هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مگه BF4 فیلتر شده؟ :|
خیلی وقت پیش بتل لاگو فیلتر کردن
لیست سرورای داخل خود بازیم ازون سایت گرفته میشد (رو پی سی که اینجوریه رو کنسولو نمیدونم)
هنوزم میتونید برید ببینید فیلتره
ادیت: U1Gc90iupGJB
میتونید خودتون از داخل سایت چکش کنید هنوز که هنوزه زده در دست بررسی
اصلا کسی به این درخواستا اهمیتی نمیده

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,787
نام
حامد
همه گول اون کاربری رو خوردن که خودش رو نماینده وزیر برای بهبود سرور های بازی معرفی کرده بود.
همیشه هم برای هر مشکلی اصرار داشت ادرس و یا ای پی سرور بازی رو به من بدین تا درستش کنم.
کل ادرس ها رو گرفت و به برادر فیلتر چی دادن اونم از دم همه رو بن کرد.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
همه گول اون کاربری رو خوردن که خودش رو نماینده وزیر برای بهبود سرور های بازی معرفی کرده بود.
همیشه هم برای هر مشکلی اصرار داشت ادرس و یا ای پی سرور بازی رو به من بدین تا درستش کنم.
کل ادرس ها رو گرفت و به برادر فیلتر چی دادن اونم از دم همه رو بن کرد.
اینجوری که داریم پیش میریم احتمالا کل شبکه هارو میبندن الان که سرویس هیولا راه اندازی شده به اسم یکی دوتا بازی فارسی شده میان کل استیمو فیلتر میکنن که برید از تولید ملی حمایت کنید
کنسولا هم مقدماتش فعلا ریخته شده تا بعدا به کل بگیرن فیلتر کنن

• Like
Reactions: Ps42014 and rezab

alitifus

کاربر سایت
Apr 13, 2018
1
سلام
لطفا توضیح بدید چجوری میشه بازی ps4pes2018 آنلاین و شرطی بازی کنم ؟
هرکاری لازمه انجام بدم و هر اکانتی لازمه بخرم رو کامل بگید تا بتونم بازی کنم بدجوری قفل کردم ک سر پول بازی کنم

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

فیرمور مورد نیاز برای اجرای wolfenstein 2 و evil within 2 چه ورژنیه؟
اگه دیسک بازی بزارم تو کسنول که فیرمور بالاتر از فیرمور فعلی کنسولم نیاز داشته باشه چه اتفاقی میوفته؟ از رو دیسک افلاین اپدیت میشه؟

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
درود

فیرمور مورد نیاز برای اجرای wolfenstein 2 و evil within 2 چه ورژنیه؟
اگه دیسک بازی بزارم تو کسنول که فیرمور بالاتر از فیرمور فعلی کنسولم نیاز داشته باشه چه اتفاقی میوفته؟ از رو دیسک افلاین اپدیت میشه؟
خود دیسک پیام میده برای این بازی نیاز به آپدیت دارید اگه فریمور دستگاهتون پایینتر از دیسک بازی باشه و افلاین همون فریمور لازم رو دیسک هست آپدیت میتونید بکنید همیشه آخرین فریمور رو نصب کنید هم پایداری و سرعت سیستم بهتر میشه هم برای بازی جدید و انلاین بازی کردن راحتی

Ar_Hidden

کاربر سایت
May 12, 2017
4
سلام دوستان
ببخشید چنتا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم
1-گاهی وقتا وقتی کنسول رو روشن میکنم (Ps4pro) و یا در حال بازی هستم تصویر و صدا میره و باید کابل HDMI رو از tv جدا کنم و به یه پورت دیگه تو tv بزنم.(اینم بگم که کنسول کار میکنه و اگه هدست به دسته وصل کنم صدای بازی و یا منو میاد)
به نظرتون مشکل از کابله یا تی وی یا کنسول

2- دیسکی که خط داشته باشه یا قسمتی از عکس روی دیسک رفته باشه به طوری که نور ازش رد بشه ،به لنز دستگاه اسیب میزنه؟

3-اگه کابل HDMI موقع روشن بودن کنسول تکون بخوره مشکلی پیش میاد(چون وقتی تصویر میره مجبورم کابل رو در بیارم و دوباره بزنم)

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان
ببخشید چنتا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون میشم
1-گاهی وقتا وقتی کنسول رو روشن میکنم (Ps4pro) و یا در حال بازی هستم تصویر و صدا میره و باید کابل HDMI رو از tv جدا کنم و به یه پورت دیگه تو tv بزنم.(اینم بگم که کنسول کار میکنه و اگه هدست به دسته وصل کنم صدای بازی و یا منو میاد)
به نظرتون مشکل از کابله یا تی وی یا کنسول

2- دیسکی که خط داشته باشه یا قسمتی از عکس روی دیسک رفته باشه به طوری که نور ازش رد بشه ،به لنز دستگاه اسیب میزنه؟

3-اگه کابل HDMI موقع روشن بودن کنسول تکون بخوره مشکلی پیش میاد(چون وقتی تصویر میره مجبورم کابل رو در بیارم و دوباره بزنم)
درود.1) هشتاد درصد از کابل هست بیست درصد از تلوزیون بهرحال از کنسول نیست. 2)تا جایی که می دونم یعنی تو دستگاه های دیگه دیدم لنز یا همون چشمی که دیسک رو میخونه با سطح دیسک تماسی نداره و چند میلیمتری فاصله هست پس قاعدتا دیسک نباید بتونه آسیبی به دستگاه بزنه 3)خیر

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان سلام
میگم هیچ راه حلی برای دانلود از سرور های پلی استیشن پیدا نکردید؟
کم اینترنت آسیاتک دارم و عملاً هیچی نمیتونم دانلود کنم و حتی با PC هم لینک ها رو گرفتم با برنامه PSXDownloadHelper ولی بدون ف ی ل ت ر شکن اصلاً دانلود نمیکنه
راهی، پیشنهادی، ارسال نامه جهت باز کردن لینک هاش دارید ممنون میشم بگید تا ماهم اقدام کنیم شاید فرجی بشه !!!

سلام، امروز دوتا آپدیت بازی میخواستم دانلود کنم ارور داد، اما آپدیت 5.53 رو بدون مشکل دانلود کرد
وقتی کنسول رو به آخرین ورژن آپدیت کردم مشکل حل شد و دانلود ها انجام شد بدون قطعی
فکر کنم برای ورژن آخر باید یه بار دیگه عمل شیلتر رو انجام بدن!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
سوالی داشتم دستگاه تازه گرفتم بازی Call Of Duty Ww2 به صورت دیسک هم گرفتم تا گذاشتم رو دستگاه ارور میده به روز رسانی انجام بده چیکار کنم 19 گیگ دانلود کنم یا راه حل چیز دیگست؟

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
سوالی داشتم دستگاه تازه گرفتم بازی Call Of Duty Ww2 به صورت دیسک هم گرفتم تا گذاشتم رو دستگاه ارور میده به روز رسانی انجام بده چیکار کنم 19 گیگ دانلود کنم یا راه حل چیز دیگست؟
اگه میخای آنلاین بازی کنی که حتما باید آپدیت کنی اگرم فقط میخای آفلاین بازی کنی نت رو قطع کن و بازی کن

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
اگه میخای آنلاین بازی کنی که حتما باید آپدیت کنی اگرم فقط میخای آفلاین بازی کنی نت رو قطع کن و بازی کن
قطع هم میکنم تو خود بازی که میرم اول بازی بخوام ضربدر بزنم ارور میده انگار به روز نشه نمیره
  • 69u_img_20180415_184842_425.jpg

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
قطع هم میکنم تو خود بازی که میرم اول بازی بخوام ضربدر بزنم ارور میده انگار به روز نشه نمیره
  • 69u_img_20180415_184842_425.jpg
معمولا کاری ندارن بازیا.
خودم cod:ww2 رو نگرفتم ولی اینجور که معلومه میگه حتما باید آپدیت کنید
اگه مشکلی ندارید که آپدیتش کنید ولی اگه نمیخواید، بازیو کامل پاک کنید اتصال کنسولم به اینترنت قطع کنید بذارید دوباره نصب بشه این اروری که میده شاید بخاطر این باشه که قبلش کنسول به اینترنت دسترسی داشته

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
معمولا کاری ندارن بازیا.
خودم cod:ww2 رو نگرفتم ولی اینجور که معلومه میگه حتما باید آپدیت کنید
اگه مشکلی ندارید که آپدیتش کنید ولی اگه نمیخواید، بازیو کامل پاک کنید اتصال کنسولم به اینترنت قطع کنید بذارید دوباره نصب بشه این اروری که میده شاید بخاطر این باشه که قبلش کنسول به اینترنت دسترسی داشته
تقریبا همه این کارا امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم واسه دانلودش مشکلی خیلی نیست ولی می خوام بدونم راه حل دیگه نداره حالا نمیدونم ربط داشته باشه من بازی رو دست دوم گرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر