هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

iman91168

کاربر سایت
May 8, 2018
16
دوستان یه سوال:بازی horizon zero down نسخه کاملشو دیسکی گرفتم.دی ال سی frozen wilds رو چجوری اجرا کنم؟ هیچجا گزینه ای برای اجرای این dlc نمیبینم!!
نسخه ی اصلیشو اخه قبلا تموم کرده بودم با اکانت هکی ولی قفل شد پاکش کردم بخاطره همین سیوی ازش ندارم.به همین دلیل نمیشه این dlc رو بازی کرد؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
درود
برای پخش فایلهای ویدئو مثل mkv , mp4 در ps4 باید چیکار کرد؟ چرا مدیاپلیر چیزی پخش نمیکنه؟!
MP4 MKV AVI ساپورت میشن میتونید بریزید تو فلش وصل کنید به سیستم
اگه اینکارو کردید و چیزی پخش نکرده به احتمال زیاد بخاطر آنکود ویدئو یا یه همچین چیزاییه من زیاد تست نکردم ولی همون یک باری که وصل کردم یه سری ویدئو هارو اجرا میکرد یه سریارو نمیکرد
برای اونایی که اجرا نمیشدن فرمتشون رو با format factory تغییر دادم درست شدن (فکر کنم به AVI تغییر دادم)
دوستان یه سوال:بازی horizon zero down نسخه کاملشو دیسکی گرفتم.دی ال سی frozen wilds رو چجوری اجرا کنم؟ هیچجا گزینه ای برای اجرای این dlc نمیبینم!!
نسخه ی اصلیشو اخه قبلا تموم کرده بودم با اکانت هکی ولی قفل شد پاکش کردم بخاطره همین سیوی ازش ندارم.به همین دلیل نمیشه این dlc رو بازی کرد؟
توی خود بازی فکر کنم مرحلش آزاد بشه
تاپیک خود بازیو چک کنید اونچا چند بار دوستان توضیح دادن درمورد دی ال سی

آخرین ویرایش:

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سیو دیجیتال به دیسک نمیخوره اگر بود هم فایده نداشت الان هم باید از اول بازی کنید dlc تنها رو که نمیشه فقط بازی کرد.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: iman91168

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سیو دیجیتال به دیسک نمیخوره اگر بود هم فایده نداشت الان هم باید از اول بازی کنید dlc تنها رو که نمیشه فقط بازی کرد.

سیو دیجیتال به دیسک میخوره در صورتی که ریجن هم اکانت هم دیسک یکی باشن

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام دوستان امروز دستگاهم روشن کردم تصویرش بهم ریخته بود یعنی تقریبا 10 سانت پایین تصویر رقته بود بالا و عجیب بود رفتم ستینگ یک بار به رزولوش 1080 تغیر دادم دوباره برگشتم درست شد ؟ از چیه تاحالا نشده بود برام دستگاهم پرو 7116 هست
مشکل از تیوی یا کابل هم میتونه باشه ؟

iman91168

کاربر سایت
May 8, 2018
16

ممنون داداش.فکرمیکردم مثه دی ال سی های بعضی بازیها جدا از بازی اصلی هست.بازم ممنون از راهنماییت

• Like
Reactions: Arsinn

Reza labbaf

کاربر سایت
Jul 13, 2018
2
سلام.
من یه دستگاه پی اس ۴ خریدم.و فروشنده برام ۱۵ تا بازی ریخت داخل کنسول.ولی وقتی کنسول رو روشن کردم که بازی بکنم کنار تمامی ایکون های بازی علامت قفل اومده و وارد نمیشه.
باید چه کار انجام بدم که علامت قفل بره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام.
من یه دستگاه پی اس ۴ خریدم.و فروشنده برام ۱۵ تا بازی ریخت داخل کنسول.ولی وقتی کنسول رو روشن کردم که بازی بکنم کنار تمامی ایکون های بازی علامت قفل اومده و وارد نمیشه.
باید چه کار انجام بدم که علامت قفل بره؟
هیچ‌کار.
اکانت هکی زده براتون شما هم به نت وصل شدید قفل شدن.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان سلام یه راهنمایی میخواستم
یه اتفاق خیلی عجیبی برای اکانت Psn من افتاده که دارم اکانتو از دست میدم !!! من رمز id پلی استیشنم یادم رفته و وقتی هم میخوام ریست پسورد کنم ایمیلم چون برای سایت AOL بود این سایت ایمیلمو Deactive (غیرفعال) کرده !! و من هیچجوره دیگه نمیتونم توی اکانت پلی استیشن نتورکم لاگین کنم !!! خواهش میکنم اگه راه حلی چیزی دارید بگید ممنون میشم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
دوستان سلام یه راهنمایی میخواستم
یه اتفاق خیلی عجیبی برای اکانت Psn من افتاده که دارم اکانتو از دست میدم !!! من رمز id پلی استیشنم یادم رفته و وقتی هم میخوام ریست پسورد کنم ایمیلم چون برای سایت AOL بود این سایت ایمیلمو Deactive (غیرفعال) کرده !! و من هیچجوره دیگه نمیتونم توی اکانت پلی استیشن نتورکم لاگین کنم !!! خواهش میکنم اگه راه حلی چیزی دارید بگید ممنون میشم
تنها راه حل اینه که با لایو چت صحبت کنید
اگه نام و نام خانوادگی داخل اکانت به اسم خودتون باشه احتمال زیاد به مشکل نمیخورید

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
تنها راه حل اینه که با لایو چت صحبت کنید
اگه نام و نام خانوادگی داخل اکانت به اسم خودتون باشه احتمال زیاد به مشکل نمیخورید
منوجه نشدم ! یعنی چی ؟ میشه توضیح بیشتری بدی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
منوجه نشدم ! یعنی چی ؟ میشه توضیح بیشتری بدی
شما تنها راهی که میتونی ریکاور کنی اینه که از طریق لایو چت مستقیم با پشتیبانی سونی صحبت کنی ببینی چیا میخوان ازت
یه سری اطلاعات و مدارک میخوان ازتون که مطمئن بشن برای شماست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر