هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
سلام بچه ها . سه سوال. من دارین برای خرداد کنسول میگیرم با این بازی ها:
1. PS4
2 . PSM PLUS US - 1Year
3. BF4
4.Fifa 14
5.Watch Dogs
یه بازی دیگه هم پیشنهاد میدین ؟
غیر از inFamous

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
داش به عنوان پیشنهاد من میگم فیفا رو نگیر ! چیزی به 15 نیومده ارزش نداره الان پول بدی پا فیفا 14 ! زیاد هم فرقی نداره که کف کنی با دیدنش !

من خودم چون یو اف سی دنبال میکنم به همه میگم یو اف سی رو بگیرن :D

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
Wolfenstien و یه PSN کارت هم بگیر Outlast و Child Of Light بگیر !
خودم به فکر Wolfenstein هستم ولی باید صبر کنیم ببینیم نمره هاش چیه . از اینجوری بازی ها خوشم نمیاد . بازی گرافیک بالا میخوام

- - -ویرایش - - -

ولی یه چیزی یادم رفت بگم بازی هایی میخوام که Online یا Multiplayer خوبی داشته باشن . مثل BF4 . به نظرتون CoD:GHosts هم بگیرم؟

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید 4 تا سئوال؟
1-تو PSN اکانتی که میسازیم مثلا مال کشور امریکا باشه بعدش باید کارت پلاس امریکا رو بگیرم یا فرقی نداره؟
2-بخوام شارژ دسته کامل پر بشه باید چند ساعت شارژ کنم؟
3-زمان انتشار Watch Dogs برای ps4 کی هست؟
4-بعدش من دستگام رجیون2 ژاپن بعدش برای بازی و پلاس باید حتما رجیون 2 باشن یا فرقی نداره؟

آخرین ویرایش:

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
ببخشید سه تا سئوال؟
1-تو PSN اکانتی که میسازیم مثلا مال کشور امریکا باشه بعدش باید کارت پلاس امریکا رو بگیرم یا فرقی نداره؟
2-بخوام شارژ دسته کامل پر بشه باید چند ساعت شارژ کنم؟
زمان انتشار Watch Dogs برای ps4 کی هست؟
1. آره فک کنم همینطوره
2. حدود نیم الی یک ساعت
3. 6 حرداد

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
بعدش من دستگام رجیون2 ژاپن بعدش برای بازی و پلاس باید حتما رجیون 2 باشن یا فرقی نداره؟ بعدش اون سئوال اولی برام خیلی مهمه اگه کسی از دوستان اعطلاع دقیق داره جواب بده؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بعدش من دستگام رجیون2 ژاپن بعدش برای بازی و پلاس باید حتما رجیون 2 باشن یا فرقی نداره؟ بعدش اون سئوال اولی برام خیلی مهمه اگه کسی از دوستان اعطلاع دقیق داره جواب بده؟
بازی برای هر ریجنی رو می‌تونید بازی کنید.
اکانت هم دست خودتون هست که آمریکا (1) بسازید یا اروپا (2) یا.... و براش پلاس همون ریجن رو خریداری کنید.
ببخشید سه تا سئوال؟
صد در صد باید کارت پلاس (یا شارژ 10، 20 یا 50 دلاری) با ریجن اکانت یکی باشه!

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
سلام بچه ها . سه سوال. من دارین برای خرداد کنسول میگیرم با این بازی ها:
1. PS4
2 . PSM PLUS US - 1Year
3. BF4
4.Fifa 14
5.Watch Dogs
یه بازی دیگه هم پیشنهاد میدین ؟
غیر از inFamous
یعنی واقعا میخوای این ۵ تا رو بخری؟ ۱ تومن فقط پول همین ۵ قلم میشه! 8-|

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
سلام
من امروز کنسول رو زدم خاموش کردم بعد هنوز کامل خاموش نشده بود تو فکر یه موضوع خنده دار افتادم یادم نبود هنوز خاموش نشده کابل رو از پریز کشیدم :dمشکلی برای کنسول پیش نمیاد؟ قول میدم دیگه تکرار نشه:d
و بعدش اینکه داشتم تو تنظیمات یه گشتی میزدم چشم خورد به گزینه Enbale Hdmi Link تیک اون رو بزنم یا بردارم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من امروز کنسول رو زدم خاموش کردم بعد هنوز کامل خاموش نشده بود تو فکر یه موضوع خنده دار افتادم یادم نبود هنوز خاموش نشده کابل رو از پریز کشیدم :dمشکلی برای کنسول پیش نمیاد؟ قول میدم دیگه تکرار نشه:d
و بعدش اینکه داشتم تو تنظیمات یه گشتی میزدم چشم خورد به گزینه Enbale Hdmi Link تیک اون رو بزنم یا بردارم؟
سلام.
احتمال داره باعث خراب شدن کله data روی hard و منجر به format بشه. بهتر اصلا این کار رو نکنی . مخصوصا اگر اینکه داره دانلود میکنه یا ... . ممکنه دفعه دیگه روشن کنی Recovery بده . معمولا مشکله جدی نباید پیش بیاد اما بهتره این کار رو نکنی .

ماله TV هایی هست که میتونن به Ps4 لینک بشن. مثلا روشن بشه دستگاه TV هم روشن بشه و خاموش هم خاموش بشه .

troy007

کاربر سایت
May 1, 2014
37
نام
Mojtaba
سلام دوستان من میخوام بخرم ps4 رو می خواستم بدونم کدوم ریجن بهتره و اینکه تا چند ماه آینده قیمتش به 1500000 پایین میاد؟
یه چیزی هم شنیدم که با هر تلویزیونی کار نمیکنه من مانیتورم xvison 22 اینچه می خواستم بدونم می تونم باهاش راحتو بدونه مشکل بازی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
سلام دوستان من میخوام بخرم ps4 رو می خواستم بدونم کدوم ریجن بهتره و اینکه تا چند ماه آینده قیمتش به 1500000 پایین میاد؟
یه چیزی هم شنیدم که با هر تلویزیونی کار نمیکنه من مانیتورم xvison 22 اینچه می خواستم بدونم می تونم باهاش راحتو بدونه مشکل بازی کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
همه ریجنها یکی هستن و هیچ فرقی بینشون نیست. تلویزیونت هم فقط کافیه یه ورودی hdmi داشته باشه، همین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر