هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
سلام به همگی آقا یه سوال دارم اگر دستگاه محافظ داشته باشه و یهو برقش قطع شه آسیبی بهش میرسه ؟
دیشب گذاشته بودم دانلود یهو برق قطع شد دستگاهم خاموش شد صبح که بلند شدم فهمیدم الان روشنش که کردم رفت تو حالت سیف مود یه چیزی پر شد بعدش دستگاه روشن شد یکم نگرانم کرد مشکلی هست یا نه عادیه؟

babak4you

کاربر سایت
Dec 24, 2008
15
نام
S.Babak Mirmoeini
خیلی از لطف شما دوستای همدل ممنونم. من دیشب خریدم، متأسفانه چون من تهران نیستم فرصت نداشتم قبل از تعطیلات از تهران تهیه کنم، از یه بازار معروف نزدیک به عسلویه خریدم.
1- ریجن 2
2- بازی کیلزون هم روی جعبه بود
3- فریمور ش هم 1.06 بود که وقتی بازی رو اجرا کردم به 1.50 آپدیت شد.
4- تاریخ تولید رو هم فراموش کردم چک کنم ظهر که رفتم خونه چک میکنم.
5- از فروشنده 48 ساعت مهلت تست گرفتم.
6- برای امتحان یه دی وی دی گذاشتم که ببینم (شوخی کردم!) ولی میگفت باید آپدیت کنی
حالا با این تفاصیل لطفا راهنمایی کنین در این زمان کوتاه چطور میتونم حداکثر استفاده رو بکنم و چه گزینه هایی باید تست بشه؟ البته تا 6 صبح بازی کردم=))
ضمنا آپدیت 1.61 رو دیدم گذاشته توی سایت، 800 و خورده ای حجمشه، لازمه حتما؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به همگی آقا یه سوال دارم اگر دستگاه محافظ داشته باشه و یهو برقش قطع شه آسیبی بهش میرسه ؟
دیشب گذاشته بودم دانلود یهو برق قطع شد دستگاهم خاموش شد صبح که بلند شدم فهمیدم الان روشنش که کردم رفت تو حالت سیف مود یه چیزی پر شد بعدش دستگاه روشن شد یکم نگرانم کرد مشکلی هست یا نه عادیه؟
برق که قطع میشه مثل اینه که دستگاه unplug بشه .
اکثریت موقع مشکلی پیش نمیاد . ممکنه فایلی در حال دانلود corrupt بشه بره توی safe mode و data مربوطه رو recovery کنه و بعد بیاد بالا
بدترین حالت هم ممکنه کلا هارد خراب بشه که اگه نتونه recovery کنه در نهایت همه چیز فرمت میشه ×_×
متاسفانه چون فعلا راهی برای backup نیست ممکنه به چنین مشکلاتی بر بخوریم . به هر حال میشه save game ها رو روی flash کپی کرد D: .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هر دستگاهی که به یکدفعه خاموش شه موقع روشن شدن به حالت safe mode میره! کامپیوتر هم همینه! نگران نشو چیزی نشده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی از لطف شما دوستای همدل ممنونم. من دیشب خریدم، متأسفانه چون من تهران نیستم فرصت نداشتم قبل از تعطیلات از تهران تهیه کنم، از یه بازار معروف نزدیک به عسلویه خریدم.
1- ریجن 2
2- بازی کیلزون هم روی جعبه بود
3- فریمور ش هم 1.06 بود که وقتی بازی رو اجرا کردم به 1.50 آپدیت شد.
4- تاریخ تولید رو هم فراموش کردم چک کنم ظهر که رفتم خونه چک میکنم.
5- از فروشنده 48 ساعت مهلت تست گرفتم.
6- برای امتحان یه دی وی دی گذاشتم که ببینم (شوخی کردم!) ولی میگفت باید آپدیت کنی
حالا با این تفاصیل لطفا راهنمایی کنین در این زمان کوتاه چطور میتونم حداکثر استفاده رو بکنم و چه گزینه هایی باید تست بشه؟ البته تا 6 صبح بازی کردم=))
ضمنا آپدیت 1.61 رو دیدم گذاشته توی سایت، 800 و خورده ای حجمشه، لازمه حتما؟؟؟
مبارک باشه
اپدیت 800 مگی برای کسایی هست که هارد دستگاه رو عوض میکنن
مشکلی داشته باشه مثل Blue Pulse و مشکلات Drive و اینا خودش رو توی 10 ساعت نشون میده.

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
سلام دوستان میشه یه isp که پینگش مناسب باشه و تو بازی لگ نداشته باشه به من توصیه کنید؟ شاتل پدر منو دراورده میخوام عوضش کنم. 2 نفر اسیاتک و پارس انلاین رو توصیه کردن میشه بقیه هم نظر بدین که مطمعن شم؟

naser_2200

کاربر سایت
Jan 14, 2007
20
سلام دوستان میشه یه isp که پینگش مناسب باشه و تو بازی لگ نداشته باشه به من توصیه کنید؟ شاتل پدر منو دراورده میخوام عوضش کنم. 2 نفر اسیاتک و پارس انلاین رو توصیه کردن میشه بقیه هم نظر بدین که مطمعن شم؟
سلام
کاملا به منطقه مخابراتی بستگی داره. نمیشه یه نسخه کلی پیچید

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
سلام پارس آنلاین عالی هستش.

- - -ویرایش - - -

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
سلام
کاملا به منطقه مخابراتی بستگی داره. نمیشه یه نسخه کلی پیچید
اول شمارم 7793 هستش. شما میدونی کدوم بهتره؟ خودت از کدوم شرکت داری؟ راضی هستی؟

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

عزیز شما که پینگ میگیری بهت چند میده؟ تو فیفا اصلا لگ نداری؟

- - -ویرایش - - -

دوستان الان پلاس چنده؟
یه 50 دلاری ازهمین بازار بخر 148 هزارتومن باهاش یه ساله بخر

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
داداش ببخشيد فضولي ميكنم ولي شاتل كه عاليه من الان battlefield 4 كه ٦٤ نفره هست رو با پايين ترين لگ بازي ميكنم كه اين سرورهاي ٦٤ نفره پينگ پاييني ميطلبه فكر كنم اگه زنگ بزني شركت مشكلتو در ميون بزاري بهتره

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
داداش ببخشيد فضولي ميكنم ولي شاتل كه عاليه من الان battlefield 4 كه ٦٤ نفره هست رو با پايين ترين لگ بازي ميكنم كه اين سرورهاي ٦٤ نفره پينگ پاييني ميطلبه فكر كنم اگه زنگ بزني شركت مشكلتو در ميون بزاري بهتره
زنگ زدم ولی کار مفیدی نکردن. شما پینگت چقدره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر