هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
راستش من فکر میکنم تمام دستگاهایی که تو ایران میاد جعبشو باز میکنن حالا یا کنسولو عوض میکنن یا لوازم جانبی . همونطور که دوستمون اشاره کردن تا نمایندگیهای رسمیه سونی و مایکروسافت نباشه به این دستگاها نمیشه اطمینان کرد چون بعضی ها کنسوله رفرش شدرو جایه نو میدن . درمورد کنسول شماهم دوست عزیز احتمالا دستشو عوض کردن چون اصلا منطقی نیست که دستگاه اکبند رو دستش خط و خش باشه . مثل این میمونه که یه بازیه پلمپ بخری بعد بازش کنی رو دیسکش خط و خش باشه . بعد یه نکته رو هم بگم که ادم وقتی کنسولشو برای تعمیر میده حتما بالا سرش باید باشه .
دقیقا حق با شماست ولی در مورد دسته اونقدر نو هست و برق میزنه و آنالوگ ها معلومه نو هست ولی پدش خیلی جزیی خط داره آدم واقعا میمونه و سخته تشخیص نو از اکبند

• Like
Reactions: Jack cooper

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان من دیتای بازی روی کنسولم رو یا هارد اکسترنال میتونم منتقل کنم به ps4 دیگه ؟
از طریق هارد اکسترنال میشه منتها دستگاه گیرنده باید لایسنس مربوط به بازی رو داشته باشه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
من می خوام Call Of Duty Ww2 آپدیت 19 گیگی بازی دانلود کنم قسمتی دانلود میکنم تا متوقف کنم دفعه بعد ادامه تا میزنم از از اول میره باید چیکار کرد ؟ راه حل چیزی داره ؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
من می خوام Call Of Duty Ww2 آپدیت 19 گیگی بازی دانلود کنم قسمتی دانلود میکنم تا متوقف کنم دفعه بعد ادامه تا میزنم از از اول میره باید چیکار کرد ؟ راه حل چیزی داره ؟
از اول نمیره. اگر دقت کنید از حجم دانلود کم میشه. ولی فقط نمودار از اول نشون میده

kurosh900

کاربر سایت
Aug 10, 2014
225
نام
masoud
دوستان سلام. ببخشید اگه سوالم تکراریه. من دیسک بازی گاد آو وار رو خریدم که ریجن دو هست. اکانتم ریجن یک. مشکلی که نداره؟ آپدیت بازی رو باید ریجن 2 بگیرم؟ بازم ببخشید

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
دوستان سلام. ببخشید اگه سوالم تکراریه. من دیسک بازی گاد آو وار رو خریدم که ریجن دو هست. اکانتم ریجن یک. مشکلی که نداره؟ آپدیت بازی رو باید ریجن 2 بگیرم؟ بازم ببخشید
نه مشکلی نداره.
اپدیت بازی باید طبق ریجن دیسک باشه.

• Like
Reactions: rezab

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
سلام به دوستان ، آقا یه سوال من چون عادت به بازی با PC دارم مخصوصاً بازی های اول شخص سوالی که برام مطرح هست برای خرید ps4
اینه که آیا من میتونم به اون کیبورد و موس اضافه کنم؟ لطفاً دقیق منو راهنمایی کنید که به چه صورت این کار انجام میشه و آیا هزینه زیادی رو
به همراه داره؟؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام به دوستان ، آقا یه سوال من چون عادت به بازی با PC دارم مخصوصاً بازی های اول شخص سوالی که برام مطرح هست برای خرید ps4
اینه که آیا من میتونم به اون کیبورد و موس اضافه کنم؟ لطفاً دقیق منو راهنمایی کنید که به چه صورت این کار انجام میشه و آیا هزینه زیادی رو
به همراه داره؟؟
بله این کار امکان پذیر هست منتها یه مقدار هزینه ش بالاست چیزی بین 500 تا 600 تومان
هم مبدل موس و کیبورد هست که می تونی باهاش هر موس و کیبوردی رو بهش وصل کنی و هم موس و کیبورد مخصوص PS4

چگونه ماوس و کیبورد را به پلی استیشن 4 خود متصل کنیم؟

• Like
Reactions: rezab and tranceyou

AMS_LEGEND

کاربر سایت
Jan 14, 2016
30
نام
محمد میرطبا
سلام دوستان من الان يه ديسك بازي ريجن دو دارم ميخوام بازيو ابديت كنم از تو نت چه ابديتي رو بگيريم ريجن ديسكم يا ريجن اكانتي كه توش بازي ميكنم ؟

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان من الان يه ديسك بازي ريجن دو دارم ميخوام بازيو ابديت كنم از تو نت چه ابديتي رو بگيريم ريجن ديسكم يا ريجن اكانتي كه توش بازي ميكنم ؟
به کد بازی CUSA هم توجه کنید.

سلام دسته ps4شارژ نمیشه نه تو حالت روشن نه تو حالت rest mod میشه راهنماییم کنید؟
سلام
دسته رو توسط حفره ای که پشت دسته وجود داره ریست کنید، اگر نتیجه نداد می تونید از آداپتور آمپر پایین گوشی های آندروید هم استفاده کنید. اگر باز هم نتیجه نداشت، احتمال وجود ایراد سخت افزاری هست.

Last edited by a moderator:

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان

چت انلاین ساپورت سونی ساعت کاریشون از کی تا کی هست؟
به تایم ایران میشه :

دوشنبه تا جمعه : 18:30 تا 10:30 روز بعد
شنبه و یکشنبه: 19:30 تا 8:30 روز بعد

البته برای مشتریان آمریکاست. ما هم اهل همونجا حساب می شیم
البته قبلش فیلترشکن فراموش نشه.

• Like
Reactions: underal

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر