هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

نه دوست عزیز من مشکلی با استند بای ندارم
فقط میخوام وقتی دکمه پاور روی کنسول رو لمس کردم دستگاه کامل خاموش نه اینکه استند بای بشه
برای شما هم اینطوریه؟
توی Setting که option برای تعریف کردن دکمه power نبود . فعلا به همین صورت هست
بله برای همه همین هست .
کلا خاموش کردن کامل برای این هست که مدته زیادی بازی نمیکنید و یا احیانا میخواید کنسول رو منتقل کنید. برای خاموش کامل از طریقه منو فعلا امکان پذیر هست.

این DS4 هم انالوگاش خیلی مضخرفه!!
دقیقا شده مثل انالوگ های XBOX خشک و بد فرم!!!
به طوری که من بعد از 1 ماه هنوز بهشون عادت ندارم و موقع هدف گیری هدف از دستم میره!!
DS3 مثل موس کامپیوتر بود از بس روون بود
DS3 بهترین انالوگ هارو داشت ای کاش یکم این انالوگ هارو روون تر و کلاهکشو مثل DS3 کنن...
درحال حاضر میشه DS3 رو به PS4 وصل کرد؟!!
D:
اولی کسی هستی که میگی انالوگاش بده . یعنی من بعد از 3-4 ساعت بازی با xbox one و این واقعا از دسته 4 به عنوانه بهترین دسته یاد میکنم .
یکی از دلایلی که اصلا طرفه 3 نمیرفتم طراحی فوق العاده ضعیف برای بازیهای fps بود . اصلا به نظرم از R2 و L2 گرفته تا انالوگها بزرگ و پوسته که کلا عرق کنه دست لیز میخوره واقعا طراحیش ضعیفترین طراحی نسله قبل بود ×_× D:لول .....
متاسفانه خیر . به دلیله استفاده speaker و touch pad و عوض کردن start و select به جای touch pad و option و حضور Share دیگه استفاده از دسته Ps3 فکر نمیکنم اصلا ممکن باشه .

اقا این اساسین بلک فلگ عجب بازی باحالیه:d
فکر نمیکردم گرافیکش این قد خوب باشه:-o
همه چیش عالیه
D: گرافیکش نسله قبل هست D: یعنی جدی نسله قبلی هست ×_×
True NExt Gen Open World Is infamous ِ:

سلام

یکی به من بگه PS4 بازی های PS3 رو اجرا خواهد کرد یا خیر؟
من راستش تو کف این god of war 3 هستم ولی با خودم میگم PS3 نگیرم یکمیم میزارم روش PS4 بگیرم بهتره ولی خبرایی که شنیدم اینه که ظاهرا بازی های دو کنسول قبلی توسط PS4 پشتیبانی نمیسه درسته یا غلطه ؟

و در ضمن بازی های انحصاری و معروف PS4 کی میاد بازار چون اصلا مرغوم به صرفه نیست نزدیک به 2 تومن بدی به دستگاه بعد 1 بازی مورد نظر خودتو نداشته باشی
:|

راستش XBOX One به دمو از بازی Rise : The son of rom گذاشته بوذ توی دیجی کالا فکم خورد زمین یعنی از این واقعی تر چیزی نمیشد !!!
حالا این صعف PS4 که بازی های دو کنسول قبلی رو پشتیبانی میکنه یا نه برام شده یه مشکل اساسی.
اجرا نخواهد کرد ...
البته هیچ چیز در اینده معلمو نیست اما قراره یک سرویسی عرضه بشه به اسمه PS NOW که بازیا رو اجاره میکنید و Stream میکنید که بازی کنید . ولی نیاز به 4 الا 5 مگ سرعت دانلود بر ثانیه داره D: لول

پشتیبانی نمیشه درسته .

زمان عرضه بازیهای انجصاری مختلف هست ... Infamous که پس فردا رسمی رلیز میشه. به جز بازیهای انحصاری هم عناوینه جالب هستن D: .
فعلا چاره ای نیست. اگر میخوای بازی 3 رو بازی کنی که باید بری سراغه ps3

دوستان اين قابليت كه صدا از رو هدفون مياد مخصوص پي اسه، يا وان هم داره؟
از انجمن One بپرسی سریعتر جواب میگیری . فکر کنم اکثر بچه هایی که میان اینور همه 4 دارن.

دوستان این حرفها چیه با دسته روشن نکن و....
فکر کنید کنسول یه لپ تاپ هست اونوقت در مورد خاموش و روشن و استند بای مثل همان لپ تاپ رفتار کنید

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

راستی یه سوالی.میشه بازیایی که پلاس رایگان میذاره رو با کامپیوتر دانلود کرد و بعد با lan انتقال داد به کنسول؟با ps3 میشد یه همچین کارایی کرد.

نخندین یکی بیاد بمن توضیح بده چطور میتونم آنلاین بازی کنم :دی من زمان PS3 هم تو باغش نبودم :|
ولی الان بسیار ترغیب به اینکار شدم !!!

راستی یه سوالی.میشه بازیایی که پلاس رایگان میذاره رو با کامپیوتر دانلود کرد و بعد با lan انتقال داد به کنسول؟با ps3 میشد یه همچین کارایی کرد.

نه
اگر میشد که راه برای هک کردنش هم باز میشد کم کم

Last edited by a moderator:
یه پلاس فعال کن برو تو مولتی پلیر انلاین بازی کن

مودم و اینترنتم لازمه ؟:دی ( شوخی کردم جدی نگیرید )
مشکل من پینگ وحشتناک بالا هستش نمیدونم چطور پایین بیارم !!!!؟
یعنی برای آنلاین بازی کردن هم باید یک کارت پلاس بگیرم :| ی خدا :|
منظورم بیشتر این بود مثل PC جایی برای تنظیمات دستی IP اینها یا USER PASS لازم نداره !

-----------
کریو برای PS NETWORK هم نمیتونم بریزم چرا که هم دستگاه از PC دور هستش ! بیا حالا بخوایم مشکلات گرافیکی و پچ بگیریم هم مشکل داریم :|

شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم سوالای کلی من تا جایی که ممکنه همینه

مودم و اینترنتم لازمه ؟:دی ( شوخی کردم جدی نگیرید )
مشکل من پینگ وحشتناک بالا هستش نمیدونم چطور پایین بیارم !!!!؟
یعنی برای آنلاین بازی کردن هم باید یک کارت پلاس بگیرم :| ی خدا :|
منظورم بیشتر این بود مثل PC جایی برای تنظیمات دستی IP اینها یا USER PASS لازم نداره !

-----------
کریو برای PS NETWORK هم نمیتونم بریزم چرا که هم دستگاه از PC دور هستش ! بیا حالا بخوایم مشکلات گرافیکی و پچ بگیریم هم مشکل داریم :|

شرمنده نمیدونستم کجا بپرسم سوالای کلی من تا جایی که ممکنه همینه
پینگت با 4.2.2.4 چقدره؟!
از تو Setting برو تو بخش Network و نت رو به صورت Manual (گزینه Easy رو نزن) تنظیم کن که IP و User و Pass هم بتونی بزنی!
تنها راه گرفتن آپدیت ها (همون پچ) با خود دستگاه هست و با PC نمی‌شه.

دوستان یه سوال
وقتی دکمه خاموش کردن روی کنسول رو میزنم میره روی استند بای و نارجی میشه رنگ کنسول

کسی میدونه چی کار کنم که مستقیم خاموش بشه یا اصلا راهی نداره وباید از گزینه پاور منو دستگاه خاموش کنم؟ممنون

داداش شما برای خاموش کردن باید یه مدت نگهداری دگمرو

- - -ویرایش - - -

نمیدونم از کی شنیده بودم که میگفت هیچوقت با دسته روشن نکن کنسولو و استند بای کن و... برا همین پرسیدم
مزخرف هستش خاموش کن مشکلی نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or