هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ممنون دانته جان از پاسخگوییت..

چقدر مهلت تست بگیرم معقول هستش؟

دوم اینکه دقیقا تولیدی کدوم ماه ها رو نباید خریداری کرد؟
ممنون

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4
حداقل 1 هفته رو بگیر بیشتر شد چه بهتر!
August و September و October ریجن 1 رو نباید خرید تو ایران!

بازیه فیفا 14 رو من آنلاین بازی میکنم بعد واسه همون آکانتم پلاس گرفتم و اون روز اول هم اورجین ثبت نام کردم و تا الان بازی میکنم .. میخواستم بپرسم آیا میشه مثلا من بدون اینکه آکانت دیگه در psn بسازم با همین آکانتم یه یوسر دیگه تو فیفا بسازم و آمارم 0 باشه از صفر شروع کنم ؟؟؟ مثلا منظورم آلتمیت تیم و سیسن هست ... مثلا اونا رو از اول شروع کنم ... ممنون میشم یکی توضیح بده چیکار کنم

بازیه فیفا 14 رو من آنلاین بازی میکنم بعد واسه همون آکانتم پلاس گرفتم و اون روز اول هم اورجین ثبت نام کردم و تا الان بازی میکنم .. میخواستم بپرسم آیا میشه مثلا من بدون اینکه آکانت دیگه در psn بسازم با همین آکانتم یه یوسر دیگه تو فیفا بسازم و آمارم 0 باشه از صفر شروع کنم ؟؟؟ مثلا منظورم آلتمیت تیم و سیسن هست ... مثلا اونا رو از اول شروع کنم ... ممنون میشم یکی توضیح بده چیکار کنم

نه نميشه بايد حتما پلاس داشته باشي تا بتوني انلاين بازي كني

نه نميشه بايد حتما پلاس داشته باشي تا بتوني انلاين بازي كني

مگه گقتم پلاس ندارم ؟؟؟؟؟ سوالمو دوباره بخون اصلا من یه چی دیگه گفتم
من پلاس دارم آنلاین هم بازی میکنم اما میخوام مثلا دوباره از لول 0 شروع کنم
متوجه شدین عزیز ؟؟؟ میگم چیکار کنم الان ...

- - -ویرایش - - -

یکی نیس ب ما بگه چی کنیم ؟؟؟ الان لولم مثلا تا حدود 10 اینا رفته و سیسن و آلتمیت تیم هم رفتم اما میخوام با از نوع بیام .. یعنی سیسن همه چی صفر باشه و منظورم اینه الان باید چی کنم دقیق
اگر بتونی یک اکانت Origin دیگه بسازی همه چیز حل می‌شه.
تو منو های خود بازی نگاه کن ببین جایی داره یا نه!

اگر بتونی یک اکانت Origin دیگه بسازی همه چیز حل می‌شه.
تو منو های خود بازی نگاه کن ببین جایی داره یا نه!

داش بعدا ساختم چجوری از این در بیام ؟؟؟؟ :(
آخه هیچ راهی نداره از این بیاد بیرون ... نمیدونم چراااا

داش بعدا ساختم چجوری از این در بیام ؟؟؟؟ :(
آخه هیچ راهی نداره از این بیاد بیرون ... نمیدونم چراااا
فکر اونجاش رو نکرده بودم :دی
دیگه بعید می‌دونم غیر از پاک کردن Save و ساختن اکانت جدید Origin راهی باشه :-" :دی تازه اگر عملی باشه و بعد از پاک کردن Save، اکانت اوریجین هم Sign Out شه!

دنته جان شما تازگی تونستی آکانت اورجین بسازی ؟؟؟ آخه الان میرم توش ایمیلمو میزنم بعد نکست میزنم بعد یه پیچ میاد که ایمیل و پسورد باید وارد کرد رفت تو .. یعنی صفحه لاگینش میاد .... !! در حالی که میخوام عضو شم ... چرا اینطوری شده داداش ؟

- - -ویرایش - - -

فکر اونجاش رو نکرده بودم :دی
دیگه بعید می‌دونم غیر از پاک کردن Save و ساختن اکانت جدید Origin راهی باشه :-" :دی تازه اگر عملی باشه و بعد از پاک کردن Save، اکانت اوریجین هم Sign Out شه!

فکز کنم پروفایل جدید تو فیفا بسازم بگه پسورد و یوسر اورجین رو وارد کن !
حدس میزنم البته
داداش یه کمک میکنی این آکانت رو بسازم تو اورجین ؟؟؟ میرم سایت اورجین اما نمیشه ... میگه ایمیلو بزن ... میزنم میره تو صفحه لاگین

- - -ویرایش - - -

خوب داداش اون مشکل حل شد .. الان یه چیزی .. واس پلاسم مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟

ای بابا چرا نمیشه یه پروفایل دیگه ساخت تو فیفا !!! اصلا نمیشه از این بیرون اومد .. یکی یه لطفی کنه بگه من چجوری از این خارج شم .... یه آکانت اورجین دیگه ساختم اما هیچ راهی نداره این بیرون بیاد ... هر قسمت منو رو گشتم هیچی نیس ... :(

- - -ویرایش - - -

یعنی واقعا فیفا راهی نزاشته بشه از یوسری که ساختیم خارج شیم یکی دیگه بسازیم یعنی چی آخه ......تو آخرای منو فیفا گزینه اورجین داره اما هیچ کاری نمیشه کرد فقط میشه اطلاعات رو دید ... جان من یکی کمک کنه مردمم

آکانت اصلیم پلاس باشه ... یه یوسر جدید بسازم میتونم با اونم انلاین بازی کنم دوستان ؟؟؟ یا کاره خاصی باید کرد ؟؟؟

آخرین ویرایش:
سلام به همگی آقا یه سوال دارم اگر دستگاه محافظ داشته باشه و یهو برقش قطع شه آسیبی بهش میرسه ؟
دیشب گذاشته بودم دانلود یهو برق قطع شد دستگاهم خاموش شد صبح که بلند شدم فهمیدم الان روشنش که کردم رفت تو حالت سیف مود یه چیزی پر شد بعدش دستگاه روشن شد یکم نگرانم کرد مشکلی هست یا نه عادیه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or