هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
سلام
دوستان راهی هست که بشه وقتی دانلود میکنی زمان تعیین کنی که سر یه تایمی دانلود قطع شه یا دستگاه خودش خاموش شه؟
سلام نه همچین چیزی اصلا نیست که تایم تعیین کنی ولی وقتی دانلود تموم شه و یا به دلیل دیسکانکت نت قطع بشه خوده کنسول به صورت ۹۹ درصد تمام قطعاتش توی همون حالت استندبای خاموش میشه و فقط در حالت ۱ درصد چراغ نارنجی و خروجی ها روشنن که اگر دسته به کنسول وصله شارژ شه همین.

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام نه همچین چیزی اصلا نیست که تایم تعیین کنی ولی وقتی دانلود تموم شه و یا به دلیل دیسکانکت نت قطع بشه خوده کنسول به صورت ۹۹ درصد تمام قطعاتش توی همون حالت استندبای خاموش میشه و فقط در حالت ۱ درصد چراغ نارنجی و خروجی ها روشنن که اگر دسته به کنسول وصله شارژ شه همین.
میخوام شبا تو اون چند ساعت نامحدود همراه اول دانلود کنم یعنی ساعت سه تا هفت و خودش ساعت هفت دیسکانکت شه یا خاموش شه دستگاه چون بسته با حجم پایین میزنم واسه این چهار ساعت
نمیشه یعنی؟:-??

• Like
Reactions: ps34

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
میخوام شبا تو اون چند ساعت نامحدود همراه اول دانلود کنم یعنی ساعت سه تا هفت و خودش ساعت هفت دیسکانکت شه یا خاموش شه دستگاه چون بسته با حجم پایین میزنم واسه این چهار ساعت

با pc دانلود کن بعد منتقل کن به کنسول

• Like
Reactions: Milad_HW

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
با pc دانلود کن بعد منتقل کن به کنسول
تا حالا با پی سی دانلود نکردم
انتقال دادنش راحته دردسر نداره؟
اکانتم مال آمریکاس دیتای ریجن 1 بگیرم اوکیه دیگه؟
سوال آخر الان تقریبا چند گیگشون دانلود شده باقیشو با pc بگیرم مشکلی پیش نمیاد تو انتقالش؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
تا حالا با پی سی دانلود نکردم
انتقال دادنش راحته دردسر نداره؟
اکانتم مال آمریکاس دیتای ریجن 1 بگیرم اوکیه دیگه؟
سوال آخر الان تقریبا چند گیگشون دانلود شده باقیشو با pc بگیرم مشکلی پیش نمیاد تو انتقالش؟

با psxباید اینکارو انجام بدی تاپیکشو بخون

دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

• Like
Reactions: Milad_HW

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
666

سلام. من یه طرح شبانه داره همراه اول استفاده میکنم. از 1 تا 11 صب روز بعد. 50 گیگ. خیلی به کارم میاد. همه بازی هامو آپدیت میکنم. سرعتشم خیلی خوبه. شاید به کار شمام بیاد.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
میلاد جان شما بسته ۱ شب تا ۱۱ صبح همراه اول رو‌ بگیر با ۵ هزارتومن ۵۰ گیگ راحت همه کارهاتو انجام بده

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
میلاد جان شما بسته ۱ شب تا ۱۱ صبح همراه اول رو‌ بگیر با ۵ هزارتومن ۵۰ گیگ راحت همه کارهاتو انجام بده
آخه مشکلم اینه سرعت دانلود کنسول خیلی پایینه،با pc تقریبا رو 4 و 5 مگ هست سرعت دانلود ولی با کنسول واسه یه بازی 40 گیگی میزنه 30 ساعت:-w

• Like
Reactions: saeed_sg and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
آخه مشکلم اینه سرعت دانلود کنسول خیلی پایینه،با pc تقریبا رو 4 و 5 مگ هست سرعت دانلود ولی با کنسول واسه یه بازی 40 گیگی میزنه 30 ساعت:-w
همراه اول روی کنسول تا ۴۰ مگ سرعت میده منتهی فاصله خونه تا دکل هم شرطه.اگر خیلی مشکلت حاد هست کنسول رو‌ ببر مغازه ای که میشناسی خودش ۲دقیقه ای برات هرجور دیتا و آپدیتی که بخوای میزنه برات

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام. من یه طرح شبانه داره همراه اول استفاده میکنم. از 1 تا 11 صب روز بعد. 50 گیگ. خیلی به کارم میاد. همه بازی هامو آپدیت میکنم. سرعتشم خیلی خوبه. شاید به کار شمام بیاد.
همه تقریبا الان همین کار و میکنن البته این بسته من دیدم یک حجم منصفانه داره

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان کیفیت ضبط فیلم (از طریق دکمه share ) به نظرم مقداری پایین هست تو ps4 تو تنظیماتش هم گشتم گزینه برای تعیین نوع کیفیت ضبط فیلم نداره یا هم داره من پیدا نکردم کسی میدونه جاش کجاست؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام.میشه دسته پلی۲ رو به پلی ۴ متصل کرد؟؟
نه

دوستان کیفیت ضبط فیلم (از طریق دکمه share ) به نظرم مقداری پایین هست تو ps4 تو تنظیماتش هم گشتم گزینه برای تعیین نوع کیفیت ضبط فیلم نداره یا هم داره من پیدا نکردم کسی میدونه جاش کجاست؟؟
720 ضبط ميكنه قابل تغيير هم فك نكنم باشه

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
همراه اول منم با کامپیوتر خیلی سرعت بیشتر میده.
ولی با کنسول هم بازی که همین حدودا حجم داشت گذاشتم تو rest mode رو یه شب گرفت. (بسته شبانه 1 تا 11 بود)
من پیشنهاد میکنم بسته طولانی مدت تر بگیرید مثلا شبانه یکهفته ، که اگه تو یه شب دانلود نکردین یا هر مشکلی دیگه ، کارتون راه بیفته بازم...
---
من خیلی مشکل دارم که وسط دانلود ارور میگیره و قطع میکنه ، بیشتر سر آپدیت رینبو و فورتنایت مثلا. اینترنتش هم فرق نداره چی باشه.
البته با پروکسی پولی که بزنم عمرا قطع نمیشه ، مشکلش چیه واقعا #-o ؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر