هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
والا من امروز رفتم قیمت کنم دیدم 500گیگ شده 1.600!!!
والا چند ماه پیش 1 ترا 1.400 بود!!
البته من تصمیم گرفتم از اینترنت خرید کنم چون خیلی گرونه تو بازار،یه سایتی رو دیدم 500گیگ رو میده 1.500،البته اردیبهشت میخوام بگیرم،اگه تا اون موقع ارزون نشه از همون (م$ت استور:D) میگیرم:D
چند وقت پیش یکی از فامیلامون pspro خریده بود از توپخونه بعد اورده بود پیشه من که ببینه بهش ننداختن یانه ، خلاصه ما که از سرکار برگشتیم رفتم جعبشو باز کردم بعد دیدم رو دستش برچسب کشیده نشده یه چنتا ختو خشم روش بوده اونوقت به فامیلمون گفتم طرف بهت کنسوله رفرش انداخته برو پسش بده ولی گوش نکرد . خلاصه دیروز بهم زنگ زده که کنسولش مشکل پیداکرده . در کل میخواستم بگم که ما چند برابره قیمته جهانی پول جنسایه بی کیقیت و تقلبی رو داریم میدیم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام دوستان قصد دارم یه ps4 اسلیم بخرم ایا نسبت به فتش بهتر شده اخه خیلی کوچک شده و میترسم تو بازی های بزرگ گرم کنه و مشکل براش پیش بیاد کسگم
و اینکه دسته دوم اورجینال خور تک دسته و بدون بازی چند بخرم بهتره ؟؟؟؟؟؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان قصد دارم یه ps4 اسلیم بخرم ایا نسبت به فتش بهتر شده اخه خیلی کوچک شده و میترسم تو بازی های بزرگ گرم کنه و مشکل براش پیش بیاد کسگم
و اینکه دسته دوم اورجینال خور تک دسته و بدون بازی چند بخرم بهتره ؟؟؟؟؟؟
تغییرات اسلیم نسبت به فت :
ظاهر کوچکتر
صدای فن کمتر
قدرت وای فای بهتر (خیلی محسوس نیست)
حذف شدن پورت صدای اپتیکال در سری اسلیم
در برخی روایات، افت کیفیت بدنه در سری اسلیم

دست دوم اورجینال خور با توجه به این نابسامانی های بازار، فکر کنم حدود یک میلیون تا یک میلیون و صد شاید مناسب باشه.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
تغییرات اسلیم نسبت به فت :
ظاهر کوچکتر
صدای فن کمتر
قدرت وای فای بهتر (خیلی محسوس نیست)
حذف شدن پورت صدای اپتیکال در سری اسلیم
در برخی روایات، افت کیفیت بدنه در سری اسلیم

دست دوم اورجینال خور با توجه به این نابسامانی های بازار، فکر کنم حدود یک میلیون تا یک میلیون و صد شاید مناسب باشه.

ممنون پس مشکل خاصی نداره سری اسلیم ؟؟؟نسبت به فت مثلا در اجرای بازی گرم کردن افت فریم .........

اگه یه دستگاهی بخریم که قبلا روش بازی هکی بوده،اونوقت ما اکانت هکیارو پاک کنیم و آنلاین شیم مشکلی پیش نمیاد؟
مشکلی پیش نمیاد اما باید از طرف بپرسی ببینی بن شده بوده دستگاه یا نه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: erfanPS4

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا کویت چجوریه وضعش؟ از ایران بهتره قیمت ps4 و بازی هاش چطوره ؟
نمایندگی سونی اونجا هست؟
ممنون میشم جواب بدین چون واقعا کنجکاوم
وضعش صدزدصد بهتر از ایرانه
قیمت پلی 4 از 90 دینار تا 130 دینار هست و بازی هاش هم مثل گاد اف وار 4 که می خواد بیاد از 25 دینار شروع میشه تا 8 دینار اینا قیمت های اکبند هستن
نه متاسفانه نمایندگی سونی اینجا نداره و نمیدونم چرا اینجا سونی طرفدار نداره و بیشتر اپل و سامسونگ طرفدار دارند

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
ممنون پس مشکل خاصی نداره سری اسلیم ؟؟؟نسبت به فت مثلا در اجرای بازی گرم کردن افت فریم .........
خیر مشکلی نداره و همون عملکرد و اجرا رو داره اما اگر خواستید اسلیم بگیرید سری 21 رو بگیرید مثل 2116 تا مشکلات احتمالی سری 20 توش برطرف شده.

• Like
Reactions: rezab

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
مشکلی پیش نمیاد اما باید از طرف بپرسی ببینی بن شده بوده دستگاه یا نه
و یا اینکه همونجا جلوی فروشنده دستگاه رو آنلاین کنی و چک کنی ببینی دستگاه بن شده یا نه. برای چک کردن آنلاین هم می تونی Hotspot گوشیتو روشن کنی و دستگاه رو با وای فای به گوشی متصل کنی و از طریق اینترنت موبایل ، دستگاه به اینترنت وصل بشه و اینجوری چک کن ببین بن شده یا خیر.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
من ميخوام يه اكانت جديد بسازم باهاش يه بازي بخرم بعد ميخوام اين اكانت رو بدم به دوستم كه اونم رو كنسولش اجرا كنه. حالا سوالم اينه : من با اكانت اصليم ميتونم تروفي بگيرم ؟ دوستمم با اكانت اصلي خودش ميتونه تروفي بگيره؟ يا بايد رو همون اكانتي كه بازي باهاش خريداري شده بازي كنه؟

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
من ميخوام يه اكانت جديد بسازم باهاش يه بازي بخرم بعد ميخوام اين اكانت رو بدم به دوستم كه اونم رو كنسولش اجرا كنه. حالا سوالم اينه : من با اكانت اصليم ميتونم تروفي بگيرم ؟ دوستمم با اكانت اصلي خودش ميتونه تروفي بگيره؟ يا بايد رو همون اكانتي كه بازي باهاش خريداري شده بازي كنه؟
فرقی نداره درواقع تروفی به اون اکانت داده میشه خیلی ها تو خارج پول میدن با مشخصات اکانتشون به گیمرهای هاردکور تا بازی براشون پلات کنه
اگه دوست شما روی اون اکانت شما بازی کنه هرتروفی تو هر بازی بکنه به اکانت شما تعلق میگیره اما اگه log outکنه نه به خودش میره نه به تو و اگه با اکانت خودش بازی کنه به خودش میره تروفی

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
فرقی نداره درواقع تروفی به اون اکانت داده میشه خیلی ها تو خارج پول میدن با مشخصات اکانتشون به گیمرهای هاردکور تا بازی براشون پلات کنه
اگه دوست شما روی اون اکانت شما بازی کنه هرتروفی تو هر بازی بکنه به اکانت شما تعلق میگیره اما اگه log outکنه نه به خودش میره نه به تو و اگه با اکانت خودش بازی کنه به خودش میره تروفی
اصن قرار نيست هيچكدوممون رو اون اكانت كه بازي باهاش خريده شده بازي كنيم. اگه اين اكانت رو روي دو تا كنسول لاگ اين كنيم هر كدوممون ميتونيم رو اكانت اصلي خودمون اون بازي رو انجام بديم و تروفي بگيريم؟ ( در اصل ٣ تا اكانته . يكي برا من يكي برا دوستم يكيم اكانتيه كه بازي باهاش خريداري شده )

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
سلام دوستان یه گیفت کارت ۵۰ یورو یکی از دوستان از المان واسم فرستاده وقتی واردش میکنم این میاد

4m8g_screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۷-۲۲-۳۱-۳۴_thumb.png
4m8g_screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۷-۲۲-۳۱-۳۴.png

اما وقتی میخام ثبت نهایی کنم قبول نمیکنه

w3s2_screenshot_۲۰۱۸-۰۴-۱۷-۲۲-۳۱-۴۴.png

متاسفانه بعد از فرستادن کد گیفت کارتو انداخته دور نمیتونه پسش بده راهی هست بتونم از پشتیبانی سونی اکیش کنم؟!
لطفا کمک کنین ممنون میشم

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
سلام دوستان یه گیفت کارت ۵۰ یورو یکی از دوستان از المان واسم فرستاده وقتی واردش میکنم این میاد

متاسفانه بعد از فرستادن کد گیفت کارتو انداخته دور نمیتونه پسش بده راهی هست بتونم از پشتیبانی سونی اکیش کنم؟!
لطفا کمک کنین ممنون میشم
من متوجه نمیشم چی نوشته و چه اروری داده! خودتون به المانی مسلط هستین؟
با خود کنسول هم تست کردین؟

• Like
Reactions: underal

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan

لطفا کمک کنین ممنون میشم
ترجمه متن خطای آلمانی :
کد وارد شده اشتباه است یا نامعتبر است.
The entered prepaid card code is wrong
or no longer valid.

کاش کدش رو داشتید تا به Support سونی ارسال می کردید. اگر دارید یا حفظ هستید ، حتما به پشتیبانی سونی ارسال کنید.

• Like
Reactions: underal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر