هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
یه سوال داشتم تو اون برنامه اندرویید برای ps4 چجوری و کدوم قسمت میشه آواتر رو عوض کرد ؟؟ هر چی گشتم چیزی نبود !! البته ورژن اون برنامم اینه: 1.60.5

داداش این قابلیت از ورژن ۱،۷ برنامه اضافه شده
از گوگل پلی آخرین نسخه ی نرم افزار رو اینستال کن بعد از قسمت profile گزینه ی edit profile رو انتهاب کن بعد میتونی آواتارت رو از تو گالری انخاب کنی ...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
شارژ دسته کنسول نسبت به ps3 کمتره؟؟ خیلی زود خالی میکنه باطری رو,مدلشه؟
بله کمتره D: طبیعتا !
شما خودت نگاه کن دسته LED داره - Speaker دار - Touch pad - و ... همه اینا به نسبت باطری زیاد کم میکنه. توی اپدیت جدید میشه میزان قدرت نور رو کمتر کرد.
اره عزیز مدلش هست نگران نباشه D:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
کسی جواب سوال ما رو نمیدونه:((
شما اگه موقعی که کنسول رو حالت Standby باشه یا این که کلا روشن باشه؛ پریز رو بکشی، امکان داره سیستم عامل، Save ها و هر چیزی که روی هارد هست دچار مشکل بشه.
با این که امکان آسیب دیدگی به Data کمه، ولی سعی کنید همیشه کنسول رو کاملا خاموش کنید و بعد از برف بکشید.

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
هر چی بسازی فرقی نمیکنه ولی بازی های Region 1 ارزون تره فک کنم

اخه شنیدم تو ایران بازی های رجیون2 بیشتره بعدش یه سئوال اگه اکانتم رو مثلا رجیون 2 بزارم باید فقط بازی های رجیون2 رو بخرم؟بعدش برای رجیون1 باید رو امریکا بزارم و برای رجیون2 باید انگلیس بزارم؟دستگاه خودم رجیون2 ژاپن

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اخه شنیدم تو ایران بازی های رجیون2 بیشتره بعدش یه سئوال اگه اکانتم رو مثلا رجیون 2 بزارم باید فقط بازی های رجیون2 رو بخرم؟بعدش برای رجیون1 باید رو امریکا بزارم و برای رجیون2 باید انگلیس بزارم؟دستگاه خودم رجیون2 ژاپن

نه ربطی نداره فقط اگه بخواهید برای اون بازی dlc بخرید اگه ریجن بازی با اکانت یکی نباشه میتونید یه اکانت دیگه بسازید با اون dlc بخرید و تو اکانت اصلیتون استفاده کنید هیچ بایدی وجود نداره
ریجن دستگاه هم به هیچ چیز ربطی نداره و ریجن ها هیچ فرقی ندارن !
داستانی شده ها این ریجن 8-|

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
البته این دوستمون راست میگه سعی کن US و Uk و امارات بزنی . نه این نسل نه ریجن بازی و نه ریجن اکانت برای بازی مهم نیست فقط اگه میخوای DLC های بازی رو دانلود کنی باید ریجن بازی و اکانتت یکی باشه . مثال میزنم . مثلا شما اکانت ریجن 1 داری و بازیت ریجن 2 هست . در این صورت نمیتونی DLC های اون بازی رو دانلود کنی ولی اگه بازیت هم ریجن 1 باشه میتونی DLC های اون بازی رو هم دانلود کنی .
برای آمریکا باید US رو بزنی برای اروپا هم UK . اصلا ربطی به ریجن خوده دستگاهتونم نداره

- - -ویرایش - - -

نه ربطی نداره فقط اگه بخواهید برای اون بازی dlc بخرید اگه ریجن بازی با اکانت یکی نباشه میتونید یه اکانت دیگه بسازید با اون dlc بخرید و تو اکانت اصلیتون استفاده کنید هیچ بایدی وجود نداره
ریجن دستگاه هم به هیچ چیز ربطی نداره و ریجن ها هیچ فرقی ندارن !
داستانی شده ها این ریجن 8-|
آره والا ......

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید من کابل اچ دی ام ای دستگام با چنتا کابل دیگه که دارم قاطی شده اگه میشه نشونه ای ازش بدین که پیدا کنم؟روش زبری داره؟بعدش آدرس یه سایت مناسب برای خرید پلاس رو میخواستم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر