هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
ممنون از هر دو دوست عزیز بابت راهنمایی های خوبتون

آقا عرفان یه قسمت از صحبتتون رو متوجه نشدم

#اگه خریدی و فریمور دستگاهت 4.55 بود که خیلی شانس آوردی چون هکش اومده و می تونی هکش کنی و رایگان بازی کنی #

یعنی دستگاههای جدیدتر فریمور بالاتری دارن؟
از کجا بفهمم فریمور دستگاه چنده وقتی دستگاه آکبنده؟
و سوال آخر : جریان این هک چیه؟مگه سونی 4 هک شده؟اگه جوابتون آره هست خب الان باهاش چیکار میشه کرد؟چون از طریق راهنمایی دوستان عزیز فهمیده بودم که میشه اکانت هکی رو تو دستگاه ریخت و بصورت آفلاین بازی کرد
اگه منظورتون همین بود یعنی تو فیرمورهای دیگه نمیشه این کار کرد؟
فریمور دستگاه ها اگر در انبار بوده باشه می تونه 4.55 هم باشه ولی خب این مطلب رو باید با فروشنده طی کنی که به شرط فریمور 4.55 ازش خرید کنی. بعضی از فروشنده ها هم دستگاه رو باز می کنن و جلو خریدار آپدیت می کنن. شما اگر تونستی، با فروشنده طی کن که با فریمور 4.55 بهت بده.‌ ممکنه یه مقدار دندون گردی کنه ولی به نظرم ارزششو داره.
این قضیه هک و بازی رایگان که عرض کردم، با اون قضیه اکانت هکی متفاوته و تازه چند وقتیه باب شده ولی هک دائمی و پایدار نیست و به اصطلاح باید بعد از هر روشن و خاموش شدن یا ریستارت شدن PS4 ، باید مجددا فرآیند هک اعمال بشه که با روش های جدید و حتی با موبایل آندروید، در عرض 10 ثانیه هک اعمال میشه. در این روش بحث دردسرهای اکانت هکی هم مطرح نیست. شما فایل بازی مربوطه مثل infamous second son هک شده که مثلا حجمش 40 گیگه رو دانلود می کنی یا از جایی می گیری می ریزی رو هارد اکسترنال ، بعد هارد اکسترنال رو وصل می کنی به دستگاه و بازی رو انتقال می دی به همین راحتی!
یه سر به سایت زیر بزن فایل های هک شده بازی ها رو ببین :

https://top2download.com/category/دسته-بازیها/بازی-کنسول/ps4
البته یه ریزه کاری هایی داره که سخت نیست. اگرم خواستی از حالت هک دربیای، دستگاهت رو به یک فریمور بالاتر آپدیت می کنی و از هک خارج می شی.
نکته اینکه در مدتی که به این شیوه هکی بازی می کنی نباید آنلاین بشی. مشخصه دیگه چرا.
خوبیه این روش اینه که دردسرهای اکانت های مسخره هکی رو نداره و شما فایل بازی رو هر زمان خواستی می تونی دوباره از روی هارد اکسترنال بریزی تو PS4 و دوباره بازی کنی.
الانم خبرهایی هست که فریمور 5.05 هم داره هک میشه یا شده فعلا منتشر نمی کنن. ما که رو‌ فریمور 5.05 گیر افتادیم، چاره ای جز صبر کردن که ببینیم چی میشه ، نداریم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: barpapapa

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
میتونید دانلود کنید از Pc و بعدش انتقال بدید به کنسول با استفاده از psx برای لینک هم تو تاپیک زیر بخواین تا براتون قرار بدن چون اکثرن یا لینکو حذف کردن یا مشکل داره ولی اگه لینک دانلود blood and wine و heart of stone رو خواستید میتونم براتون قرار بدم اون 16 تا دی ال سی رو هم اگه میتونید از کنسول بگیرید چون حجمشون کمه

آموزش ویدئویی کار با نرم افزار PSX Download Helper لینک بازی های PS4 استخراج شده با PSX از PSN (پست اول خوانده شود)
اول سپاس از پاسخ شما. من همانطور که گفتم دیسک نسخه پایه بازی رو گرفتم و تعدادی مراحلش رو هم رد کردم یعنی بدون هیچ اپدیتی چیزی الان میتونم اپدیت و اون محتوای مجانی رو بگیرم؟ منظورم اینه که بدون اینکه بخوام از اول بازی کنم چون تو یک سایت خارجی خوندم اپدیت و dlc هارو همون اول بگیرید. اما در مورد دوتا dlc پولی چی اونهام بدون از بین رفتن سیو هام نصب میشن یا نه از اول؟ و در آخر اینکه ایا این dlc های پولی عین بازی های دیجیتال هستند یعنی شما فقط لینک دیتاش رو قرار میدی و من باید پرداختی هم به استور انجام بدم یا نه؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: Parsa.e

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اول سپاس از پاسخ شما. من همانطور که گفتم دیسک نسخه پایه بازی رو گرفتم و تعدادی مراحلش رو هم رد کردم یعنی بدون هیچ اپدیتی چیزی الان میتونم اپدیت و اون محتوای مجانی رو بگیرم؟ منظورم اینه که بدون اینکه بخوام از اول بازی کنم چون تو یک سایت خارجی خوندم اپدیت و dlc هارو همون اول بگیرید. اما در مورد دوتا dlc پولی چی اونهام بدون از بین رفتن سیو هام نصب میشن یا نه از اول؟ و در آخر اینکه ایا این dlc های پولی عین بازی های دیجیتال هستند یعنی شما فقط لینک دیتاش رو قرار میدی و من باید پرداختی هم به استور انجام بدم یا نه؟

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
خواهش میکنم ، هیچ مشکلی نداره و راحت میتونن حتی اخر بازی اپدیت و دی ال سی ها رو بگیرید و مشکلی نیست فقط یادتون باشه سیو نسخه های جدیدتر رو قدیمی کار نمیکنه یعنی اگه اپدیت رو نصب کرده بودید و بازی رو حذف کردید برای شناسوندن سیو ها حتما باید همون اپدیت یا بالاتر رو بریزید در مورد اون دو تا دی ال سی پولی هم همینطوره و مشکلی نداره و دو تا کوئست به بازی اضافه میشه که هرجای بازی که باشید میتونید شروع کنید
نحوه نصب و خرید هم مثل بازی های دیجیتالیه فقط به جای اینکه جدا بخرین expansion pass رو بگیرید که 5 دلار ارزون تره
منظور اون سایت هم این بوده که از اول نصب کنید که به هیچ باگی یا چیز دیگه ای که در نسخه بدون اپدیت هست بر نخورید

• Like
Reactions: Arsinn

cheguevara.

کاربر سایت
Jan 27, 2010
79
نام
محمد رضا
بله ساپورت میکنه یه هارد اززون بخرید وصل کنید بهش
هاردو خودش فرمت میکنه بعدم میشه مثل هارد اصلی ازش استفاده کرد
اگه اشتباه نکنم تا 8 ترا پشتیبانی میکنه
ممنون
تو یه جایی خوندم که هارد چند نفر بعد از اینکه به کنسول وصل کردن سوخته و دیگه تو کامپیوتر قابل شناسایی نبوده،یا اینکه از کار افتاده!!
واسه کسی این اتفاق افتاده اینجا؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
ممنون
تو یه جایی خوندم که هارد چند نفر بعد از اینکه به کنسول وصل کردن سوخته و دیگه تو کامپیوتر قابل شناسایی نبوده،یا اینکه از کار افتاده!!
واسه کسی این اتفاق افتاده اینجا؟
هارد نباید سوخته باشه بلکه بعد از متصل کردن هارد به PS4 و فرمت کردن هارد توسط PS4 ، فرمت هارد تغییر می کند و در ویندوز نمیشه محتوای هارد رو به شکل فایل و فولدر مشاهده کرد. حتی در My Computer هم هارد رو به شکل یک درایور نمی بینید. در این حالت اگر بخواهید دوباره از هارد به شکل سابق در ویندوز استفاده کنید، هارد را به کامپیوتر متصل کرده و در Control panel بخش Administrative گزینه Disk management رو بزنید و از اونجا، هارد رو به فرمت ویندوز NTFS یا exFAT فرمت کنید. منتها اطلاعات PS4 شما که در هارد اکسترنال بوده پاک میشه.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام
دوستان من پلی استیشن پرو دارم،میخواستم بدونم که این کنسول از هارد اکسترنال برای دانلود بازیهای psn ساپورت میکنه؟ یعنی میتونم تو هارد اکسترنال دانلود و اجرا کنم بازیهارو؟
تا چه ظرفیتی رو سادورت میکنه؟
ممنون
از فریمور ۴.۵۰ به بالا میتونید از هارد اکسترنال استفاده کنید فقط باید usb 3 باشه و اگه اشتباه نکنم تا ۴ ترا بایت اکسترنال و ۲ ترا بایت اینترنال با فریمور های فعلی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,786
نام
علی
وقتي كه انلايني يه دايره ابي كنار اسمت هست و وقتي افلايني و نيستي يه دايره با ضربدر قرمز !
يكي هم هست كه مستطيل كه دورش سفيده و وقتي apear مي كني اون رو ميزنه! يعني وقتي apear كردي طرف اين رو ببينه مي فهمه كه هستي ?!

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
وقتي كه انلايني يه دايره ابي كنار اسمت هست و وقتي افلايني و نيستي يه دايره با ضربدر قرمز !
يكي هم هست كه مستطيل كه دورش سفيده و وقتي apear مي كني اون رو ميزنه! يعني وقتي apear كردي طرف اين رو ببينه مي فهمه كه هستي ?!
نه اون گزینه واسه اینه که انلاین بودنتون رو نشون نده

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
سلام دوستان
امروز رفتم مغازه برای پرسیدن سوال در مورد فریمور
گفت فکر نکنم 4.55 باشه و ...
بعد طرف گفت بهت پیشنهاد میکنم ریجن 1 بگیری
گفت بخاطر اینکه اگه ریجن 1 بگیری فایل مربوطه (یادم نیست دقیق چی گفت) به احتمال خیلی زیاد فقط برای آمریکا میاد
اما اگه ریجن دیگه ای رو بگیری تعداد فایل ها زیاده و برای کشورهای مختلف
میخواستم بدونم واقعا فرق داره؟
و آخر سر هم گفت تولید اسلیم داره متوقف میشه و از این به بعد فقط pro تولید میشه

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان
گفت بخاطر اینکه اگه ریجن 1 بگیری فایل مربوطه (یادم نیست دقیق چی گفت) به احتمال خیلی زیاد فقط برای آمریکا میاد

سلام دوست عزیز
متاسفانه پیدا کردن آکبند فریمور 4.55 خیلی مشکل شده مگر اینکه به موارد دست دوم مراجعه کنی.
ریجن دستگاه اصلا اهمیتی نداره به غیر از اون یک موردی که قبلا عرض کردم راجع به ریجن 3
اکانتی که می سازی و با اون می خوای آنلاین بازی کنی یا DLC دانلود کنی، مهمه. این دو مقوله کاملا از هم جدا هستند. لزومی نداره که دستگاهت ریجن یک باشه و حتما حتما اکانتت هم ریجن یک باشه. شما حتی می تونی دستگاه ریجن سه بخری و اکانتت رو ریجن یک بسازی. مهم ریجن اکانت هست نه ریجن دستگاه!
آپدیت ها و DLC ها هم به همون اکانت مربوط میشه نه ریجن دستگاه. کلا ریجن دستگاه اهمیت نداره غیر از ریجن 3 !!!
خبری مبنی بر توقف تولید اسلیم نشنیدم و بعید می دونم متوقف بشه حتی به زودی.

• Like
Reactions: rezab and barpapapa

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام دوستان

مدل اسلیم به طور همزمان با پرو تولید میشه و سری جدیدشم مثلا ریجن ۲ اروپا ۲۲۱۶bمدل یک ترا بایتی و ۲۲۱۶a مدل پانصد گیگابایتی در دست تولیده مدل پرو هم سری 7216b در حال تولید و سری ۲۰۱۸ هستند
تا زمانی که سخت افزار جدیدی در کنفرانس های سونی و گیمینگ معرفی نشه این دو مدل حتی تا معرفی PS5 و بعد از تولید کنسول نسل نهم هم ادامه داره

آخرین ویرایش:

S.M.T.F

کاربر سایت
Apr 1, 2018
1
سلام و روز همگی بخیر و شادی
اول اینکه نمیدونم تاپیک رو درست انتخاب کردم یا نه و اگر اشتباها تاپیک رو انتخاب کردم عذرخواهم (راهنمایی کنید که تاپیک درست رو انتخاب کنم)
دوستان من یه مشکلی دارم توی بازی PES 2018.
من بازی رو با سی دی اجرا میکنم و از زمانی که به اینترنت وصل کردم کنسول رو فکر کنم بازی یه آپدیت نصب کرده و حالا مشکلی که دارم اینه که زمانی که در حالت Play Now بازی می‌کنم چه یک نفره و چه دو نفره توی تکرار ها دکمه Option کار نمیکنه که از روی تصویر ‌آهسته ها بپره؟

روی لیگ ها که بازی می‌کنم درسته.

کسی میتونه لطفاً راهنمایی کنه ؟

ممنون

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
میخوام اپ ps4 chat رو برای اندروید بگیرم ! ولی میگه برای کشور شما قابل استفاده نیست! راهی هست من این اپ رو بگیرم نصب کنم ؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
  • Like
Reactions: rezab and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038