هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا نمیدونم چرا یه جورایی دوست ندارم ریجن 3 بگیرم . دلیلشم نمیدونم . نظر شما چیه ؟ همون ریجن یک بگیر ؟ یا ریجن 3 ؟ نمیدونم چرا حس خوبی به ریجن 3 ندارم
فرقی ندارن بستگی به جیبت داره
بعضیا 50 تومن 100 تومن واسشون پول ادامسه بعضیا واسشون پول یه خونه یا ماشینه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
آقا نمیدونم چرا یه جورایی دوست ندارم ریجن 3 بگیرم . دلیلشم نمیدونم . نظر شما چیه ؟ همون ریجن یک بگیر ؟ یا ریجن 3 ؟ نمیدونم چرا حس خوبی به ریجن 3 ندارم
اگه با این حس میخوای بگیری نگیر چون بعدا هی افسوس میخوری کاش ریجن 2 یا 1 گرفته بودم .

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
شما كه دارى پول مى دى ريجن 1 بگير.
يه PSN كارت 10 دلارى هم توشه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
ريجن 3 اين قضيه جابجا بودن ضربدر و دايره تو منو هاش خيلى رو مختون ميره.
شما كه دارى نزديك دو مليون پول دستگاه ميدى همون ريجن 1 بگير،قيمتش خيلى فرقى نداره.

یه چیز دیگه اونم اینکه به نظرتون الآن Ps4 بگیرم خرداد Ps Vita خوب هست ؟؟؟؟ چون خیلی دوست دارم Remote بزنم ؟ می ارزه ؟

عاقلانه اينه الان ويتا بگير اون موقع ps4.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همه
ممنون میشم یه با معرفتی جواب همه سوالامو بده
1-چه جوری از دسته صدا بگیرم یعنی میخوام صدا دیگه از تی وی نیاد فقط از هدفون بیاد؟
2-من برا اپدیت کدومو نصب کنم ریکاوری و یا اپدیتو؟بعد اینکه این پست فریمورها که من از اونجا دارم دان میکنم برا jp مطمئن هست این روش؟
3-کنسول و مستقیم خاموش کنم یا اول بزارم بره استندبای بعد کلا خاموش؟
4-الان من بخوام برم psn اول باید اپدیت نصب کنم یا میشه برم دمو دانلود کنم؟
ببخشید این قد سوال کردم
1. همچین امکانی وجود نداره . speaker روی دسته بنا بر نیاز بازیساز طراحی شده و کنترلی ما روش نداریم. اگر بخوان ازش استفاده میکنن . من فقط توی بازیهای KZ - Resogun - Sound Shapes دیدم .
4. اپدیتها اجباری هست باید نصب کنی و با اکانت sign in بشی تا بتونی از store استفاده کنی

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
1. همچین امکانی وجود نداره . speaker روی دسته بنا بر نیاز بازیساز طراحی شده و کنترلی ما روش نداریم. اگر بخوان ازش استفاده میکنن . من فقط توی بازیهای KZ - Resogun - Sound Shapes دیدم .
4. اپدیتها اجباری هست باید نصب کنی و با اکانت sign in بشی تا بتونی از store استفاده کنی
درمورد صدا گرفتن از دسته مگه نمیشه با وصل کردن هدفون به دسته و فعال کردن "All Audio" تو تنظیمات صدارو از طریق دسته گرفت؟منظور اون اسپیکر نیست که شما اشاره کردی،منظور ایشون وصل کردن هدفون به اون جک 3.5 mm هستش.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دوستانی که دستگاه رو دارند.برای شما هم قسمت براق کنسول خط و خش افتاده ؟ چرا اینقدر زود خط و خش میفته.من با دستمال عینک پاک کردم فکر کنم شاید به خاطر اون خط افتاده.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
دوستانی که دستگاه رو دارند.برای شما هم قسمت براق کنسول خط و خش افتاده ؟ چرا اینقدر زود خط و خش میفته.من با دستمال عینک پاک کردم فکر کنم شاید به خاطر اون خط افتاده.
اره برای منم تو نور نگاه کردم یکم افتاده طبیعی من ps3 هم داشتم شفافش همون روز که از جعبه باز کردم خشای ریز داشت که تو نور دیده میشد8-|

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
روی قسمت براق کنسول که پلاستیک هست بزار خش بیافته مشکلی نداره :d
کنسول رو تمیز کنین بعد اگه توجه کنین مثل برق اون قسمت براق پرز میگیره بخاطر اینکه یه سلفون روش کشیده شده انقدر هم دقیق کار شده تشخیص دادنش یکم سخته ، از حرفی که میزنم مطمعنم برای من داره پس بقیه کنسول ها هم دارن دیگه

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
روی قسمت براق کنسول که پلاستیک هست بزار خش بیافته مشکلی نداره :d
کنسول رو تمیز کنین بعد اگه توجه کنین مثل برق اون قسمت براق پرز میگیره بخاطر اینکه یه سلفون روش کشیده شده انقدر هم دقیق کار شده تشخیص دادنش یکم سخته ، از حرفی که میزنم مطمعنم برای من داره پس بقیه کنسول ها هم دارن دیگه
جدي ميگي اخه اصلا معلوم نيست كلا ولي جنس شفاف بديش اين خش افتادنش

آخرین ویرایش:

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان امروز داشتم به دور و ور كنسول نگا ميكردم سمت راست كنسول بين اون قسمت كه كنسول دو تيكه شده و خنكي ازش مياد بيرو يه حالت برجستگي بود ولي در سمت چپش نبود دوستان چك كنيد! يه حالت نيم دايره برجسته شده

تو گوگل تو قسمت عكسا بزنيد ps4 right side bulge اينا گفتن كنسولت مشكل داره! بدجوري نگران شدم
بعد هم سمت راست usb port ها هم يه تو رفتگي هست!
دوستان يه چك بكنيد
البته دوستان نگران نباشيد همه گفتن كنسول ما هم داره و يه قسمت اضافه براي فنه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام
اساتید من از سایت speedtest.net ی تست گرفتم
پینگ رو زد 43ms
سرعت دانلود رو زد 1.43mbps
و سرعت آپلود رو 1.43mbps
با این وضعیت میشه آنلاین بازی کنم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
اساتید من از سایت speedtest.net ی تست گرفتم
پینگ رو زد 43ms
سرعت دانلود رو زد 1.43mbps
و سرعت آپلود رو 1.43mbps
با این وضعیت میشه آنلاین بازی کنم؟؟؟
بستگی داره این تست رو با سروره کجا گرفته باشی D:

دوستان امروز داشتم به دور و ور كنسول نگا ميكردم سمت راست كنسول بين اون قسمت كه كنسول دو تيكه شده و خنكي ازش مياد بيرو يه حالت برجستگي بود ولي در سمت چپش نبود دوستان چك كنيد! يه حالت نيم دايره برجسته شده

تو گوگل تو قسمت عكسا بزنيد ps4 right side bulge اينا گفتن كنسولت مشكل داره! بدجوري نگران شدم
بعد هم سمت راست usb port ها هم يه تو رفتگي هست!
دوستان يه چك بكنيد
البته دوستان نگران نباشيد همه گفتن كنسول ما هم داره و يه قسمت اضافه براي فنه!

Sent from my iPhone using Tapatalk
چیزه عادی هست ! کجا گفتن خراب بود D: ? لول !
ماله فن هستش . من خودمم از اولش که دیدم تشخیص دادم 100% باید ماله فن باشه چون همه قسمت تهویه همون ور هم هست
چنین اشتباهی به منظوره اینکه خراب باشه درصدش خیلی پایینه !!!

درمورد صدا گرفتن از دسته مگه نمیشه با وصل کردن هدفون به دسته و فعال کردن "All Audio" تو تنظیمات صدارو از طریق دسته گرفت؟منظور اون اسپیکر نیست که شما اشاره کردی،منظور ایشون وصل کردن هدفون به اون جک 3.5 mm هستش.
بله میشه D: اشتباه از من بود. بد متوجه شدم فکر کردم از speaker میخوان صدا بگیرین D:
به هر حال با زدن headphone میرین توی بخشه Adjust Devices و قسمت Audio رو از Chat به All تغییر میدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر