هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پینگم خوب بود تا دیروز .. اما نمیدونم یهویی چش شد کلا تایم اوت میده و داغون شد !!! از مخابرات میگیرم اینترنتو ... زنگم زدم گفتن مشکلی نیس ... ولی آخه یعنی چی .. چرا اینطوری شد :( دوستان احتمال داره برطرف شه یا دیگه کلا پینگ نابود شد ؟؟؟ آخه اصلا اینطوری نبود نمیدونم یهو چی شد .. عرض 1 ساعت ..... واقعا موندم ... نویز گرفته خط ؟؟؟ آخه تا الان مشکلی نبود یهویی اینطوری شد .. واقعا موندم چی کنم .. عزیزانی که مخابرات نت دارن بی زحمت میگمن مشکلی ندارن ؟؟؟ خدا کنه حل شه مشکلم واقعا اعصابمو بهم ریخته .. نمیش آنلاین بازی کرد :(

castiel

کاربر سایت
Jul 6, 2010
19
نام
mehrdad
سلام من تازه دستگاه رجيون يك گرفتم توليد نوامبر منتها وقتى اوردم خونه ديدم رو قسمت براقش خش داره(اينم بگم كه سلفونم نداشت اون قسمتش)البته خش دستماله...بعد به اونى كه ازش خريدم زنگ زدم ميگه موقع تست با دستمال پاك كردن اونطور شده.به نظرتون چيكار كنم...؟

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام من تازه دستگاه رجيون يك گرفتم توليد نوامبر منتها وقتى اوردم خونه ديدم رو قسمت براقش خش داره(اينم بگم كه سلفونم نداشت اون قسمتش)البته خش دستماله...بعد به اونى كه ازش خريدم زنگ زدم ميگه موقع تست با دستمال پاك كردن اونطور شده.به نظرتون چيكار كنم...؟

اون قسمت براق رو فوت کنی خش میوفته چه برسه دستمال 8-|

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین

دادتش به نظرم هر چی بیشتر حساسیت به خرج بدی بیشتر اذیت میشی
حالت رو بکن دلت نباد خش بیافته ...

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
749
نام
Ramin
سلام دوستان عیدتون مبارک سه تا سوال داشتم اولیشو قبلا پرسیده بودم چند تا از دوستان هم توضیح دادن ولی هنوز من خوب متوجه نشدم ممنون میشم یک باره دیگه توضیح بدید
1- فرق playstation network با playstation plus چیه؟ هر کدوم چه کاری انجام میدن؟ یعنی اگه مثلا من کد psn بخرم وارد کنم چه استفاده هایی داره ؟یا اگه کد plus بگیرم وارد کنم چه استفاده هایی داره ؟
2- برای ساخت اکانت تو کدوم قسمت باید برم؟ با چه ریجنی بسازم با توجه به این که کنسولم ریجن 1 و بازیام همشون ریجن 2 ؟
3- میخوام پچ infamous رو دانلود کنم ولی هیچ گزینه ای تو بازی یا xmb برای اینکار پیدا نکردم تو کدوم قسمت باید برم ؟
ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید اگر من بخوام قسمی از ویدئو بازیم شر کنم تا بقیه ببینن باید پلاس داشته باشم؟
نه لازم نیست
فقط باید وارد F ace Book بشی .

سلام دوستان عیدتون مبارک سه تا سوال داشتم اولیشو قبلا پرسیده بودم چند تا از دوستان هم توضیح دادن ولی هنوز من خوب متوجه نشدم ممنون میشم یک باره دیگه توضیح بدید
1- فرق playstation network با playstation plus چیه؟ هر کدوم چه کاری انجام میدن؟ یعنی اگه مثلا من کد psn بخرم وارد کنم چه استفاده هایی داره ؟یا اگه کد plus بگیرم وارد کنم چه استفاده هایی داره ؟
2- برای ساخت اکانت تو کدوم قسمت باید برم؟ با چه ریجنی بسازم با توجه به این که کنسولم ریجن 1 و بازیام همشون ریجن 2 ؟
3- میخوام پچ infamous رو دانلود کنم ولی هیچ گزینه ای تو بازی یا xmb برای اینکار پیدا نکردم تو کدوم قسمت باید برم ؟
ممنون.
1. اولی که PSN شبکه PlayStation هست .... PS PLUS یک نوع حق عضویت Premium هست که یک سری امکانات مثل بازی کردن انلاین و online storage و بازیهای مجانی پلاس و تخفیف میده .
2. کلا اولش که کنسول بالا میاد ازت میخواد که اکانت رو بسازی . رین کنسول مهم نیست. ریچن اکانت مهم هست که یکی باشه برای بازیا اگر میخوای DLC دانلود کنی .
3. پچها اتومات اضافه میشه به download تو notil ها.

raul007

کاربر سایت
Jan 10, 2014
15
با سلام به همه
بچه ها من یکم تازه کار هستم خواهشا کمکم کنید
خواستم بدونم دکمه R3 تو دسته PS4 کجاست
یه بازی دارم میکنم هی میگه Press R3 اما من چنین دکمه ای رو نمیبینم

Shazem

کاربر سایت
Dec 3, 2013
316
نام
Ali
با سلام به همه
بچه ها من یکم تازه کار هستم خواهشا کمکم کنید
خواستم بدونم دکمه R3 تو دسته PS4 کجاست
یه بازی دارم میکنم هی میگه Press R3 اما من چنین دکمه ای رو نمیبینم
آنالوگ سمت راست رو به داخل فشار بده

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
نه لازم نیست
فقط باید وارد F ace Book بشی .

1. اولی که PSN شبکه PlayStation هست .... PS PLUS یک نوع حق عضویت Premium هست که یک سری امکانات مثل بازی کردن انلاین و online storage و بازیهای مجانی پلاس و تخفیف میده .
2. کلا اولش که کنسول بالا میاد ازت میخواد که اکانت رو بسازی . رین کنسول مهم نیست. ریچن اکانت مهم هست که یکی باشه برای بازیا اگر میخوای DLC دانلود کنی .
3. پچها اتومات اضافه میشه به download تو notil ها.
بعد فقط دوستای فیس...بوکم میتونن ببینن؟ خیلی بده که
بد دوباره اون چه حالتی که من بازی میکنم بقیه میتونن ببینن برای اون همپلاس نمیخواد؟

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
دوستان عزيز براي اين كه آنالوگ هاي دسته سالم بمونن چكار بايد كرد؟
منظورم مشكلي هست كه به مرور زمان لايه ي روي آنالوگ ها از بين ميرن...

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
دوستان عزيز براي اين كه آنالوگ هاي دسته سالم بمونن چكار بايد كرد؟
منظورم مشكلي هست كه به مرور زمان لايه ي روي آنالوگ ها از بين ميرن...

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

دوست عزیز الان من نزدیک 2 ماه هست ps4 دارم و زیاد باهاش بازی کردم

زیاد حساس به این مسئله نباش

ایا کنسول های لانچ ژاپن خرابی هم داشتند؟؟؟

از من میشونی اگر قصد خرید داری هر ریجنی می تونی بخری و دیگه اکثرا مشکل ساز نیستند
یکسری ریجن 1 بود که فکر نکنم الان اون مدلهاش تو بازار باشه.
در کل مسئله ریجن ها تو ایران برای گران فروشی می باشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر