هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
یه راه حل دارین! وقتی درخواست دوستی میاد اول بهش مسیج بدین که شما؟؟؟!؟ اگه جواب درست درمونی نداد ریجکت کنید:D به همین راحتی!

والا من اين چند وقته همين كارو كردم :|
ولي اخه مشكل اينه كه اصلا" انگار اكانت رو همين ديروز درست كردن :|
باور كنيد هيچ هدف خاضي ندارن از اضافه كردن به ليست :| شده شبيه فيس دوغ كه انگار هر كي دوست بيشتر داشته باشه خفن تره و بهتره :|
من اگر كسي رو اضافه كردم مثلا" ميخواستم باش بتل بزنم يا TLOU يا باهاش اينجا دوست بودم :|
اما PSN داره به سمت دوستي هاي فيس دوغي پيش ميره :| خصوصا" با برداشتن محدوديت تعداد دوستان :|

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
دوست عزیز بستگی داره که پینگتونو شب گرفته باشید یا روز خیلی فرق داره ولی اینی که شما دارید معمولی هستش.
نه بد نه خوب

روز گرفتم . من میخوام سرویسمو عوض کنم یعنی سرعت ببرم بالاتر میخواستم ببینم که این سرویس دهنده خوبه یا نه؟از نظر پینگ

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
627
نام
MojtabA
دوستان یه سوال
وقتی دکمه خاموش کردن روی کنسول رو میزنم میره روی استند بای و نارجی میشه رنگ کنسول

کسی میدونه چی کار کنم که مستقیم خاموش بشه یا اصلا راهی نداره وباید از گزینه پاور منو دستگاه خاموش کنم؟ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمي دونم اين مطلب جاش اينجاست كه بگم يا نه !!!

اما با تغيير نسل و اين حدود 2 ماه ايي كه از خريد كنسولم گذشته درخواست هاي دوستي زيادي دريافت كردم!

افرادي كه حتي خودشون رو معرفي نمي كنن حتي نمي گن اسم شون چيه نمي گن براي چي دران منو يا ديگري رو به ليست شون اضافه مي كنن حتي نمي گن ايراني هستن يا نه فقط سعي مي كنن يه نفر رو به ليست شون اضافه كنن !

من مشكلي ندارم بخوام به ليستم فردي رو اضافه كنم اما به عنوان مثال شما خوشتون مياد توي خيابون در حال راه رفتن باشيد بعد يكي يهو بيا باهاتون دست بده و روبوسي كنه بگه دوستم شو :|

اخه اصلا" اينكار درست نيست كه همين طوري يكي رو بدون شناخت يه ليست تون اضافه كنيد !
حالا باز خدارو شكر سيستم دوستي PS4 مثل PS3 نيست و همه ليست رو اول لود نمي كنه و پدر صاحاب اينترنت و ساين اين اوليه رو در نمياره!
توي PS3 اولين كاري كه بعد ساين اين مي كرد لود كردن ليست دوستان و گرفتن پيام ها بود !

خواهشا" دوستان كمي رعايت بكنن يه كاري نكنن ادم هم توي امپاز ( :|:d ) قرار بگيره هم نخواد REJECT كنه كه طرف مقابل ناراحت بشه !
من خودم از حذف كردن ناراحت ميشم ولي بعضي اوقات مجبوره ادم !
You Dont Get To MAke competition without making friend
به نظره من سونی اومده فلسفه PSN رو توی 4 اصلا عوض کرده . یک حالت FB و Social Media شده که فضای جالبتری ایجاد کنه .
یعنی از این بعد بهش نگاه کن ... :
من الان یک عالمه دوست پیدا کردم که بدون اینکه بدونیم کی هستیم خیلی راحت به هم join میشیم و صحبت میکنیم و بازی میکنیم
PSN شده یک شبکه اجتماعی gaming بزرگ
حالا چه فایده داره 200-300 تا دوست داشته باشی یا نداشته باشی ؟ همه این ادمها share میکنن و کمک میکنم و فضای رقابت و gaming رو بهتر میکنن
در ضمن فضای انلاین واقعا کسی اهمیت نمیده کی چه کسی هست و نیست چون فضاش امنه و نهایتا به یک سری Option بازی و share خطم میشه :)
این نظره من .

دوتا سوال مهم...
1-چطور میشه پروفایل اضافه رو پاک کرد؟
2-بدون استند اگه سرپا گذاشته بشه مشکلی واسش پیش نمیاد؟از هر نظر بخصوص تهویه هوا و درست کار کردن سیستم...
1. setting > initilize user - delet profiles
2. نباید این کار رو کنی. چون محل تهویه هوا همین گوشه ها هست و روش بگیره طبیعتا به کنسول فقط داری ضربه میزنی همینطوری . پس پایه رو بخر و بزار روش . اگر لازم نبود سونی برای پایه طراحی نمیکرد.

من هنوز مشکل Portable ID ـم پا بر جاست.
تو خود پروفایل همه تروفی ها رو نشون می‌ده و تروفی ها هم Sync شده هستن به PSN، ولی توی Portable ID خالی هست کلا. (یعنی حتی فیلد تروفی ها هم نمیاد.)
جالب اینجاس که این مشکل رو فقط با UK.Playstation.com دارم و US.Playstation کامل نشون می‌ده تروفی هام رو:
AmirHo3einMJ.png

کسی راه حلی نداره؟!
از اینجا تا حالا امتحان کردی ؟
Official PlayStation website: PlayStation Network, PSN
بخشه Portable خودش یه دفعه Refresh میکنه !

دوستان یه سوال
وقتی دکمه خاموش کردن روی کنسول رو میزنم میره روی استند بای و نارجی میشه رنگ کنسول

کسی میدونه چی کار کنم که مستقیم خاموش بشه یا اصلا راهی نداره وباید از گزینه پاور منو دستگاه خاموش کنم؟ممنون
قسمت POWER بری TURN OFF داره
کنسول توی Stand By موندش هم مشکلی نداره ... در صورتی که دانلود و شارج نکنه اصلا گرمایی تولید نمیکنه . شده من 3 روز هم روی stand by بزارمش :)

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
من پلاسم چند ساعت تا پایانش مونده بعد الان یک پلاس دیگه خریدم با توجه به این که هنوز پلاس قبلیم مونده می تونم این پلاس جدید هم همین الان کدشو بزنم و اضافه بشه به پلاسم و تمدید بشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من پلاسم چند ساعت تا پایانش مونده بعد الان یک پلاس دیگه خریدم با توجه به این که هنوز پلاس قبلیم مونده می تونم این پلاس جدید هم همین الان کدشو بزنم و اضافه بشه به پلاسم و تمدید بشه؟
بله میشی هیچ مشکلی نیست ×_×

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
627
نام
MojtabA
قسمت POWER بری TURN OFF داره
کنسول توی Stand By موندش هم مشکلی نداره ... در صورتی که دانلود و شارج نکنه اصلا گرمایی تولید نمیکنه . شده من 3 روز هم روی stand by بزارمش :)

نه دوست عزیز من مشکلی با استند بای ندارم
فقط میخوام وقتی دکمه پاور روی کنسول رو لمس کردم دستگاه کامل خاموش نه اینکه استند بای بشه
برای شما هم اینطوریه؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این DS4 هم انالوگاش خیلی مضخرفه!!
دقیقا شده مثل انالوگ های XBOX خشک و بد فرم!!!
به طوری که من بعد از 1 ماه هنوز بهشون عادت ندارم و موقع هدف گیری هدف از دستم میره!!
DS3 مثل موس کامپیوتر بود از بس روون بود
DS3 بهترین انالوگ هارو داشت ای کاش یکم این انالوگ هارو روون تر و کلاهکشو مثل DS3 کنن...
درحال حاضر میشه DS3 رو به PS4 وصل کرد؟!!

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
سلام

یکی به من بگه PS4 بازی های PS3 رو اجرا خواهد کرد یا خیر؟
من راستش تو کف این god of war 3 هستم ولی با خودم میگم PS3 نگیرم یکمیم میزارم روش PS4 بگیرم بهتره ولی خبرایی که شنیدم اینه که ظاهرا بازی های دو کنسول قبلی توسط PS4 پشتیبانی نمیسه درسته یا غلطه ؟

و در ضمن بازی های انحصاری و معروف PS4 کی میاد بازار چون اصلا مرغوم به صرفه نیست نزدیک به 2 تومن بدی به دستگاه بعد 1 بازی مورد نظر خودتو نداشته باشی
:|

راستش XBOX One به دمو از بازی Rise : The son of rom گذاشته بوذ توی دیجی کالا فکم خورد زمین یعنی از این واقعی تر چیزی نمیشد !!!
حالا این صعف PS4 که بازی های دو کنسول قبلی رو پشتیبانی میکنه یا نه برام شده یه مشکل اساسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر