هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستان الان میخوام بتلفیلد بخرم،میتونم از psn بخرم؟چنده؟همیشه واسم میمونه یا plus تموم شه میره.چقد طول میکشه دانلود شه؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
طریقه استفاده از یک Plus روی PS4 برای تمام User ها لینک ویدیو .;) امید وارم به کار دوستان بیاد .:d

خب روی PS3 که اینجوری نبود ! هر اکانت پلاس مخصوص به خودش رو میخواست و اصلا ربطی به هم نداشتند !!! میشه لینکی که به این موضوع اشاره کرده رو بدید ؟
نه روی PS3 اینجوری نبود اما من VG247 خبرش قبلا خونده بودم بعد شک داشتم واقعا سونی اینکارو روی PS4 انجام داده باشه که گشتم اینو پیدا کردم تو بخش Ps plus & online multiplayer نوشته .
اینم لینک .

How many users can play online multiplayer modes on a single PS4 system set as “Primary” by a PS Plus member?

All users can play online multiplayer modes. Up to four users can log in simultaneously to a single PS4 system, and all will have access to multiplayer as long as PS4 is set as “Primary” by a PS Plus member.

یعنی اگه شما اکانتت ریجن 1 باشه براش پلاس بگیری یه اکانت ریجن 2 هم داشته باشی می تونی بازی های رایگان پلاس ریجن 2 هم روش دانلود کنی؟؟؟
اینجوری که تو سایت خود playstation گفته بله میشه .;) اما بازم باید تست کرد امکان داره منظورش فقط اکانت های یک منطقه باشه .;)

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
دوستان الان میخوام بتلفیلد بخرم،میتونم از psn بخرم؟چنده؟همیشه واسم میمونه یا plus تموم شه میره.چقد طول میکشه دانلود شه؟
از psn نخر بابک جان کلی طول میکشه و تمام حجم اینترنت تو میبره اصلا نمیصرفه اینکار 59$ هست

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام به همه
ممنون میشم یه با معرفتی جواب همه سوالامو بده
1-چه جوری از دسته صدا بگیرم یعنی میخوام صدا دیگه از تی وی نیاد فقط از هدفون بیاد؟
2-من برا اپدیت کدومو نصب کنم ریکاوری و یا اپدیتو؟بعد اینکه این پست فریمورها که من از اونجا دارم دان میکنم برا jp مطمئن هست این روش؟
3-کنسول و مستقیم خاموش کنم یا اول بزارم بره استندبای بعد کلا خاموش؟
4-الان من بخوام برم psn اول باید اپدیت نصب کنم یا میشه برم دمو دانلود کنم؟
ببخشید این قد سوال کردم

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,238
نام
فراز
سلام به همه
ممنون میشم یه با معرفتی جواب همه سوالامو بده
1-چه جوری از دسته صدا بگیرم یعنی میخوام صدا دیگه از تی وی نیاد فقط از هدفون بیاد؟
2-من برا اپدیت کدومو نصب کنم ریکاوری و یا اپدیتو؟بعد اینکه این پست فریمورها که من از اونجا دارم دان میکنم برا jp مطمئن هست این روش؟
3-کنسول و مستقیم خاموش کنم یا اول بزارم بره استندبای بعد کلا خاموش؟
4-الان من بخوام برم psn اول باید اپدیت نصب کنم یا میشه برم دمو دانلود کنم؟
ببخشید این قد سوال کردم
اپديت هركدوم دوست داري انجام بده ولي ريكاوري حجمش 900مگ پس همون معمولي كه 300مگ بهتره بزني براي خاموش كردنم فرقي نداره استندباي خاموش كني يا حالت روشن خاموش كني اپديتي هم كه ميزني حواست باشه با ريجن كنسول يكي باشه براي psn هم حتما بايد اپديت انجام بدي

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
1 سوال
من کنسول ریجن 3 فردا میخوام بخرم
نه فردا کنسول ریجن 3 بخرم و بعد بازی ریجن 3 بخواد و گیر نیاد
چون شنیدم بازی ها ریجن بندی هستن
یه توضیحی مختصری راجع به این قضیه بدید ممنون میشم

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
1 سوال

نه عزیز همه جور ریجن میخوره به دستگاهت...فرقی نمیکنه بازی ریجن1 یا2 یا3 باشه.میشه گفت REgion Freeشده.نگران این موضوع نباش دوست عزیز.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
1 سوال
نه عزیز ریجن بندی نداره

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
1 سوال

نه عزیز
خیالت راحت منم ریجن 3 گرفتم
هر بازی با هر ریجنی میخوره بهش(اینو بچه های سایت گفتن منم رفتم گرفتم و دیدم همین بود:d)

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
نه عزیز
خیالت راحت منم ریجن 3 گرفتم
هر بازی با هر ریجنی میخوره بهش(اینو بچه های سایت گفتن منم رفتم گرفتم و دیدم همین بود:d)
مبارک باشه
چند گرفتی داداش چون منم فردا میخوام برم بخرم
بعد با اون دایره و ضربدر مشکلی نداری(راحته)
راستی ی سوالی دیگه؟میگم دستش جای دایره و ضربدر کلا عوض شده تو این ریجن یا مثله همه ریجن هاست و فقط توی منو جابه جا هست؟؟؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
آقا نمیدونم چرا یه جورایی دوست ندارم ریجن 3 بگیرم . دلیلشم نمیدونم . نظر شما چیه ؟ همون ریجن یک بگیر ؟ یا ریجن 3 ؟ نمیدونم چرا حس خوبی به ریجن 3 ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر