هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
اگر گیفت کارتی رو وارد کیف پول کنیم و چیزی مثلا ده دلار تهش بمونه این ده تا (مثلا تا یک ماه بعدش) منقضی میشه؟
آخه واقعا ظلمه تو این شرایط بخوای حتی یه دلارو از دست بدی...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام دوستان.
اگر گیفت کارتی رو وارد کیف پول کنیم و چیزی مثلا ده دلار تهش بمونه این ده تا (مثلا تا یک ماه بعدش) منقضی میشه؟
آخه واقعا ظلمه تو این شرایط بخوای حتی یه دلارو از دست بدی...
سلام.نه باو برای همیشه تا اخر عمر میمونه.نگران نباش و با خیال راحت هرچقدر میخوای تا سقف 150 دلار میتونی توی کیف پول ذخیره کنی

• Like
Reactions: big mama jan

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
درود،
من میخوام BFV رو دیجیتالی پیش خرید کنم،
اونقدر هم نمیخوام هزینه کنم که شارژ کنم و از استور بگیرم، کسی هم ندارم باهاش شریک شم،
ظرفیت دو رو میتونم بگیرم الان بعنوان پیش خرید؟
اگه میشه، این بازی سیزن پس و پرمیوم نداره گویا،
از اونجا که ظرفیت دو ها یه اکانت هستن و من میخوام توی اکانت خودم بازیش کنم، سر اون چیزاش به مشکل نمیخورم؟ یعنی حتما نیاز نباشه که از توی اکانت بازیه بازیش کنم.
یه سؤال دیگه اگه کسی میدونه جای مطمئن لطف کنه اطلاع بده.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود،
من میخوام BFV رو دیجیتالی پیش خرید کنم،
اونقدر هم نمیخوام هزینه کنم که شارژ کنم و از استور بگیرم، کسی هم ندارم باهاش شریک شم،
ظرفیت دو رو میتونم بگیرم الان بعنوان پیش خرید؟
اگه میشه، این بازی سیزن پس و پرمیوم نداره گویا،
از اونجا که ظرفیت دو ها یه اکانت هستن و من میخوام توی اکانت خودم بازیش کنم، سر اون چیزاش به مشکل نمیخورم؟ یعنی حتما نیاز نباشه که از توی اکانت بازیه بازیش کنم.
یه سؤال دیگه اگه کسی میدونه جای مطمئن لطف کنه اطلاع بده.
برای ظرفیت ۲ اکانتو اکتیو میکنید بازیو میذارید رو دانلود بعدش دیگه وارد اون اکانت نمیشید و از داخل اکانت خودتون اجرا میکنید
ولی برای این بازی سعی کنید با کسی که میشناسید شریک بشید یا از جای خیلی مطمئن خریداری کنید چون یه چند سال پشتیبانی میشه

• Like
Reactions: AM!R

Saeedardavan

کاربر سایت
Aug 10, 2018
2
درود. من یه سوال دارم ببخشید شاید سوالم مسخره باشه. من بیشتر اوقات با یکی از فامیلامون ps4 بازی میکنم. و این فامیلمون بدجور با دسته رفتار میکنه. یهو شوک رو تکون میده و صدای دکمه زدنش خیلی بلنده. امکانش هست با این جور کارا دسته خراب بشه؟

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
درود. من یه سوال دارم ببخشید شاید سوالم مسخره باشه. من بیشتر اوقات با یکی از فامیلامون ps4 بازی میکنم. و این فامیلمون بدجور با دسته رفتار میکنه. یهو شوک رو تکون میده و صدای دکمه زدنش خیلی بلنده. امکانش هست با این جور کارا دسته خراب بشه؟
چرا امکانش نباشه....شما هرچی با دسته بهتر رفتار کنی خب عمرش بیشتره...یه قطعه مکانیکی هست دیگه...تحت فشار عمرش کم میشه...چیز واضحیه

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان من ویدئو گیم پلی RDR از گیمرساید دانلود کردم ریختم روی فلش ولی مدیا پلیر ویدئو هارو نمیشناسه میدونین مشکلش چیه؟
در ضمن فلش رو هم exfat فرمت کردم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من ویدئو گیم پلی RDR از گیمرساید دانلود کردم ریختم روی فلش ولی مدیا پلیر ویدئو هارو نمیشناسه میدونین مشکلش چیه؟
دقیقا یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم با format factory یبار فرمت ویدئو رو تغییر بدید اجرا میکنه
هرچند 100% مطمئن نیستم چون من کلا یک بار میخواستم با پلیر کنسول ویدئو اجرا کنم که اونم همچین مشکلی داشت با این روش حل شد

• Like
Reactions: mohammad2023

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
دوستان من بازی bloodborne رو ریختم رو دستگاه اگر نسخه ی gotyیش رو دانلود کنم سیو هام پاک میشه؟
بعد یه سوال دستگاه من هکی عه و اصلا اهل آنلاین بازی کردم رو کنسول نیستم ولی اگر بخوام یه بازی رو آنلاین بازی کنم چیکار باید کنم؟ اگر دیسک بازی رو بخرم آیا حکم یه بازی قانونی رو داره ؟ یعنی به اینترنت که وصل بشم میتونم آپدیت هاشو بگیرم و با پلاس آنلاین بازی کنم؟
من این قضیه ی دیسک بازی رو نمی فهمم چطوریه مگه نباید رو اکانت خریداری شده باشه بازی؟

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

فایل نباید توی ادرس روت فلش باشه. بریزید توی یه فولدر با اسم دلخواه
البته فرمتشم هم مهمه. هر فرمتیو نمیخونه

• Like
Reactions: BehzaDG

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
دوستان من بازی bloodborne رو ریختم رو دستگاه اگر نسخه ی gotyیش رو دانلود کنم سیو هام پاک میشه؟
بعد یه سوال دستگاه من هکی عه و اصلا اهل آنلاین بازی کردم رو کنسول نیستم ولی اگر بخوام یه بازی رو آنلاین بازی کنم چیکار باید کنم؟ اگر دیسک بازی رو بخرم آیا حکم یه بازی قانونی رو داره ؟ یعنی به اینترنت که وصل بشم میتونم آپدیت هاشو بگیرم و با پلاس آنلاین بازی کنم؟
من این قضیه ی دیسک بازی رو نمی فهمم چطوریه مگه نباید رو اکانت خریداری شده باشه بازی؟
سیوهای نسخه های پایین تر به اپدیت های بالاتر نمیخورن یعنی سیو نسخه عادی روی گوتی کار نخواهد کرد نمیخونه و باید از اول بازی کنید.شما میتونی بازی رو بصورت دیجیتال بخری که اون نیاز به اکانت داره یا میتونی فیزیکی بخری هردو قانونی هستند چون دیسک‌ها اوریجینال هستند. . بله دیسک رو بخری پلاس هم داشته باشی میتونی آنلاین بزنی البته مشخصه که آنلاین زدن نیاز به اپدیت کنسول به آخرین ورژن موجود داره یعنی بخوای آنلاین بزنی باید دیگه قید هکی رو بزنی چون اپدیت کردی دیگه نمیتونی دانگرید کنی.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: sbAL1REZA

Saeedardavan

کاربر سایت
Aug 10, 2018
2
چرا امکانش نباشه....شما هرچی با دسته بهتر رفتار کنی خب عمرش بیشتره...یه قطعه مکانیکی هست دیگه...تحت فشار عمرش کم میشه...چیز واضحیه
مشکل اینجاست روم نمیشه بهش چیزی بگمبازم سوال: شوک رو زیاد فشار بدی چپ و راست در نمیاد یوقت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر