هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

امیر جان ممنون از اینکه ج دادید..
ولی من ویدئو ایی از IGN گرفتم ک دوال شاک 4 رو با کابل به پلی 3 زد و بازی کرد...
البته اینو بگم ک دوستان هم استفاده کنند:
1-باید با کابل وصل بشه
2-دکمه Home عمل نمیکنه و شما مجبورید از دسته فابریک پلی 3 استفاده کنید.

بنظرتون با این تفاسیر بخرم یا نه؟!!!
دسته پلی 3 واقعا سبک هستش و خوش دستیه 260 نیست.....(نظرشخصیمه)

یه سوال دیگه آیا توو پک این دسته کابل usb هست یا نه؟
منظورم دسته هایی ک جدا از کنسول فروخته میشن...

آخرین ویرایش:
راستش موقعی که کنسولو خریدم فروشنده برا این که تست کنه خودش روشنش کرد و اون اطلاعاته اولیرو وارد کرد منم زیاد دقت نکردم حالا راهی هست که بفهمم اکانت با چه ریجنی ساخته شده یا اصلن ساخته شده یا نه ؟
میشه اکانتو پاک کرد یه اکانت با مشخصات جدید ساخت یا همونو مشخصاتشو عوض کرد؟
اره میشه اکانت جدید بسازی و وارد کنی بدون هیچ دردسری

خبر خوب .
سونی میگه تو آپدیت بعدی که براتون قرار میدید یه سری قابلیت اضافه میشه مثل این :
This upcoming update will add a rich video editor with a simple tool to personalise your video clips, and you’ll also be able to export to and save the videos and screenshots you create by pressing the SHARE button to a USB drive. In addition, this update will add an HDCP off option for capturing gameplay via HDMI, a feature we’ve previously said would come after launch.
لپ مطلب اینه که میتونید ویدیو ها و عکسهایی که از بازی ها ثبت کردید رو توی فلش یا هارد بریزید :x
We recognise that some gamers want to record and share longer clips of their gameplay sessions, and we’re excited to deliver this option with PS4
مدت زمان ضبط افزایش خواهد یافت .
New PS4 update to add SHARE enhancements and HDCP Off - PlayStation.Blog.EuropePlayStation.Blog.Europe
باقیشم که تو لینک هست .

بعد فقط دوستای فیس...بوکم میتونن ببینن؟ خیلی بده که
بد دوباره اون چه حالتی که من بازی میکنم بقیه میتونن ببینن برای اون همپلاس نمیخواد؟
بله.
ظاهرا اپدیت بعدی قرار اجازه بده روی USB کپی کنی ولی فعلا راهی نیست
در ضمن توی Whats New هم میاد . میشه دید
خیر اون هم نمیخواد
فقط share رو نگه میداری و online میری D:

راستش موقعی که کنسولو خریدم فروشنده برا این که تست کنه خودش روشنش کرد و اون اطلاعاته اولیرو وارد کرد منم زیاد دقت نکردم حالا راهی هست که بفهمم اکانت با چه ریجنی ساخته شده یا اصلن ساخته شده یا نه ؟
میشه اکانتو پاک کرد یه اکانت با مشخصات جدید ساخت یا همونو مشخصاتشو عوض کرد؟
میتونی Log out کنی ( برای این کار دکمخ ps button نگه دارن و Log out بزن ) و اونوقت create new user اونجاست . میتونی اکانت بسازی
در ضمن احتمال داره فروشنده اکانت رو master کرده باشه برای این کار از قسمت setting بخشه مربوطه deactive کنه و اکانت رو پاک کن و بعدش اکانتی که خودت میسازی رو master رجیستر کن .
در مورده اینکه چه ریچنی هم هست یه sign in توی PSN البته سایتش بکنی برات میزنه چه کشوری هست :)

امیر جان ممنون از اینکه ج دادید..
ولی من ویدئو ایی از IGN گرفتم ک دوال شاک 4 رو با کابل به پلی 3 زد و بازی کرد...
البته اینو بگم ک دوستان هم استفاده کنند:
1-باید با کابل وصل بشه
2-دکمه Home عمل نمیکنه و شما مجبورید از دسته فابریک پلی 3 استفاده کنید.

بنظرتون با این تفاسیر بخرم یا نه؟!!!
دسته پلی 3 واقعا سبک هستش و خوش دستیه 260 نیست.....(نظرشخصیمه)

یه سوال دیگه آیا توو پک این دسته کابل usb هست یا نه؟
منظورم دسته هایی ک جدا از کنسول فروخته میشن...
من با Ps3 تست کردم مشکلی نداره اما اینم بگم که باه همه بازیا کار نمیکنه . لیست بازیهایی که باهاش کار میکنه رو باید سرچ کنی .

سلام به همگی
من چند روز پیش دستگاهو آپدیت 1.62 کردم ولی امروز دوباره همین آپدیت و می خواد و آپدیت قبلی پاک شده و نیست؟؟
کسی می دونه دلیلش چیه؟
ممنون می شم جواب بدید

باو این حرفای مفت چیه آخه اصلا همچین چیزی نیست بخدا :|

- - -ویرایش - - -

خیر کار نخواهد کرد نخرید

- - -ویرایش - - -

سلام برای بازی هیچ فرقی نداره چه رجیونی باشه موفق باشید

- - -ویرایش - - -

کاملا درست هستش رجیون 2 بسیار کمتر خرابی داره یک دستگاه هایی هم تازه وارد بازار شدن تولید ژاپن هستند اونها هم دستگاهای خوبی هستند میتوانید از اینجا خرید کنید.
http://dcinpc.com/store/index.php?route=product/category&path=98_99

دوست عزيز اطلاع نداريد الكى نظر نديد،doualshock 4 برروى پلى ٣ با سيم كار ميكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام به همگی
من چند روز پیش دستگاهو آپدیت 1.62 کردم ولی امروز دوباره همین آپدیت و می خواد و آپدیت قبلی پاک شده و نیست؟؟
کسی می دونه دلیلش چیه؟
ممنون می شم جواب بدید

دوست عزیز اولین آپدیت که چند روز پیش کردید حتما 1.61 بوده

1.62 تازه امروز صبح اومده

بله.
ظاهرا اپدیت بعدی قرار اجازه بده روی USB کپی کنی ولی فعلا راهی نیست
در ضمن توی Whats New هم میاد . میشه دید
خیر اون هم نمیخواد
فقط share رو نگه میداری و online میری D:

میتونی Log out کنی ( برای این کار دکمخ ps button نگه دارن و Log out بزن ) و اونوقت create new user اونجاست . میتونی اکانت بسازی
در ضمن احتمال داره فروشنده اکانت رو master کرده باشه برای این کار از قسمت setting بخشه مربوطه deactive کنه و اکانت رو پاک کن و بعدش اکانتی که خودت میسازی رو master رجیستر کن .
در مورده اینکه چه ریچنی هم هست یه sign in توی PSN البته سایتش بکنی برات میزنه چه کشوری هست :)

من با Ps3 تست کردم مشکلی نداره اما اینم بگم که باه همه بازیا کار نمیکنه . لیست بازیهایی که باهاش کار میکنه رو باید سرچ کنی .

دمت گرم خیلی گلی کارم راه افتاد فقط یه مشکلی دارم اونطور که خودت گفتی پچ بازیا خود به خود میاد تو قسمت download ولی وقتی به اینترنت وصل میشم پچ infamous رو نمیاره یا بازیایه ذیگه که دارم تو کنسولم اونارم نمیاره ولی آپدیت 1.62 رو میاره شروع به دانلودم میکنه چیکار باید بکنم؟(گزینه automatic download update فعاله تو بازیم میرم نمیاد)

سلام

1-چطور میشه کاری کرد وقتی کنسول رو روشن میکنیم خود به خود آپدیت بازی و ... نگیره و قبلش بپرسه ؟

2 - چرا انقدر سرعت دانلود بازی پایینه ؟

3 - بازی Black Light مه رایگان هست 4 گیگ خودشه و 6 گیگ آپدیت داره ... اون 6 گیگ درسته ؟

دمت گرم خیلی گلی کارم راه افتاد فقط یه مشکلی دارم اونطور که خودت گفتی پچ بازیا خود به خود میاد تو قسمت download ولی وقتی به اینترنت وصل میشم پچ infamous رو نمیاره یا بازیایه ذیگه که دارم تو کنسولم اونارم نمیاره ولی آپدیت 1.62 رو میاره شروع به دانلودم میکنه چیکار باید بکنم؟(گزینه automatic download update فعاله تو بازیم میرم نمیاد)
inFamous هنوز رسما ریلیز نشده day one پچش همون روزی که عرضه بشه میاد:D

- - -ویرایش - - -

سلام

1-چطور میشه کاری کرد وقتی کنسول رو روشن میکنیم خود به خود آپدیت بازی و ... نگیره و قبلش بپرسه ؟

2 - چرا انقدر سرعت دانلود بازی پایینه ؟

3 - بازی Black Light مه رایگان هست 4 گیگ خودشه و 6 گیگ آپدیت داره ... اون 6 گیگ درسته ؟
1.تو ستینگ auto update یا یه همچین چیزی داره اونو تیک ـشو بردار
2.برای منم پایینه ولی صبح ها سرعت عالیه از حداکثر سرعت نتم استفاده میکنه
3. نمیدونم

بله درسته.
من خود بازی رو راحت گرفتم ولی سرعت سرور های اون آپدیت افتضاح هست و تا حالا 2 گیگش رو دان کردم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or