هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
دوستان یه سوال
وقتی دکمه خاموش کردن روی کنسول رو میزنم میره روی استند بای و نارجی میشه رنگ کنسول

کسی میدونه چی کار کنم که مستقیم خاموش بشه یا اصلا راهی نداره وباید از گزینه پاور منو دستگاه خاموش کنم؟ممنون

داداش شما برای خاموش کردن باید یه مدت نگهداری دگمرو

- - -ویرایش - - -

نمیدونم از کی شنیده بودم که میگفت هیچوقت با دسته روشن نکن کنسولو و استند بای کن و... برا همین پرسیدم
مزخرف هستش خاموش کن مشکلی نداره

Heavy_Metal

کاربر سایت
Nov 21, 2013
78
اقا تو توپخونه داشتن به یه بندخدایی میگفتن که فقط از کابل توی جعبه استفاده کن کابل های دیگه ممکنه دستگاه رو بسوزونه ... درسته این حرف ایا؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
راستی یه سوالی.میشه بازیایی که پلاس رایگان میذاره رو با کامپیوتر دانلود کرد و بعد با lan انتقال داد به کنسول؟با ps3 میشد یه همچین کارایی کرد.
فکر میکنم سونی جلوی اون کار هم توی 3 گرفت ؟ یاد ندارم
اما با فضای بسته ای که 4 داره فعلا امکان پیاده سازی چنین راه حلهایی منتفی هست.

از روی خود ــه کنسول هم میشه ریجن رو تشخیص داد یا فقط از رو جعبه میشه ؟
شماره سریال ها یکی باشه معلومه همونی هست که روی جعبه نوشته شده :)

سلام
آقا کسی شماره یک کارت اعتباری نداری مابزنیم 14 روز پلاس رایگان رو بگیریم توش پلاس شیم ؟:D

اصولا از کارت اعتباری کسه دیگه نباید استفاده کنی D: به ریسکش نمی ارزه.

اقا تو توپخونه داشتن به یه بندخدایی میگفتن که فقط از کابل توی جعبه استفاده کن کابل های دیگه ممکنه دستگاه رو بسوزونه ... درسته این حرف ایا؟
نه درست نیست D:
اول اینکه Ps4 طبیعتا برای بخشه power باید با کابلهای خودش وصل بشه
میمونه HDMI که اون از هر کابلی استفاده کنی مشکل نداره

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
پینگت با 4.2.2.4 چقدره؟!
از تو Setting برو تو بخش Network و نت رو به صورت Manual (گزینه Easy رو نزن) تنظیم کن که IP و User و Pass هم بتونی بزنی!
تنها راه گرفتن آپدیت ها (همون پچ) با خود دستگاه هست و با PC نمی‌شه.

روی 123 میچرخه ولی با سایت معروف تست میزنم 250 میچرخه :D که جواب تو این مواقع به اینجا مربوط نمیشه

فقط خواستم بدونم نمیشه طوری وارد پلاس شد که نصب کریو لازم نباشه یا حداقل با هارد خارجی و از این قبیل این برنامه رو وارد کنسول کرد ؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام به دوستان...
عزیزان کسی هست ک دسته پلی 4 رو رویه پلی 3 امتحان کرده باشه..
امروز میخوام برم یکی بگیرم برای پلی 3....اگر دقیقا مثل doul shock 3 باشه خیلی عالیه....................

2016

کاربر سایت
Feb 13, 2012
204
نام
علی
دوستان ،دستگاه من ریجن 2 هست اکانت US درست کردم
من الان باید بازی رو با چه ریجنی بخرم؟
می تونم بازی ریجن 2 رو تو اکانت US بازی کنم؟

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
????
از دوستان کسی میدونه چطور میتونم تو ویندوز 8.1 به وسیله بلوتوث دسته PS4 رو به PC متصل کنم.فقط خواهشا اگه مدل خاص بلوتوث میخواد بهم مدلش رو بگین​

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد

بله میتونید بازی ریجن 2 رو با اکانت US بازی کنید

ولی اگر بخواهید DLC بازی را خریداری کنید باید حتما ریجن بازی با اکانتی که ساختید یکی باشد.

از دوستان کسی میدونه چطور میتونم تو ویندوز 8.1 به وسیله بلوتوث دسته PS4 رو به PC متصل کنم.فقط خواهشا اگه مدل خاص بلوتوث میخواد بهم مدلش رو بگین

با همه بلوتوث ها کار می کند و فقط درایور یا برنامه مخصوص دسته PS4 برای ویندوز می حواهد که فکر نکنم اومده باشه یا من خبر ندارم.

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان این ریجن ها چه فرقی با هم دارن دقیقاً ؟! من از یک فروشنده شنیدم که خرابی ریجن 2 از همه کمتره !!!
این حرف چقدر صحت داره ؟! کلاً بهترین ریجن واسه خرید کدومه ؟!

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین

باو این حرفای مفت چیه آخه اصلا همچین چیزی نیست بخدا :|

- - -ویرایش - - -

سلام به دوستان...
عزیزان کسی هست ک دسته پلی 4 رو رویه پلی 3 امتحان کرده باشه..
امروز میخوام برم یکی بگیرم برای پلی 3....اگر دقیقا مثل doul shock 3 باشه خیلی عالیه....................
خیر کار نخواهد کرد نخرید

- - -ویرایش - - -

سلام برای بازی هیچ فرقی نداره چه رجیونی باشه موفق باشید

- - -ویرایش - - -

دوستان این ریجن ها چه فرقی با هم دارن دقیقاً ؟! من از یک فروشنده شنیدم که خرابی ریجن 2 از همه کمتره !!!
این حرف چقدر صحت داره ؟! کلاً بهترین ریجن واسه خرید کدومه ؟!
کاملا درست هستش رجیون 2 بسیار کمتر خرابی داره یک دستگاه هایی هم تازه وارد بازار شدن تولید ژاپن هستند اونها هم دستگاهای خوبی هستند میتوانید از اینجا خرید کنید.
http://dcinpc.com/store/index.php?route=product/category&path=98_99

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوستان من سربازی بودم الان برا عید برگشتم
اولا که عیدتون مبارک دوما ایا اتفاقی چیزی پیش امده برای دو کنسول نسل هشتم که مورد توجه باشه مثل هک شدن یا مثلا مسئله قدرت دو کنسول یا بازی های و کیفیت بازی ها مثلا امروز خوندم که تیتان فال غوغ کرده
حاا هر مطلبی که که تو یه ماه اخیر اتفاق افتاده رو میشه کوتاه بگید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اولا که عیدتون مبارک دوما ایا اتفاقی چیزی پیش امده برای دو کنسول نسل هشتم که مورد توجه باشه مثل هک شدن یا مثلا مسئله قدرت دو کنسول یا بازی های و کیفیت بازی ها مثلا امروز خوندم که تیتان فال غوغ کرده
اول از همه این که همه فهمیدن کنسول PS4 کاملا تو سخت افزار نسبت به X1 برتری داره و این برتری کاملا در رزولوشن بازی ها که اکثرا برای PS4 فول اچ دی و برای X1 اچ دی هستن معلوم هست.
دوم این که توی انحصاری ها تا الان X1 بهتر عمل کرده بود ولی سیل بازی های انحصاری PS4 از همین اول فروردین و با اومدن inFamous شروع می‌شه و به ترتیب به ابَر بازی هایی مثل The Order 1886 و Uncharted 4 ختم می‌شه.
در مقابل X1 هم یه سری بازی خیلی خوب مثل همین Titanfall و یا Quantum Break رو داره که اولی موفقیت نسبتا خوبی داشت و باید ببینیم دومی چه کار می‌کنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

امیر اصلیا رو گفت یه نکته اساسیو بگم که برای 1 باید اینترنت قوی داشته باشی ( که بذاری همش آپدیتا دانلود بشن مثلا بازیه thief رئ پی اس 4 حجم آپدیتش 93 مگابایته که چیزی نیست ولی رو 1 حجمش 5 گیگه :| )
منظورم از قوی برای دانلوده ...
از نظر موشن سنسور هم که کینکت نسبت به موو برتری کامل داره فعلا .
اتفاق هم که تایتنفال 1 کاری کرده فروش 1 چیزی حدوده 96درصد افزایش پیدا کنه و مایکرو باندل تایتنفال رو رلیز کرده .
در عوض فردا هم به طور رسمی اینفیمس منتشر میشه . ( 3 روزه تو ایران از دوبی وارد شده :| :D )
برای 1 و 4 هردو آپدیتی اومده که میتونید هدستاتونو راحت بهشون وصل کنید ولی برای 1 باید یه آداپتور مخصوص بگیرید و به زیر دسته وصل کنید تا هدستتون بهش متصل بشه .
رزولوشن تایتنفال 792p هست و رزولوشن اینفیمس 1080
بازم بود بچه های دیگه خودشون میان میگن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر