هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Daniel4u

کاربر سایت
Jun 10, 2018
103
همراه اول منم با کامپیوتر خیلی سرعت بیشتر میده.
ولی با کنسول هم بازی که همین حدودا حجم داشت گذاشتم تو rest mode رو یه شب گرفت. (بسته شبانه 1 تا 11 بود)
من پیشنهاد میکنم بسته طولانی مدت تر بگیرید مثلا شبانه یکهفته ، که اگه تو یه شب دانلود نکردین یا هر مشکلی دیگه ، کارتون راه بیفته بازم...
---
من خیلی مشکل دارم که وسط دانلود ارور میگیره و قطع میکنه ، بیشتر سر آپدیت رینبو و فورتنایت مثلا. اینترنتش هم فرق نداره چی باشه.
البته با پروکسی پولی که بزنم عمرا قطع نمیشه ، مشکلش چیه واقعا #-o ؟:D
بخاطر اینکه بستر HTTPS یا همون SSL در ایران دچار اختلالاتی شده که با مواردی چون فیت*تر *ش*کن قابل حله .

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
سلام از هارد اکسترنال میشه رو Ps4 واسه نصب بازیا روی هارد استفاده کرد؟ جا ندارم دیگه :D بعد اینکه چه مدل هاردی رو پیشنهاد میکنید؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام از هارد اکسترنال میشه رو Ps4 واسه نصب بازیا روی هارد استفاده کرد؟ جا ندارم دیگه :D بعد اینکه چه مدل هاردی رو پیشنهاد میکنید؟
بله میشه
ارزون‌ترین مدل بازارو بگیرید
من یک ترا وسترن دیجیتال دارم که ارزون‌ترین مدل تو بازار بود و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان روشی وجود نداره در مورد بازی های دیسکی که وقتی دیسک رو بازی شو پاک کنی آپدیت آخر اون بازی پاک نشه؟؟ چون من مشکل کمبود فضا دارم بعد میخوام اون بازی رو دوباره با دیسک نصب کنم برم ولی چون حجم آپدیتش زیاده نمیخوام آپدیتش از هارد پاک بشه روشی وجود نداره؟؟

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان روشی وجود نداره در مورد بازی های دیسکی که وقتی دیسک رو بازی شو پاک کنی آپدیت آخر اون بازی پاک نشه؟؟ چون من مشکل کمبود فضا دارم بعد میخوام اون بازی رو دوباره با دیسک نصب کنم برم ولی چون حجم آپدیتش زیاده نمیخوام آپدیتش از هارد پاک بشه روشی وجود نداره؟؟
بعید می دونم روشی به جز دامپ گرفتن البته در صورت قابل هک بودن کنسول ، وجود داشته باشه.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

اگه هارد اکسترنال دارید و فضای خالی داره ، می تونید با پارتیشن بندی از فضای خالی هارد برای نصب بازی PS4 استفاده کنید.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: rezab

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,513
سلام، اگه هارد اکسترنال رو روی PS4 فرمت کنم، از اون به بعد هارد باید تنها برای PS4 استفاده بشه؟ هیچ فایلی نمیشه روش ریخت تا زمانی که میخوای روی PS4 ازش استفاده کنی؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام، اگه هارد اکسترنال رو روی PS4 فرمت کنم، از اون به بعد هارد باید تنها برای PS4 استفاده بشه؟ هیچ فایلی نمیشه روش ریخت تا زمانی که میخوای روی PS4 ازش استفاده کنی؟
بله اگر هارد توسط کنسول فرمت بشه فقط توسط کنسول شناسایی میشه و نمیشه استفاده دیگه ای ازش کرد. امکان پارتیشن بندی هم در این صورت وجود ندارد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rezab and RedShift

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
لطفا کسی که بازی Assassins origins انجام داده یه راهنمایی بکنه من اول بازی یه شتر داشتم که با فشردن دکمه جهت دار پایینی میومدش. تو صحنه ای کشته شدم از اون ببعد هرچه دکمه رو میزنم سوت موت میزنه اما خبری از شتر موتور نیست. البته تو بخش سلاح ها ولوازم هم شتره هستش و زده equipped.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Mani_M

کاربر سایت
Jul 7, 2018
1
سلام.
میخواستم ببینم میشه دیتا ها ،تروفی ها و ... یک اکانت رو به اکانتی دیگری که روی همون کنسول هست انتقال داد؟

لطفا کسی که بازی Assassins origins انجام داده یه راهنمایی بکنه من اول بازی یه شتر داشتم که با فشردن دکمه جهت دار پایینی میومدش. تو صحنه ای کشته شدم از اون ببعد هرچه دکمه رو میزنم سوت موت میزنه اما خبری از شتر موتور نیست. البته تو بخش سلاح ها ولوازم هم شتره هستش و زده equipped.

باید پایین رو نگه دارید

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Arsinn

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
سلام

بازی ظرفیت دوم رو میشه رو دوتا پروفایل مختلف بازی کرد؟
و ازونجایی که تو بازیای ظرفیت دوم باید اکانت Activate as primary بشه، اگه مثلا دوتا بازی ظرفیت دوم داشته باشم چی؟ اونطوری دوتا اکانت باید پرایمری بشن که، حکم چیه؟:D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

شما دکمه جهت پایینو یک بار بزنی کاراکتر صوت میزنه که حواس دشمنای اطرافو پرت کنه برای صدا کردن اون شتر باید دکمه پایینو نگه‌دارید
اگه بازم نشد (که قائدتا باید بشه) یه اسب یا شتر از فروشگاه بخرید جایگزینش کنید شاید درست بشه
سلام.
میخواستم ببینم میشه دیتا ها ،تروفی ها و ... یک اکانت رو به اکانتی دیگری که روی همون کنسول هست انتقال داد؟
خیر
اگه اینطور بود که دیگه این همه وقت گذاشتن برای پلات کردن بازیا ارزشی نداشت
سلام

بازی ظرفیت دوم رو میشه رو دوتا پروفایل مختلف بازی کرد؟
و ازونجایی که تو بازیای ظرفیت دوم باید اکانت Activate as primary بشه، اگه مثلا دوتا بازی ظرفیت دوم داشته باشم چی؟ اونطوری دوتا اکانت باید پرایمری بشن که، حکم چیه؟:D
بله.
اونم اکتیو میشه
۱۶ تا اکانت همزمان میتونن رو کنسول اکتیو بشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر