هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
تقریبا همه این کارا امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم واسه دانلودش مشکلی خیلی نیست ولی می خوام بدونم راه حل دیگه نداره حالا نمیدونم ربط داشته باشه من بازی رو دست دوم گرفتم
به دست دوم گرفتنش ربطی نداره ولی راحتترین راه همونه که دانلودش کنید. بالاخره اجباریم برا دانلود آپدیت نبود مجبور بودید برا مولتی پلیرش آپدیتش کنید

• Like
Reactions: rezab

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
تقریبا همه این کارا امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم واسه دانلودش مشکلی خیلی نیست ولی می خوام بدونم راه حل دیگه نداره حالا نمیدونم ربط داشته باشه من بازی رو دست دوم گرفتم
اون 19 گیگ مال خود بازیه ولی اونطور که من متوجه شدم برای اپدیت فریمور ارور داده.
اولا بفرمایین که فریمور دستگاهتون چنده؟
و اگر پایین هست و قصد جیلبرک و کپی خور کردن در اینده دارین به اخرین فریمور هک شده ارتقاء بدین.
برای این بازی فریمور 5.0.1 نیاز هست.

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
اون 19 گیگ مال خود بازیه ولی اونطور که من متوجه شدم برای اپدیت فریمور ارور داده.
و اگر پایین هست و قصد جیلبرک و کپی خور کردن در اینده دارین به اخرین فریمور هک شده ارتقاء بدین.
همین 5.53 خودشه دیگه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
برای این بازی فریمور 5.0.1 نیاز هست.
من تاحالا ارور آپدیت فریمورو ندیدم ولی این عکسی که گذاشتن یعنی بازی رو کنسول اجرا شده بعد ارور آپدیت داده بنابراین فکر نمیکنم به فریمور مربوط باشه.

• Like
Reactions: rezab

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
همین 5.53 خودشه دیگه؟

من تاحالا ارور آپدیت فریمورو ندیدم ولی این عکسی که گذاشتن یعنی بازی رو کنسول اجرا شده بعد ارور آپدیت داده بنابراین فکر نمیکنم به فریمور مربوط باشه.
درسته اشتباه از من بود. گفتم که باید با فریمور 5.0.1 اجرا بشه الان که شما میگین 5.53 پس مشکل از این نیست.

• Like
Reactions: rezab and zilyzal

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
پس چیکار باید کرد؟
بايد خود بازى رو آپديت کنى دادا بازى cod:ww2 از اول قبل لانچ بازى تو بازار لو رفت و خرده فروش ها زودتر از لانچ جهانى تو بازار پخشش کردن کمپانى سازنده هم براى اجرا نشدن بازى يه آپديت اوليه 19 گيگى براى اينکه بازى اجرا نشه قرار داد و تا زمان لانچ جهانى بازى آپديتشو در دسترس قرار نداد واسه همين براى اجراى بازى آپديت اجباريه

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
بايد خود بازى رو آپديت کنى دادا بازى cod:ww2 از اول قبل لانچ بازى تو بازار لو رفت و خرده فروش ها زودتر از لانچ جهانى تو بازار پخشش کردن کمپانى سازنده هم براى اجرا نشدن بازى يه آپديت اوليه 19 گيگى براى اينکه بازى اجرا نشه قرار داد و تا زمان لانچ جهانى بازى آپديتشو در دسترس قرار نداد واسه همين براى اجراى بازى آپديت اجباريه
یعنی همش همینه یا بعضی از دیسک های بازی ؟

armanism88

کاربر سایت
Apr 16, 2018
19
نام
ARMAN
سلام دوستان
دستگاه من Pro مدل 7116 از مدل مشخصه دستگاه ریجن 2 هست
من تا چند ماه اینده عازم کانادا هستم و انجا برق کشور 110
دستگاههای ریجن ۱ هر دو ولتاز ساپورت میکنه

اما ریجن ۲ پشت دستگاه زده ۲۲۰-۲۴۰
ایا انطرف برای استفاده دستگاه مشکل دارم از هرکی پرسیدم گفته مشکلی نیست از داخل مولتی ولتاژ هست و مشکلی پیش نمیاد
اما به نظر من اگر مولتی بود مثل ریجن ۱ پشت دستگاه میزد ۱۰۰ تا ۲۴۰
خواستم نظر شما بدونم

چند سال پیش تو سایت بودم خیلی وقته نیامدم سایت حتی یوزر هم فراموش کردم یادش بخیر \m/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
نه بعضی بازی ها اینطورن مثل cod:ww2 بعضی بازی ها بدون آپدیت هم اجرا میشن
نسخه دیجیتالی تمام بازی ها که هم بدون آپدیت بازی نصب نمیشه
واسه آپدیتش نمیشه چند ساعتش یه روز دانلود چند ساعتش بعدش و ادامه دار کلا یا نه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
دستگاه من Pro مدل 7116 از مدل مشخصه دستگاه ریجن 2 هست
من تا چند ماه اینده عازم کانادا هستم و انجا برق کشور 110
دستگاههای ریجن ۱ هر دو ولتاز ساپورت میکنه

اما ریجن ۲ پشت دستگاه زده ۲۲۰-۲۴۰
ایا انطرف برای استفاده دستگاه مشکل دارم از هرکی پرسیدم گفته مشکلی نیست از داخل مولتی ولتاژ هست و مشکلی پیش نمیاد
اما به نظر من اگر مولتی بود مثل ریجن ۱ پشت دستگاه میزد ۱۰۰ تا ۲۴۰
خواستم نظر شما بدونم

چند سال پیش تو سایت بودم خیلی وقته نیامدم سایت حتی یوزر هم فراموش کردم یادش بخیر \m/
سلام
اگر خیلی حساس هستی یه دونه ادامپتور بگیر براش همون جا تا برق رو درست بهت بده
همین جا که من کویت هستم برای بعضی از دستگاه ها ادامپتور برق میفروشن و خیلی خوب هم جواب میده فقط بگم که سه شاخه است نه دو شاخه

سلام،من یه چند وقتیه تو انجمن آنلاین نبودم
پی اس ان فیلتر شده؟یعنی دیگه فایده نداره ps4 بگیریم یا میشه کاریش کرد؟ممنون میشم کسی جواب بده:D
بله فیلتر شده اینکاری برو توی این تاپیک بحثشو دوستان اونجا دارند انجام میدن
حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها با دستگاه

Last edited by a moderator:

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام،من یه چند وقتیه تو انجمن آنلاین نبودم
پی اس ان فیلتر شده؟یعنی دیگه فایده نداره ps4 بگیریم یا میشه کاریش کرد؟ممنون میشم کسی جواب بده:D
پی اس ان فیلتر نشده. روی بعضی از اینترنت ها که اکثر بچه ها راجع به ایرانسل شکایت داشتن این اتفاق افتاده
بنده از اینترنت ADSL (شاتل) استفاده میکنم، مشکلی ندارم، نه برای دانلود مستقیم بازی و آپدیت ها، نه برای آنلاین بازی کردن....

• Like
Reactions: mahan.bs and rezab

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر