هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اگه منظور شما فرمان صوتی هست وقتی هدست خود دستگاه رو به دسته زدی بگو PlayStation بعد فرمان مورد نظرت رو بگو.مثلا Play killzone shadow fall یا Go home Screen ...
اصلا کار نمیکنه انگار وصل نمیشه!!!!!! باید برای شناشوندنش به کنسول کار خاصی کنم

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
سلام دوستان میخوام از تجربه شمااستفاده کنم چون تاحالا کنسول نداشتم.اگه بخوام کنسول بگیرم دوتا بازی بیشتر نمیتونم بگیرم.بایدهم سعی کنم بازیهایی بگیرم که مولتی پلیر خوبی داشته باشن.اصل سوالم اینجاست که به خاطر قیمت بالای بازی اورجینال من فقط هرسه چهارماه میتونم یه بازی بگیرم .با این تفاسیر شمابازخرید کنسولو پیشنهاد میدین؟بازیاروهم نمیتونم عوض کنم چون شرایط تعویضو ندارم هربازی بگیرم بیخ ریش خودمه.ممنون
با این شرایط شما یه PC ببندی برات بهتره . هدف بازی کردن و لذت بردنه . وقتی شرایط کنسول رو نداری خریدنش اشتباهه .

LighTMeNTaL

کاربر سایت
Feb 3, 2012
43
نام
NarimaN
سلام دوستان
یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ( به بزرگی خودتون ببخشید :d )
میخواستم بدونم که من الان اکانت PSN که روی PS3 بوده رو میتونم مستقیم تو PS4 بزنم یا باید کار خاصی انجام بدم ؟ یا اصلا باید یه دونه جدید بسازم ؟
ممنونم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان
یه سوال داشتم نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ( به بزرگی خودتون ببخشید :d )
میخواستم بدونم که من الان اکانت PSN که روی PS3 بوده رو میتونم مستقیم تو PS4 بزنم یا باید کار خاصی انجام بدم ؟ یا اصلا باید یه دونه جدید بسازم ؟
ممنونم
اشکالی نداره :D
مستقیما میشه زد دیگه نگه میشه نشه :| :D
نه احتیاج نیست جدید بسازی !
منم قراره همین کارو کنم :>

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
فیلم 3d هم گذاشتک امکان پخش نداشت فیلم رو بصروت 2 بعدی پخش کرد و پیغام داد دستگاه شما امکان پخش 3d رو نداره احتمالاً توی اپدیتهای بعدی این امکان اضافه بشه

osn

کاربر سایت
Jun 3, 2010
75
دوستان عزیز میخواهم برای بتل فیلد ۴ این china rising را دانلود کنم ولی سرعت psn خیلی پایینه چون فایلش ۳ گیگه و دو سه بار برای دانلود گذاشتم تا ۳۰۰ مگ بیشتر نرفته بود و delete کردم . آیا آدرسی برای دانلود ریجن ۲ سراغ دارید تا بوسیله usb به ps۴ برسونم ؟!

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
به نظرم 100% اسلیمش میاد این شکی توش نیست
معمولا سری های اسلیم برق کمتری مصرف میکنند و سبک ترند نسبت به سری های فت
همونطور که از اسمش هم معلومه کوچکتره و اگه اشکالی توی کنسول فت باشه (مثلا مشکلات گرمایی و ...) توی سری اسلیم برطرف میشه
سونی با همین یه کنسول بسنده نمیکنه فک کنم مثل PS3 یه 3 سری بده بیرون!!

- - -ویرایش - - -

بازی ها مشکلی نداره
ریجن 1 و 2 بیشترین تعداد رو تو ایران دارند و 3 کمتر ولی پیدا میشه فک کنم ریجن 4 هم باشه که اگه باشه خیلی کمیابه
اخه من ps3 نداشتم میخوام بدونم مدل های اسلیم کنسول هاس سونی ایا کمبودی به نسبت مدل هایبزرگتر دارن یا نه

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
از کجا میشه تشخیص داد ریجن دستگاه چیه ؟! مثلا منی که میخوام ریجن 2 بخرم از کجا بفهمم دستگاهی که تهیه میکنم واقعا ریجن 2 ...پارت نامبر خاصی داره ؟!

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
از کجا میشه تشخیص داد ریجن دستگاه چیه ؟! مثلا منی که میخوام ریجن 2 بخرم از کجا بفهمم دستگاهی که تهیه میکنم واقعا ریجن 2 ...پارت نامبر خاصی داره ؟!

روی جعبه یه عکس زمین هستش که روش 1 و 2و3 زده، از فروشنده هم بپرسی بهت میگه، دلیلی برای دروغ نداره چون تابلوئه! بعد دستگاه ریجن دو جلوش پایین نوشته 14 روز پلاس مجانی، ریجن یک 30 روزه هستش.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اخه من ps3 نداشتم میخوام بدونم مدل های اسلیم کنسول هاس سونی ایا کمبودی به نسبت مدل هایبزرگتر دارن یا نه

تنها کمبودی که نه تنها اسلیم ها بلکه طرح های بعد از 80 گیگ هم داشتن نسبت به قبل این بود که Ram Reader روشون نبود و پورت های USB شون کاهش داده شده بود....در کل فرقی نداشتن به اون صورت.

EhsanMarshal

کاربر سایت
Feb 11, 2014
9
نام
احسان یونسی نژاد
عزیزان من کنسولم دیشب رسید دستم، بهترین بازی که میتونم براش بگیرم چی هست الان؟ یکی بهم گفت وایسم ریمن لجندز هفته دیگه میاد؟وبه همین بازیهای پلاس قناعت کنم تا اون موقع؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر