هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

نه مشکلی پیش نمیاد دسته 5v هستش شارژرم باید همین باشه ولی بهتره با خود دستگاه دانلود کنی بزار رو استند بای راحت شارژ میشه برقم مصرف نمیکنه.
اصلا همچین کاری نکنید! استند بای همچنان گرما تولید میکنه! ترجیحا توی ستاپ مادربورد کامپیوترتون تغییراتی بدین که بعد خاموش شدن کامپیوتر هم پورت usbـش برق داشته باشه! در نتیجه همیشه با کامپیوتر میتونید دسته رو شارژ کنید!
البته با آداپتور موبایل هم میشه شارژ کرد خیلیم سریعتر شارژ میشه

آقا من یه مشکلی دارم.
توی Portable ID، تروفی های من رو نمایش نمی‌ده :|
image
یک دکمه refresh یا update همچین چیزی داشت ! اون رو زدی ؟
البته برای منم فقط عکس بازیهای ویتا و 3 رو نشون میده نه 4 اما تروفیا رو نشون میده .

اصلا همچین کاری نکنید! استند بای همچنان گرما تولید میکنه! ترجیحا توی ستاپ مادربورد کامپیوترتون تغییراتی بدین که بعد خاموش شدن کامپیوتر هم پورت usbـش برق داشته باشه! در نتیجه همیشه با کامپیوتر میتونید دسته رو شارژ کنید!
البته با آداپتور موبایل هم میشه شارژ کرد خیلیم سریعتر شارژ میشه
با آداپتور موبایل که چیزی نمیشه درسته؟مشکلی پیش نمیاد که؟

سلام به همه. بچه ها تورو خدا تا اونجایی که ممکنه سریع راهنمایی کنین، من دیشب تونستم مخ همسرم رو برای خرید PS4 بزنم!!!
تا تنور داغه میخوام بخرم.
فقط اگه ممکنه بهم بگین چی بخرم، منظورم اینه که در مورد ریجن، تشخیص مرغوبیت از روی جعبه و هرچیزی که بتونه توی خرید امن و مطمئن کمکم کنه.
ممنون
سلام حتما مهلت تست بگیرید و سعی کنید تولید 2014 که فکر کنم می شه فبریه ی 2014 بگیرید یا نوامبر 2013 بگیرید اگرم فروشنده گفت حتما ps4 باید اپدیت بشه تا بازی اجرا بشه بدونید دروغ می گه برای افلاین بازی کردن نیازی به اپدیت نیست اما برای انلاین بازی کردن باید اپدیت کنید موفق باشید

آخرین ویرایش:
آمریکا 5 رقمی هست تا اونجا که میدونم
بچه ها کراش جدید ر به همه تبریک میگم ناتی داگ:قراره یه عنوان بسیار خاطره انگیز ر و قدیمی ر 2باره بسازیم
کراشحقوقش دست اکتیویژنه و گفتن نفروختیم.فعلا معلوم نیست.احتمالا جک باشه.

یک سوال که امیدوارم مسخره نباشه !
چطور ممکنه ریجن 2 مخصوص استفاده و فروش در ژاپن تاریخ لانچ
February 22nd, 2014
باشه و بعد روی خود دستگاه D13 زده باشه یعنی سه ماهه آخر 2013
چنین چیزی ممکنه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or