هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
  • Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
  • Like
Reactions: GameMasterr

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ارور داد لینکو
داداش با من در ارتباط باش.اصلا نمیشه این وضعو تحمل کرد.فردا فیفا بیاد بیچاره ام :))
اره زدن ترکوندن تاپبکو
بجای کمک میزنن پاک میکنن :|
هماهنگه :D

ارور داد لینکو
داداش با من در ارتباط باش.اصلا نمیشه این وضعو تحمل کرد.فردا فیفا بیاد بیچاره ام :))
احسان خبری نشد؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
احسان خبری نشد؟
به اینستاگرامشون پیام دادم باز از نمایندگی شهرمون زنگ زدن توضیح دادم اصلا نمیدونستن دردش چیه گفتن داریم پیگیری میکنیم.باز به اینستا گفتم مشکل سراسریه نه منطقه ای فعلا چیزی نگفتن

• Like
Reactions: GameMasterr

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
به اینستاگرامشون پیام دادم باز از نمایندگی شهرمون زنگ زدن توضیح دادم اصلا نمیدونستن دردش چیه گفتن داریم پیگیری میکنیم.باز به اینستا گفتم مشکل سراسریه نه منطقه ای فعلا چیزی نگفتن
برای اینکه قیلتربشکن ها رو از کار بندازن، اومدن پورتهایی که قیلتربشکنها بیشتر از اونجا دیتا رد و بدل میکنن رو بستن. حالا جالبه بدونید اون پورت فقط برای قیلتربشکن نیست بلکه اطلاعات سرورهای سایتها و اپلیکشنهای دیگه هم از اونجا رد میشه، مثل همین psn که بی گناه قربانی میشه و مختل میشه. روسیه برای قیلتر تلگرام از این روش استفاده کرد و اینترنتش مختل شد اما با اعتراض همه اقشار روبرو شد و کنسل کرد. ایرانه که صاحاب نداره.

• Like
Reactions: Behnamm467

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من توی بحث نبودم . ولی فلش با فرمت fat32 رو کنسول میخونه اطلاعاتشو راحت. مث فیلم و عکس.
-
بعد یه چیزی ، فیلم و عکس میخواین بریزین رو فلش حتما داخل پوشه قرار بدین تا نشون بده.
ارع باید توی پوشه بریزی و پوشه ها با حرف بزرگ باشه تا نشون بده

سلام من امروز خواستم هارد به کنسول وصل کنم موقع فرمت کردن (format as extended ...) ارور داد (ce-30005-8) کسی میدونه باید چی کار کنم؟هاردم 1 ترا (مای پسپورت)
با پی سی فرمت کردی بعد باید فت 32 باشه
بعد با کنسول فرمت کن تا هارد رو شناسایی کنه

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستانی که با نت شاتل مشکل Sign in رو دارن، اول با نت گوشی (همراه اول و ایرانسل فرقی نداره) به اکانتتون وارد شید و بعدش به راحتی با نت شاتل ادامه بدید ماجرارو. جالب فقط همون اولش گیره انگار...

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستانی که با نت شاتل مشکل Sign in رو دارن، اول با نت گوشی (همراه اول و ایرانسل فرقی نداره) به اکانتتون وارد شید و بعدش به راحتی با نت شاتل ادامه بدید ماجرارو. جالب فقط همون اولش گیره انگار...
به سرورای گیما وصل نمیشه

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دو تا سوال منم لطفا جواب بدید:
1. با ساختن هر اکانت جدید 2 روز پلاس رایگان میده، درسته ؟ هر بار می تونم با ساختن ایمیل جدید و اکانت PSN جدید این دو روز رو مدام بگیرم ؟
2. دوستان من با اکانت خودم که روی کنسول خودم ساختمش؛ بازی خریدم و استفاده کردم چند سالی. این اکانت من روی کنسول دو نفر دیگه هم وارد شده و اونها هم استفاده کردن.
حالا جالب خودم نمیتونم آنلاین بازی کنم و پرایمری نیمشه رو کنسول ! می خواستم بدونم چجوری این ظرفیت هارو از بین ببرم و خودم بشم ظرفیت 2 ؟ یادمه یه کاری میشد کرد ( هر 6 ماه یبار )
کلا یه توضیحی راجب ظرفیت ها میخواستم.

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
سلام دوستان من یک پلاس یک ساله هکی خریدم اولین تجربه من از هک واکانتهای ترکیبی هستش از روی اجبار بعد اکتیو کردن قفل بازی های پلاسم که ماه های قبل دانلود کردم باز نشد پس با وجود پلاس هکی نمیشه بازی های پلاست رو اکانت اصلی بازی کنی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دو تا سوال منم لطفا جواب بدید:
1. با ساختن هر اکانت جدید 2 روز پلاس رایگان میده، درسته ؟ هر بار می تونم با ساختن ایمیل جدید و اکانت PSN جدید این دو روز رو مدام بگیرم ؟
2. دوستان من با اکانت خودم که روی کنسول خودم ساختمش؛ بازی خریدم و استفاده کردم چند سالی. این اکانت من روی کنسول دو نفر دیگه هم وارد شده و اونها هم استفاده کردن.
حالا جالب خودم نمیتونم آنلاین بازی کنم و پرایمری نیمشه رو کنسول ! می خواستم بدونم چجوری این ظرفیت هارو از بین ببرم و خودم بشم ظرفیت 2 ؟ یادمه یه کاری میشد کرد ( هر 6 ماه یبار )
کلا یه توضیحی راجب ظرفیت ها میخواستم.
درمورد سوال اول هر اکانت سالی یکبار میتونه دو روزه رو بگیره ولی اینکه میشه چندین بار اکانت ساخت و رو هرکدوم دو روزه رو گرفت دقیق اطلاع نمیاد فکر کنم اونم یه محدودیتی داشت ولی یادم نمیاد.
درمورد سوال دوم از طریق سایت سونی وارد بشید از اونجا میتونید اکانتو از روی هر کنسولی که هست دی اکتیو کنید که محدودیت ۶ ماهه داره و تا ۶ ماه بعد نمیتونید اینکارو بکنید
سلام دوستان من یک پلاس یک ساله هکی خریدم اولین تجربه من از هک واکانتهای ترکیبی هستش از روی اجبار بعد اکتیو کردن قفل بازی های پلاسم که ماه های قبل دانلود کردم باز نشد پس با وجود پلاس هکی نمیشه بازی های پلاست رو اکانت اصلی بازی کنی
پلاس شیر شده فقط قابلیت آنلاین بازی کردن بهتون میده اگه میخواید بازیایی که قبلا با پلاس رو اکانت خودتون گرفتید رو باز کنید باید روی همون اکانت پلاس بخرید و فعال کنید

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اینو که میدونم عزیز.مشکل همون اولشه دیگه.چقد ما هر بار این کارو بکنیم اخه
هی هات اسپات کن هی خاموشش کن.مصیبته
به سرورای گیما وصل نمیشه
میشه عزیز.فعلا تنها راه همینه

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر