هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام دوستان
یک سوال مگر با آپدیت شماره 4 به بعد ps4 تمامی ورژن ها حتی fat قابلیت hdr پیدا نکردن؟
پس چرا بعضی جاها مینویسه ps4 مدل با hdr?

اگر اشتباه میگم غیر از پرو چه مدل هایی hdr دارن؟
ممنون

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان
یک سوال مگر با آپدیت شماره 4 به بعد ps4 تمامی ورژن ها حتی fat قابلیت hdr پیدا نکردن؟
پس چرا بعضی جاها مینویسه ps4 مدل با hdr?

اگر اشتباه میگم غیر از پرو چه مدل هایی hdr دارن؟
ممنون

همونطور که گفتى بعد اپدیت فرمور ۴ همه HDR دارن اونی که بعضی جاها مینویسن با HDR برای تبلیغ و بازاریابیه

• Like
Reactions: SHAM and erfanPS4

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام
دوستان من اومدم این اپیزود رایگان هیتمن رو بگیرم ببینم چجوریاس به جز خود اپیزود که تقریبا 5گیگه کلا بازیم اومد تو لیست دانلود!باید کل بازیو دانلود کنم واسه بازی کردن اون اپیزود؟
یه سوال دیگه از قسمت account managment میتونم ایمیل اکانتمو عوض کنم؟عوض کنم ایمیلمو مشکلی واسه اکانتم و بازیا که پیش نمیاد؟

• Like
Reactions: ps34

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان دوتا سوال دارم :
1.گیفت کارت های پلاس را تا چه زمانی میتونم نگه دارم یعنی یه پلاس سه ماهه خریدم تا چه زمانی میتونه کد را وارد نکنم و نگهش دارم ؟؟؟
2. یه نفر یه بازی از استور خریده و میخوام ظرفیت دو را ازش بگیرم بعد من از کجا بفهمم که اون بازی را به چه قیمت خریده یعنی در زمان عادی خریده یا زمانی که تخفیف خورده ؟؟ اصلا میشه فهمید؟؟
ممنون میشم جواب بدید

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,317
نام
مهدی
سلام
دوستان من اومدم این اپیزود رایگان هیتمن رو بگیرم ببینم چجوریاس به جز خود اپیزود که تقریبا 5گیگه کلا بازیم اومد تو لیست دانلود!باید کل بازیو دانلود کنم واسه بازی کردن اون اپیزود؟
یه سوال دیگه از قسمت account managment میتونم ایمیل اکانتمو عوض کنم؟عوض کنم ایمیلمو مشکلی واسه اکانتم و بازیا که پیش نمیاد؟
سلام بر میلاد عزیز و کبیر.
در مورد سوال اولت هیتمن از اپیزود دوم تا اخریش اون حجمی که توی استور زده رو دانلود میکنه ولی متاسفانه در اپیزود اول و کنار اون باید کلی حجم اپدیت بازی رو حتما دانلود کنی که بیس اصلی بازی هست و مشکلات و باگ های وحشتناکش رفع شده.واضح تر بگم اون حجم دانلود زیادی که برات زده ریشه ی بازی هست که باید باشه ولی اپیزودهاش شاخه ها هستن که خودت دلخواه میتونی انتخاب کنی کدوم رو میخوای.
سلام دوستان دوتا سوال دارم :
1.گیفت کارت های پلاس را تا چه زمانی میتونم نگه دارم یعنی یه پلاس سه ماهه خریدم تا چه زمانی میتونه کد را وارد نکنم و نگهش دارم ؟؟؟
2. یه نفر یه بازی از استور خریده و میخوام ظرفیت دو را ازش بگیرم بعد من از کجا بفهمم که اون بازی را به چه قیمت خریده یعنی در زمان عادی خریده یا زمانی که تخفیف خورده ؟؟ اصلا میشه فهمید؟؟
ممنون میشم جواب بدید
سلام.گیفت کارت های قانونی هیچگونه تاریخ انقضایی ندارن و هر موقع دلتون خواست استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام بر میلاد عزیز و کبیر.
در مورد سوال اولت هیتمن از اپیزود دوم تا اخریش اون حجمی که توی استور زده رو دانلود میکنه ولی متاسفانه در اپیزود اول باید کلی حجم اپدیت بازی رو حتما دانلود کنی که بیس اصلی بازی هست و مشکلات و باگ های وحشتناکش رفع شده.واضح تر بگم اون حجم دانلود زیادی که برات زده ریشه ی بازی هست که باید باشه ولی اپیزودهاش شاخه ها هستن که خودت دلخواه میتونی انتخاب کنی کدوم رو میخوای.

سلام.گیفت کارت های قانونی هیچگونه تاریخ انقضایی ندارن و هر موقع دلتون خواست استفاده کنید.
سوال دومم را اطلاع ندارید که از کجا میشه فهمید؟؟

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
عمر و کیفیت دیسک‌های ps4 در صورت مراقبت کامل چقدره؟ آیا با گذر زمان ممکنه از دیسک خراب بشه؟

کلا کنسول های ps4 از کیفیت خوبی برخوردار هستن و در صورت مراقبت احتمال خرابی بسیار کمه.

مرسی. منظورم کیفیت دیسک ها هستند نه خود کنسول! کسی هست که دیسکش با گذر زمان خراب شده باشه؟

a gamr

کاربر سایت
Jul 24, 2018
3
مسئله ی ی مرگ و زندگیه ببخشید اینجا نوشتم نمیدونستم کجا بنویسم ایا با ps2 , 3, 4 کپیخور شده و هک شده میشه تروفی گرفت و توی اکانت ثبت کرد؟ ایا روشی هست اکانت بن نشه؟

راستش من ps4 دارم ولی شنیدم با ps3 ی هک شده میشه یک شبه تمام تروفی های بازی هارو هک کرد و ثبت کرد ایا درسته؟

آخرین ویرایش:

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
مرسی. منظورم کیفیت دیسک ها هستند نه خود کنسول! کسی هست که دیسکش با گذر زمان خراب شده باشه؟
دیسک مانند هر وسیله ای مشمول گذر زمان شده و به هر حال ممکنه صدمه ببینه....این رو منظور نه 3 سال یا 6 سال هست بلکه معمولا عمر مفید دیسک رو 12 سال در نظر میگیرن و بعد ممکنه مشکل دار بشه و ممکنه هم سالم باشه....الان من cd دارم مال 15 سال قبل هنوز سالمه....ولی میانگین عمر یه دیسک 18 سال هست//

shahab171

کاربر سایت
Jul 25, 2018
2
سلام به همه
من ps4 خریدم دو سال پیش از تهران نمیدونم کپی خوره هکی اکانتی یا چی . الان دیروز دادم دوستم وصل کرده بود به اینترنت چنتا از بازی ها اپدیت ده بیس گیگی میخواستن یکی دوتاشونم اپدیت کردم درست شدن امروز خودم همینجوری یکی دوتا ار پروفایل ها رو حذف کردم همونا که اول انتخاب میکنی وارد ps4 میشی الان میرم داخل بیشتر بازیهام قفل شدن علامت قفل روشونه.امشبم آپدیتش کردم فریمور 5.05
لطفا راهنماییم کنین چکار کنم ؟؟؟؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
سلام به همه
من ps4 خریدم دو سال پیش از تهران نمیدونم کپی خوره هکی اکانتی یا چی . الان دیروز دادم دوستم وصل کرده بود به اینترنت چنتا از بازی ها اپدیت ده بیس گیگی میخواستن یکی دوتاشونم اپدیت کردم درست شدن امروز خودم همینجوری یکی دوتا ار پروفایل ها رو حذف کردم همونا که اول انتخاب میکنی وارد ps4 میشی الان میرم داخل بیشتر بازیهام قفل شدن علامت قفل روشونه.امشبم آپدیتش کردم فریمور 5.05
لطفا راهنماییم کنین چکار کنم ؟؟؟؟
خسته نباشی دلاور :D زدی اکانت رو پاک کردی خوب بازی به اکانت وصله دیگه پریده بازی هاتو هم پاک کن دیگه به دردت نمیخوره

shahab171

کاربر سایت
Jul 25, 2018
2
خسته نباشی دلاور :D زدی اکانت رو پاک کردی خوب بازی به اکانت وصله دیگه پریده بازی هاتو هم پاک کن دیگه به دردت نمیخوره
جیلبریک انجام بدم درست نمیشن؟؟؟

الان یکی دوتا از بازیها که قفل شدن اپدیت میخوان اپدیت کنم اونا رو ده گیگی میخوایم بعد جیلیبریک انجام بدم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر