هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

khososohrabi

کاربر سایت
May 25, 2018
11
سلام یه چندتا سایت خارجی واسه دانلود بازی های ps4 هک شده می خوام مثل بازی gta 5که همه ی سایتهای ایرانی لینکهاشو بداشتن لطفاواسم بفرستین
ممنون

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
سلام دستان
یه سوال فنی
من قراره PS4 Pro بخرم،بیشتر فوتبال برام مهمه
توی گرافیک و روان بودن بازی پرو بهتره یا وان ایکس ؟

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
سلام دستان
یه سوال فنی
من قراره PS4 Pro بخرم،بیشتر فوتبال برام مهمه
توی گرافیک و روان بودن بازی پرو بهتره یا وان ایکس ؟
والا هم FIFA 18 و هم PES 18 روی هر دو کنسول اگر اشتباه نکنم به صورت 4K Native اجرا میشدن و تفاوتی هم نداشتن از نظر بصری. تو فریم ریت و .. هم تقریبا مشابه بودن. اما اینکه توی نسخه های بعدی چی به چیه کسی خبر نداره، از طرفی اکس باکس (One X) سخت افزار بهتری داره، از جنبه ی دیگه ناشرین به خاطر سیاست های مرتبط با فروش خودشون هم که شده سعی میکنن خیلی تفاوتی بین نسخه های مختلف نباشه، تا هر دو طرف رو حفظ کنن. با تمام احترامم نسبت به اکس باکس وان اکس، من باشم همون پرو رو میخریم ما به التفاوت قیمت رو هم خرج یک دسته اضافی یا بازی و .. می کنم.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من ps4 از سری اول دارم رجین 3 مدل 500 گیگ .
من اصلا و ابدا آنلاین بازی نمیکنم ، میخواستم ببینم کاری میشه کرد که بازی کپی ریخت روی PS4 و بازی کرد ؟
چون با این وضعیت قیمت بازی های فیزیکی ، دیگه بازی کارکرده هم نمیشه خرید چه برسه به بازی آکبند .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
دوستان من ps4 از سری اول دارم رجین 3 مدل 500 گیگ .
من اصلا و ابدا آنلاین بازی نمیکنم ، میخواستم ببینم کاری میشه کرد که بازی کپی ریخت روی PS4 و بازی کرد ؟
چون با این وضعیت قیمت بازی های فیزیکی ، دیگه بازی کارکرده هم نمیشه خرید چه برسه به بازی آکبند .

درصورتی که فیرمور کنسولت 5.05 یا پایینتر باشه میتونی بازی هکی اجرا کنی

• Like
Reactions: BehzaDG

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
دوستان سایت خارجی واسه دانلود دیتای اورجینال بازی هست؟ دیتای بازی deus ex رو میخوام همه سایت های ایرانی لینک ها رو حذف کردن به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه!

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان سلام
من کنسول فت ریجن 2 با هارد 500 با دو دسته به همراه 2 دیسک بازی فیفا18 و اساسین اوریجین دارم ورژن آپدیت دستگام 5.55 میباشد
میخواستم با کنسول اسلیم یک ترابایت که کپی خور شده و 20 عنوان بازی هم نصب میکنه باهاش تعویض کنم
کنسول خودم رو 2.000.000 میخره و 1.500.000 باید سر بدم بنظر شما ارزش داره؟
لطفا راهنماییم کنید و قیمت کنسول فت و اسلیم در هارد 500 و 1 بررسی کنید ممنون میشم

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
سلام
من gta v رو از حجمی که لازمه برای اجرای بازی خیلی بیشتر دانلود کردم ولی نصبش رو 5 درصد گیر کرده.اصلا معلوم نیست داره نصب میشه یا نه!نمیشه نصبشو سریعتر کرد؟

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام دوستان
یکدونه بازی روی ps4 دارم که نمیدونم ریجن بازی چنده ، الان بازیم قفل شده و می خوام بازی رو دوباره بخرم ولی نمیدونم ریجن بازی چنده
راهی هست که بفهمم ریجن بازی چنده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر