هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
2,489
این پلاس ک گرفتم در واقع ی اکانت باید چیکار کنم ک بازیایی ک قبلا گرفتم قفلشون باز شه اگ میشه کامل بگو لطفا

بعد این موضوع پرایمری برای شیر پلاس چیه

ممنون
بازیایی که قبلا از پلاس گرفتید و قفل شدن منظورتونه؟ هیچ راهی نداره جز اینکه رو همون اکانتی که قبلا بازیا خریداری شدن (به لایبرری اضافه شدن) پلاس فعال کنید
اکانتو رو بزنید خودش اکتیو پرایمری میشه
اینو کسی نمیدونست؟؟؟
آخر سال یه لینک ایمیل میکنن توش میزنه هر بازیو چند ساعت بازی کردین درحالت عادی فک نکنم راهی باشه حداقل من به چشمم نخورده

• Like
Reactions: rabin88

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
379
نام
بیژن لطفی
بازیایی که قبلا از پلاس گرفتید و قفل شدن منظورتونه؟ هیچ راهی نداره جز اینکه رو همون اکانتی که قبلا بازیا خریداری شدن (به لایبرری اضافه شدن) پلاس فعال کنید
اکانتو رو بزنید خودش اکتیو پرایمری میشه
نخورده
حتی اگه یه مدت زیاد ازش بگذره؟

سلام بنده ps4 دارم و اون رو دو دسته خریدم از دسته دوم فقط برای فوتبال استفاده میشه ولی من و برادرم از فوتبال خوشمون نمیاد
اکانتم هم قانونیه چند بازی دونفره ک توی ps store رایگان باشه رو معرفی کنید لطفا

خیلی ممنون🙏🙏🙏🙏

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,583
نام
مصطفی682سابق
سلام بنده ps4 دارم و اون رو دو دسته خریدم از دسته دوم فقط برای فوتبال استفاده میشه ولی من و برادرم از فوتبال خوشمون نمیاد
اکانتم هم قانونیه چند بازی دونفره ک توی ps store رایگان باشه رو معرفی کنید لطفا

خیلی ممنون🙏🙏🙏🙏
بازی رایگان مگه فری تو پلی باشه یا برای پلاس و ps now مجانی باشه
یه بازی بسکتبالی با گرافیک کارتونی آنلاین بدون نیاز به پلاس هست میتونید دانلود کنید
3on3 free style

• Like
Reactions: Bijanlll

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
22
سلام دوستان این سایتای خرید اکانت که میگن عکس بارکد کنسولو بفرست نمی تونن ازش سو استفاده ای کنن

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
379
نام
بیژن لطفی
بازی رایگان مگه فری تو پلی باشه یا برای پلاس و ps now مجانی باشه
یه بازی بسکتبالی با گرافیک کارتونی آنلاین بدون نیاز به پلاس هست میتونید دانلود کنید
3on3 free style
آنلاین نمیخوام بازی کنم میخوام دونفره بازی کنم چون دو دسته دارم

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
18
سلام چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید چون اطلاعاتم خیلی کمه

آیا اکانت قانونی مثل جیمیله که مشخصات یوزر و پس داره ؟
ایا این اکانتی‌که‌میخری اولین بار همراهش بازی داره یا فقط یه اکانت بهت میدن که باهاش میشه به استور وصل شد و بعدش هر بازی خواستی میتونی قانونی خرید کنی ؟
مثلا من یه اکانت قانونی تهیه کردم میتونم برای اون اکانت مثلا ۱۰ تا بازی قانونی بخرم ؟
در آخر آیا من میتونم اکانت قانونی خودم رو به هر کنسول دیگه‌ای بزنم و تو اون بازی کنم البته فکر کنم باید بازیا رو دوباره دنلود کنم

ممنون از همه‌ ی دوستانی‌ که وقت میذارن و پاسخ میدن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,583
نام
مصطفی682سابق
سلام چند تا سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید چون اطلاعاتم خیلی کمه

آیا اکانت قانونی مثل جیمیله که مشخصات یوزر و پس داره ؟
ایا این اکانتی‌که‌میخری اولین بار همراهش بازی داره یا فقط یه اکانت بهت میدن که باهاش میشه به استور وصل شد و بعدش هر بازی خواستی میتونی قانونی خرید کنی ؟
مثلا من یه اکانت قانونی تهیه کردم میتونم برای اون اکانت مثلا ۱۰ تا بازی قانونی بخرم ؟
در آخر آیا من میتونم اکانت قانونی خودم رو به هر کنسول دیگه‌ای بزنم و تو اون بازی کنم البته فکر کنم باید بازیا رو دوباره دنلود کنم

ممنون از همه‌ ی دوستانی‌ که وقت میذارن و پاسخ میدن
اکانت قانونی یه بازی فقط داخلش خریداری شده و یوزر پس دارید شما اکانت خودتون رو میتونید روی یه کنسول دیگه هم بزنید، نباید توی اکانت قانونی خرید کنید، 10 دلار ده تا بازی مگه بازی‌های کژوال و کارتونی بشه خرید

• Like
Reactions: mostafa X360

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
18
اکانت قانونی یه بازی فقط داخلش خریداری شده و یوزر پس دارید شما اکانت خودتون رو میتونید روی یه کنسول دیگه هم بزنید، نباید توی اکانت قانونی خرید کنید، 10 دلار ده تا بازی مگه بازی‌های کژوال و کارتونی بشه خرید
یعنی نمیشه تو یه اکانت قانونی ۱۰۰۰ دلار خرج کرد بازیای خوب خرید؟
هر بازی یه اکانت جدا باید بخری با یوزر و پس جدا ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,583
نام
مصطفی682سابق
یعنی نمیشه تو یه اکانت قانونی ۱۰۰۰ دلار خرج کرد بازیای خوب خرید؟
هر بازی یه اکانت جدا باید بخری با یوزر و پس جدا ؟
چرا من فکر کردم اکانت قانونی ای میگی که از فروشنده خریدی، ببین اگه ایرانی بهتره هر بازی ای میخوای از اکانت قانونی فروشها بخری که بتونی بعدا بفروشی شون

کسی نمی دونست؟
چرا میشه، راحت میتونن هکت کنن یا سریال نامبرتو بزنن روی یه کنسول دیگه، اون دیجیتال فاکتوری پیله کرد منم بلاکش کردم دوستامم آوردم از یه چنل دیگه خریدیم

کسی نمی دونست؟
بارکد نیست mac IP هست

گیم شیرینگ که ماسس و پدر شیرینگ در ایران هست این کارو نمیکنه دیگه یه نفر که یه سالم نیست این کارو میکنه حکایت گنده گویی هست @

• Like

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
22
چرا میشه، راحت میتونن هکت کنن یا سریال نامبرتو بزنن روی یه کنسول دیگه، اون دیجیتال فاکتوری پیله کرد منم بلاکش کردم دوستامم آوردم از یه چنل دیگه خریدیم
واقعلا .
عکس بارکد QR رو می خواست
گیم سنتر بود

آخرین ویرایش:

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
176
نام
Behnam
کسی نمی دونست؟
سلام
بارکد رو میخوان بخاطر اینکه بعضیها احساس زرنگ بودن میکنن و رمز یا ایمیل اکانت رو عوض میکنن و فروشنده با بارکد میتونه کنسول رو با استفاده از پشتیابی سونی بن کنه دلیلش اینه،معمولا بعضی فروشنده ها روی کنسول خودشون اکانت رو فعال میکنن که بتونن بعد از تغییر اطلاعات اکانت با بارکد کنسول خودشون اکانت رو بازنگری کنن.
کلا این روشها برای اطمینان خاطر هست.
ولی کلا به خودتون بستگی داره که بخواین از چه کسی خرید کنین یا خرید نکنین.

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
18
سلام میخواستم بدونم وقتی پلاس ۱۴ روزه داری اون بازیای رایگان هر ماه رو میشه دانلود کرد و افلاین بازی کرد حتی بعد از تموم شدن پلاس

لطفا اگر میشه از دوستان ایدی تلگرام بده تا اونجا مزاحمش بشم چند تا سوال دارم ازشون بپرسم

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
527
نام
hακιβ$
سلام میخواستم بدونم وقتی پلاس ۱۴ روزه داری اون بازیای رایگان هر ماه رو میشه دانلود کرد و افلاین بازی کرد حتی بعد از تموم شدن پلاس

لطفا اگر میشه از دوستان ایدی تلگرام بده تا اونجا مزاحمش بشم چند تا سوال دارم ازشون بپرسم
درود

اگه مجددا با همون اکانت پلاس خریداری بشه و فعال کنید بله میتونید بازیها رو انجام بدید ...

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 6)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟