هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
راستی یک سوال دیگه داشتم. من شنیدم که برای اتصال ps4 به ps vita به دوتا مودم نیاز داریم که wi-fi رو ساپورت کنه. آیا مودمی هستش که چند تا خروجی داشته باشه و بشه در آن واحد دو تا کنسول رو بهش وصل کرد. و در آخر اینکه برای اینکار از حجم اینترنت استفاده میشه ؟!! بازم ببخشید که اینقدر سوال های مبتدیانه می پرسم !!!
در صورتي به دوتا مودم نيازه كه ويتا با ps4 فاصله داشته باشه،در غير اينصورت نيازي به نت نيس.
الانم اكثر مودم ها ٤ يوزر هستن

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من موندم ps4 قرار بود تو اتاق نشیمن خونه ها جا خوش کنه یا تو تخت خواب ملت

1461310_724960447528951_1363991219_n.jpg

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوستان
بنده رفتم قمیت ps4 بگیرم 3 تا رجین گفتن هر کدوم هم یه چیزی دربارش میگه که کدومش بهتره یکی میگه تو انلاین بازی کردن فرق دارن یکی میگه تو سیستم پخش تصویر
بازی ها هم رجین های مختلف داره و به رجین دیگه نمیخوره این مشکل بزرگیه اگه یه روزم ps4 رو هک کنن باز باید دنبال رجین دستگاه خودم باشم و بازار هم بخاطر رجین من قیمت های الکی بدن؟و بامبول در بیارن؟
حالا شما با توجه به معلوماتتون بنده و دیگر دوستان که سردرگم شدن راهنمایی کنید فقط لطفا اگه صحبت ها تون تخصصی باشه بهتره
ممنون

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان
بنده رفتم قمیت ps4 بگیرم 3 تا رجین گفتن هر کدوم هم یه چیزی دربارش میگه که کدومش بهتره یکی میگه تو انلاین بازی کردن فرق دارن یکی میگه تو سیستم پخش تصویر
بازی ها هم رجین های مختلف داره و به رجین دیگه نمیخوره این مشکل بزرگیه اگه یه روزم ps4 رو هک کنن باز باید دنبال رجین دستگاه خودم باشم و بازار هم بخاطر رجین من قیمت های الکی بدن؟و بامبول در بیارن؟
حالا شما با توجه به معلوماتتون بنده و دیگر دوستان که سردرگم شدن راهنمایی کنید فقط لطفا اگه صحبت ها تون تخصصی باشه بهتره
ممنون
سلام.نه عزیز بازیها ریجن بندی ندارن یعنی میشه بازی ریجن یک و تو دستگاه ریجن سه گذاشت.اگه از توپخونه پرسیدین باید بگم ی مشت ادم بی اطلاعات هستن و فقط دنبال سود کردنن.در پخش تصویر هم هیچ فرقی ندارن و نه در انلاین بازی کردن.

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
دوستان
ممنون

یه مشت دروغ محض بهت گفتن !!!!

خدایاااااا اون از قضیه core i5 بودن ps4 و این فرق رجین ها کی میخواهیم از دست این فروشندگان .............. خلاص بشیم ؟

farrrzad

کاربر سایت
Nov 24, 2013
55
سلام.خسته نباشید . من امروز ps4 گرفتم .ریجن 1
فقط وقتی killzone بازی میکردم چراغ سبز بود که یه دفعه زرد شد .قرمز شد دوباره زرد شد بعد دوباره سبز شد!!
این حالت بد نیست ؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام.خسته نباشید . من امروز ps4 گرفتم .ریجن 1
فقط وقتی killzone بازی میکردم چراغ سبز بود که یه دفعه زرد شد .قرمز شد دوباره زرد شد بعد دوباره سبز شد!!
این حالت بد نیست ؟
نه کجاش بده:dفقط خواسته بهت یه حالی بده :d
شما ها هم دیگه زیادی بد بینین هرچیزی میشه که دلیل بر مرد دار بودن کنسول نیست

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
دوستان من امروز عصر میخوام برم دستگاه بخرم ولی با توجه به اینکه از 30 دی لغو تحریم شروع میشه به نظرتون تا 2 هفته دیگه کاهش قیمت شدید داره به نظرتون(مثلا یهو 500 تومن کم بشه)؟؟؟
برای ارزون شدن کنسول حداقل باید 1 سال دیگه صبر کنی! اگه خیلی ارزون بشه نهایتا 100 تومن یا دیگه ته تهش 200 تومن! اینکه یهو از اول بهمن ماه قیمتش بشه 1/500 باید بگم که خیر! چنین چیزی نیست. چون الان خیلی از وارد کننده ها با قیمت های بالا دستگاه ها رو وارد کردن و طبیعتا تا همرو بفروشن 3 - 4 ماه کار داره. (تازه اگر بازار خووب باشه) و تا 5 الی 6 ماه اصلا نباید به فکر کاهش قیمت چشمگیر باشید.

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
سلام.نه عزیز بازیها ریجن بندی ندارن یعنی میشه بازی ریجن یک و تو دستگاه ریجن سه گذاشت.اگه از توپخونه پرسیدین باید بگم ی مشت ادم بی اطلاعات هستن و فقط دنبال سود کردنن.در پخش تصویر هم هیچ فرقی ندارن و نه در انلاین بازی کردن.

نه از اونا نپرسیدم خیلی تیزیا خوشم امد از جمهوری پرسیدم
ببین دادا این تفاوت هایی هست که تا حالا شنیدم
1-تفاوت در سیستم پخش pal و اون یکی که برا اسیاست رو یادم رفته که میگن از این بابت امریکا و اروپا بهتر
2-انلاین شدن که میگن سرورای اسیا مشکل داره و میگن اروپا بهتر
3- گرفتن dlc ها و سانسور نشدن بازی ها و نمیدونم کریت کارت و از این دست حرفا
برا من پخش فیلم های بلو ری و دی وی دی کپی شده و غیر اورجینال که تو همه جا ریخته خیلی مهمه که ررون و بی دغدغه بتونم فیلم ببینم البته با زیرنویس

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
یه سوال من برای اینکه online بازی کنم .باید پلاس بگیرم .از کجا می شه پلاس گرفت.و چطور استفاده می شه ممنون اگه کمک کنید .
بله باید پلاس بگیری!
گوگل سرچ کنی راحت پیدا میشه! ( اسم نمیشه تو انجمن گفت)
از طریق دستگاه! میری بخش REDEAM CODE و کد رو وارد میکنی! تمام:d

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
یه مشت دروغ محض بهت گفتن !!!!

خدایاااااا اون از قضیه core i5 بودن ps4 و این فرق رجین ها کی میخواهیم از دست این فروشندگان .............. خلاص بشیم ؟[/Q

دادا شما تعوضیح بده بگو چی به چیه دیگه سیستم تصویری pal و.. نمیتونه دروغ باشه شما بگو چی به چیه ممنون میشم

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
نه از اونا نپرسیدم خیلی تیزیا خوشم امد از جمهوری پرسیدم
ببین دادا این تفاوت هایی هست که تا حالا شنیدم
1-تفاوت در سیستم پخش pal و اون یکی که برا اسیاست رو یادم رفته که میگن از این بابت امریکا و اروپا بهتر
2-انلاین شدن که میگن سرورای اسیا مشکل داره و میگن اروپا بهتر
3- گرفتن dlc ها و سانسور نشدن بازی ها و نمیدونم کریت کارت و از این دست حرفا
برا من پخش فیلم های بلو ری و دی وی دی کپی شده و غیر اورجینال که تو همه جا ریخته خیلی مهمه که ررون و بی دغدغه بتونم فیلم ببینم البته با زیرنویس

1.تفاوتی نداره
2.سرور بازی به ریجن ربطی نداره
3.dlc , update گرفتن به ریجن کنسول ریط نداره
1=2=3 توی تمام مواردی ک گفتی!

خط آخر رو هم بیخیال شو!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بچه ها اگه کسی می تونه کمک کنه .ممنون.
باید پلاس داشته باشی
باید یا باید psn card بگیری و بعد از طریق استور بری پلاس بخری یا باید خود کارت پلاس بگیری که خیلی فروشگاه های اینترنتی میفروشن
توی قسمت REDEEM CODE کد رو وارد میکنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر