هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sohiel64

کاربر سایت
Aug 2, 2019
11
سلام
ببخشید دوستان اینجا سوال میکنم طریقه بازی وار زون برای پی اس 4 چطوریه دانلود کردم به اکتیویژن کانکت میشه ثبت نام هم کردم ولی 3 قسمت بازی کامل قفل چطور میشه اجراش کرد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
ببخشید دوستان اینجا سوال میکنم طریقه بازی وار زون برای پی اس 4 چطوریه دانلود کردم به اکتیویژن کانکت میشه ثبت نام هم کردم ولی 3 قسمت بازی کامل قفل چطور میشه اجراش کرد
اینجا سوال کنید بچه ها جواب میدن
Call of Duty Modern Warfare

mohammad7521

کاربر سایت
Feb 1, 2018
7
سلام دوستان
یه سوال دارم
این نصاب های بازی که بازی رو پکیجی و به صورت دلخواه برات میریزن چجوریه؟؟
خودشون اکانت هک میکنن؟ دستگاه رو باز می کنن؟؟
بازی های دلخواه رو چجوری میریزن؟؟

ممنون

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان
یه سوال دارم
این نصاب های بازی که بازی رو پکیجی و به صورت دلخواه برات میریزن چجوریه؟؟
خودشون اکانت هک میکنن؟ دستگاه رو باز می کنن؟؟
بازی های دلخواه رو چجوری میریزن؟؟

ممنون

سلام اینا متدی به نام بالانس میزنن و از کیف پول مستر با ویزا کارت میبرن

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
از چه سایتی میزنن میشه راهنمایی کنی؟؟

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

بدردت نمیخورن باعث بن شدن دستگاه میسه سایت نیست یک روش هک هست بزودی تو کانالم اموزشش رو میزارم

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام
دوستان چطور میتونم دو یوزیر درست کنم یکی بازی ها قانونی خرید از طریق گیفت کارت و یوزر دوم برای بازی هکی یا ترکیبی
مصطفی برات توضیح داد ولی حواست باشه که بهتره اکانت های ظرفیت 2 و 3 رو همزمان داشته باشی البته قانونی هم آف بازی کنی مشکلی نیست با هکی ولی حواست باشه با هر یوزری بری احتمال قفل یا بن هست برات
سعی کن کلا از هکی استفاده نکنی

sohiel64

کاربر سایت
Aug 2, 2019
11
مصطفی برات توضیح داد ولی حواست باشه که بهتره اکانت های ظرفیت 2 و 3 رو همزمان داشته باشی البته قانونی هم آف بازی کنی مشکلی نیست با هکی ولی حواست باشه با هر یوزری بری احتمال قفل یا بن هست برات
سعی کن کلا از هکی استفاده نکنی

سلام
ممنون دوست عزیز چند سوال در مورد اکانت داشم قبلا اکانت ترکیبی نصب کرده بود شامل 9 بازی چند روز پیش اکانت جدید نصب کردم 4 بازی داشت دیدم بازی های اکانت قبلیم قفل شدخ بودن راهی هست اکانت اضافه کنم بازی ها قفل نشن

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام
ممنون دوست عزیز چند سوال در مورد اکانت داشم قبلا اکانت ترکیبی نصب کرده بود شامل 9 بازی چند روز پیش اکانت جدید نصب کردم 4 بازی داشت دیدم بازی های اکانت قبلیم قفل شدخ بودن راهی هست اکانت اضافه کنم بازی ها قفل نشن
بازی هایی که قفل شدن احتمالش کمه باید همون اکانت قبلی رو دوباره وارد کنی اگه بشه شایدم رمز عوض شده باشه الان هر بازی هکی دونه ای 30 هست حداقلش یعنی 9 تا بازی حدودا 270 تومن دادی و متاسفانه قفل شد و به احتمال زیاد هم بر نمیگرده

شما به نظرم قانونی بزن شاید بگی 270 پول ی بازی قانونیه ولی هکی 9 تا میشه ولی تو الان 9 تا درسته که میزنی با اون پول ولی وقتی بازی رو تموم کنی دیگه پولت پریده همه ی 270 تومن ولی باید اینجوری فکر کنی که 270 تومن پول 9 بازی هکیه و لی پول بینهایت بازی قانونیه چون تو وقتی بازیت تموم شه دوباره میفروشی همون 270 تومن رومیگیری باز ی بازی دیگه و همینجور بازی های قانونی

خلاصه بازم هرجور راحتی من نظرم رو گفتم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر