کنسول هم استفاده میکنم البته هر کسی یه سلیقه ای داره.

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
اقایون پی اس 4 هم مثل وان هست که اگه کپیخور شده باشه به نت وصل شی قفل بشه و نشه انلاین بازی کرد؟
کلا انلاین ارزشش رو داره همون قانونی بازی ها رو بخرم یا نه؟ با توجه به اینکه خیلی از بازی ها حتما باید انلاین باشی تا بتونی بازی کنی
قانونی خریدن واقعا یه حس دیگه ای داره

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
مسئله اینجاست که توی این گرونی اصلا نمیصرفه
ولی لذتش واقعا بیشتر از غیر قانونی بودنه
چون میدونی کنسول هیچ دستکاری نشده و نمیشه
فقط یه چیزه دیگه این سایتای ایرانی که بازی ها رو برای دانلود میذارن چجوریه؟ دانلود کنم بعدم از زیپ خارجشون کنم بریزم روی هارد یا باید کاره دیگه ای بکنم؟ بعد کدوم بصرفه ست خرید بازی ها از فروشگاه های ایرانی یا خرید از خود سونی یا مایکروسافت؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
فقط یه چیزه دیگه این سایتای ایرانی که بازی ها رو برای دانلود میذارن چجوریه؟ دانلود کنم بعدم از زیپ خارجشون کنم بریزم روی هارد یا باید کاره دیگه ای بکنم؟ بعد کدوم بصرفه ست خرید بازی ها از فروشگاه های ایرانی یا خرید از خود سونی یا مایکروسافت؟
کپی خور رو البته باید بیشتر راجع بهش مطالعه کنی ، کپیخور فقط ورژن پایین 5.05 اجرا میشه ، بازیها هم تا سر god of war قابل اجراست (یعنی تو حدود 6 ماه گذشته هرچی بازی اومده نمیشه روش اجرا کرد) . یعنی باید کنسولت 5.05 باشه یا باید دست دوم بخری که 5.05 باشه یا آکبندی که 5.05 باشه. این از این موضوع.
اگر این شرایط که بالا گفتم رو داری باید بری تو تاپیکهای هک ps4 سوالاتت رو بپرسی.
-
اگه شرایط بالایی رو نداری روش های دیگه هم هست مثل اکانت هکی و اکانتهای اشتراکی-ظرفیتی که اونا باید آخرین ورژن باشن و تا جدیدترین بازی ها هم روش اجرا میشه و داستانهای خودش رو داره اونم.
-
سایتهای ایرانی دو مدل دانلود میذارن ، یکی برا همون ورژن هک 5.05 . یکی هم فقط دیتا بازی رو میذارن که طرف که بازی دیجیتالی (اکانتی یا قانونی) خریده دانلود کنه بریزه روی کنسول.

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
خب ببین لازم نیست همه ی بازیها رو بخری.مثلا من خودم دو سه تا بازی رو ظرفیت 3 خریدم که خیلی میصرفه و یکی دو تا بازی اکانت هکی خریدم که اونم خیلی خوب بود و بازی قانونی هم تخفیف خورد خریدم
کلش شاید 1 تومن نشد.

• Like
Reactions: Black_Flag

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
اساتید و روئسا، میشه از بازی های هکی نصب شده (ورژن 5.05) دامپ گرفت؟ یا فقط از بازی هایی که دیسکشو دارم؟ خودم فایل های نصبی رو دانلود کرده بودم از اینترنت ولی یه مشکلی پیش اومد مجبور شدم همشونو از هارد اکسترنالم پاکشون کنم...

آخرین ویرایش:

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
خب ببین لازم نیست همه ی بازیها رو بخری.مثلا من خودم دو سه تا بازی رو ظرفیت 3 خریدم که خیلی میصرفه و یکی دو تا بازی اکانت هکی خریدم که اونم خیلی خوب بود و بازی قانونی هم تخفیف خورد خریدم
کلش شاید 1 تومن نشد.
مگه اینکه منم همین کاری که انجام میدی انجام بدم
روی کنسولی که کپیخور نیست اکانت هکی اجرا میشه؟ یا برعکس روی کنسول کپیخور بازی اورجینال اجرا میشه؟ بعد بازی که باید اپدیت شه تا اجرا بشه روی کنسول اگه کنسول کپیخور باشه میشه بازی رو اپدیتش کرد؟

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
703
مگه اینکه منم همین کاری که انجام میدی انجام بدم
روی کنسولی که کپیخور نیست اکانت هکی اجرا میشه؟ یا برعکس روی کنسول کپیخور بازی اورجینال اجرا میشه؟ بعد بازی که باید اپدیت شه تا اجرا بشه روی کنسول اگه کنسول کپیخور باشه میشه بازی رو اپدیتش کرد؟
ببین کنسول کپی خور رو اصلا نباید به نت وصل کنی.روی کنسولی که کپی خور نیست اکانت هکی اجرا میشه.فقط مهم اینه اکانت رو از کی بخری و ایمیل اصلی باشه و سعی کن بازیهایی رو هکی بخری
که نیاز به بخش آنلاین نداشته باشه وگرنه زود قفل میشن اکثرا و البته اکانت هکی هایی که بازیهای زیادی توشه هم زود قفل میشه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
روی کنسولی که کپیخور نیست اکانت هکی اجرا میشه؟
بله میشه.
یا برعکس روی کنسول کپیخور بازی اورجینال اجرا میشه؟
بازی اورجینال فقط دیسک ورژن زیر 5.05 فکر میکنم بشه اجرا کرد. باقی موارد خیر. همونطور که دوستمون گفتن به اینترنت وصل نباید بکنید.
-
نهایتا اشاره نکردید که کنسول دارین ؟ ورژنش چنده ؟

• Like
Reactions: Black_Flag

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود
دوستان من god of war رو با اکانت هکی تو دستگاهم دارم و بخش داستانی بازی تموم شده.
اگر بازی و اکانت هکی رو پاک کنم و بصورت قانونی بازی رو بگیرم و نصبش کنم سیو ها تو اکانت شخصیم باقی میمونن؟؟؟
متاسفانه اولش که کنسول رو گرفتم اطلاعات درستی نداشتم و اکانت هکی برام ریخت فروشنده و الان میخوام پاکش کنم و قانونی خرید کنم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
بروبچ با اومدن ps5 پشتیبانی از ps4 و ps4 pro تموم میشه یا از ps4 pro تا یه مدت ساپورت میشه؟
داداش هنوز خیلی طول میکشه تا بیاد
اگه بیاد هم تا چند سال ساپورت میشه. پرو و معمولی

درود
دوستان من god of war رو با اکانت هکی تو دستگاهم دارم و بخش داستانی بازی تموم شده.
اگر بازی و اکانت هکی رو پاک کنم و بصورت قانونی بازی رو بگیرم و نصبش کنم سیو ها تو اکانت شخصیم باقی میمونن؟؟؟
متاسفانه اولش که کنسول رو گرفتم اطلاعات درستی نداشتم و اکانت هکی برام ریخت فروشنده و الان میخوام پاکش کنم و قانونی خرید کنم.
اگه رجین اکانت قانونیت با هکی یکی باشه حتما سیو ها قابل استفادست

Last edited by a moderator:

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام به دوستان گل
مدتیه سرعت دانلود بازی از سرور خود سونی با خود کنسول برای من کند شده شدید در صورتی که با لبتاپ و مابقی دستگاه ها سرعت فوق العادست کسی میدونه مشکل از کجا میتونه باشه

ممنونم از جواب هاتون پیشاپیش

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام به دوستان گل
مدتیه سرعت دانلود بازی از سرور خود سونی با خود کنسول برای من کند شده شدید در صورتی که با لبتاپ و مابقی دستگاه ها سرعت فوق العادست کسی میدونه مشکل از کجا میتونه باشه

ممنونم از جواب هاتون پیشاپیش

مشکل اینکه که کنسول تک کانکشن هست شما ببین تک کانکشن توی لپ تاپ خوبه یا نه

• Like
Reactions: MoHammadZero

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر