هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,617
نام
محسن
دوستان این دلار 4200 اصلا میتونه رو قیمت کنسول تاثیر بزاره یانه؟به نظرتون الان ps4 بگیرم یا صبر کنم؟متاسفانه لان نسبت به یه ماه پیش 200 تومن گرونتر شده:|

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
دوستان این دلار 4200 اصلا میتونه رو قیمت کنسول تاثیر بزاره یانه؟به نظرتون الان ps4 بگیرم یا صبر کنم؟متاسفانه لان نسبت به یه ماه پیش 200 تومن گرونتر شده:|
دلار اسما 4200 شده ولی در اصل همون 6000 تومنه. اگه شما دیدی قیمت ها بیاد پایین ما هم می بینیم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab and Mprince

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
یعنی به این واردکننده های کنسول دلار 4200 تعلق نمیگیره؟
اگر هم تعلق بگیره تا بیاد اعمال بشه ، دو سه ماهی طول می کشه. اینجا ایرانه، قیمت ها یک روزه بالا می ره، یک ساله برمی گرده سر جاش! حساب کتاب که نداره.

radlleben002

کاربر سایت
Mar 20, 2018
67
سلام
اگر خیلی حساس هستی یه دونه ادامپتور بگیر براش همون جا تا برق رو درست بهت بده
همین جا که من کویت هستم برای بعضی از دستگاه ها ادامپتور برق میفروشن و خیلی خوب هم جواب میده فقط بگم که سه شاخه است نه دو شاخه

اقا کویت چجوریه وضعش؟ از ایران بهتره قیمت ps4 و بازی هاش چطوره ؟
نمایندگی سونی اونجا هست؟
ممنون میشم جواب بدین چون واقعا کنجکاوم

• Like
Reactions: se.phi.roth

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
سلام دوستان
2 تا سوال
وقتی من هر بازی رو بخوام بازی کنم فقط با شوکش میشه بازی کرد و دکمه هاش ( بالا، پایین،چپ و راست) غیر فعاله
چیکار کنم فعال بشن اونا ؟

سوال دوم
چطور میتونم با دو دسته بازی کنم؟
فقط یه دسته رو میشناسه ؟ مثلا pes 18 یا nba 2k18

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
والا من امروز رفتم قیمت کنم دیدم 500گیگ شده 1.600!!!
والا چند ماه پیش 1 ترا 1.400 بود!!
البته من تصمیم گرفتم از اینترنت خرید کنم چون خیلی گرونه تو بازار،یه سایتی رو دیدم 500گیگ رو میده 1.500،البته اردیبهشت میخوام بگیرم،اگه تا اون موقع ارزون نشه از همون (م$ت استور:D) میگیرم:D

• Like
Reactions: Jack cooper

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
سلام دوستان
2 تا سوال
وقتی من هر بازی رو بخوام بازی کنم فقط با شوکش میشه بازی کرد و دکمه هاش ( بالا، پایین،چپ و راست) غیر فعاله
چیکار کنم فعال بشن اونا ؟

سوال دوم
چطور میتونم با دو دسته بازی کنم؟
فقط یه دسته رو میشناسه ؟ مثلا pes 18 یا nba 2k18
اون مدل بازی کردن با دکمه های جهت دار خیلی وقته که منقرض شده. تقریبا از PS3 به بعد دیگه با آنالوگ بازی کنترل میشه و دکمه های جهت دار به کنترل منو بسنده شده. تو بعضی از بازی ها میشه این گزینه رو تغییر داد ولی من با همون آنالوگ ها عادت کردم توصیه می کنم با همون آنالوگ بازی کنید.
برای دو نفره بازی کردن از یوزر Guest به عنوان دسته دوم استفاده کنید.
لینک آموزش دو نفره :

نحوه وصل کردن دسته دوم به ps4

• Like
Reactions: rezab and barpapapa

barpapapa

کاربر سایت
Feb 5, 2015
21
اون مدل بازی کردن با دکمه های جهت دار خیلی وقته که منقرض شده. تقریبا از PS3 به بعد دیگه با آنالوگ بازی کنترل میشه و دکمه های جهت دار به کنترل منو بسنده شده. تو بعضی از بازی ها میشه این گزینه رو تغییر داد ولی من با همون آنالوگ ها عادت کردم توصیه می کنم با همون آنالوگ بازی کنید.

مرسی عرفان عزیز.پس خیلی سختتر شد
راستی چرا وقتی میرم تو یه بازی دو نفره یه دسته خودبخود غیر فعال میشه؟نمیشه دو نفره بازی کرد

• Like
Reactions: erfanPS4

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
مرسی عرفان عزیز.پس خیلی سختتر شد
راستی چرا وقتی میرم تو یه بازی دو نفره یه دسته خودبخود غیر فعال میشه؟نمیشه دو نفره بازی کرد
سختیش برای اولشه. من برعکس الان بازی کردن با دکمه های جهت دار برام سخت شده !!!
تو PS4 به ازای هر یوزر ، یک دسته تعریف میشه. پس برای دسته دوم باید یک یوزر دیگه هم معرفی کنی، در این مورد می تونی از یوزر مهمان یا همون Guest استفاده کنی.

• Like
Reactions: rezab and barpapapa

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
والا من امروز رفتم قیمت کنم دیدم 500گیگ شده 1.600!!!
والا چند ماه پیش 1 ترا 1.400 بود!!
البته من تصمیم گرفتم از اینترنت خرید کنم چون خیلی گرونه تو بازار،یه سایتی رو دیدم 500گیگ رو میده 1.500،البته اردیبهشت میخوام بگیرم،اگه تا اون موقع ارزون نشه از همون (م$ت استور:D) میگیرم:D
الان دیگه PS4 مثل اتومبیل به یه کالای سرمایه ای تبدیل شده، هر کی قبلا خریده سود کرده
یادش بخیر من مدل فت 1216B یک ترابایت رو 1120000 خریدم. واقعا یادش بخیر

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
الان دیگه PS4 مثل اتومبیل به یه کالای سرمایه ای تبدیل شده، هر کی قبلا خریده سود کرده

والا تو همه جای دنیا وسایل الکترونیکی با گذشت زمان قیمتشون کمتر میشه،اینجا برعکسه:D
دوستام همه 2دسته و 1ترا پارسال خریدن 1.300 من باید 1.500 پای 500 پول بدم~X(

erfanPS4

کاربر سایت
Aug 17, 2014
750
نام
Erfan
والا تو همه جای دنیا وسایل الکترونیکی با گذشت زمان قیمتشون کمتر میشه،اینجا برعکسه:D
دوستام همه 2دسته و 1ترا پارسال خریدن 1.300 من باید 1.500 پای 500 پول بدم~X(
اینجا ایرانه. جزو این دنیا نیست. جهان سوم یعنی همین دیگه. این دنیا و اون دنیا و ایران.

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
اینجا ایرانه. جزو این دنیا نیست. جهان سوم یعنی همین دیگه. این دنیا و اون دنیا و ایران.

درسته،ولی البته جهان سوم و اینا الان دیگه بکار نمیره باید بگیم در حال توسعه:D

• Like

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
یادش بخیر من مدل فت 1216B یک ترابایت رو 1120000 خریدم. واقعا یادش بخیر

خیلی خوب خریدی من سال ۲۰۱۵ مدل ۱۲۱۶b یک ترا فت خریدم ۱۳۲۰ سال بعدش با اسلیم عوضش کردم اسلیم یک ترا ۲۰۱۶bبرام شد ۱۲۵۰ الان ۱۶۰۰ شده!
تنها مدلی که ارزون خریدم فت سفید ۱۲۰۶a ریجن ۳ اونم تازه کارکرده بود پارسال خریدم ۹۰۰
قبل عید هم پرو ۷۱۱۶bسفید خریدم ۲۱۰۰ الان شده ۲۵۰۰ تا ۲۶۰۰ واقعا جای تعجب داره!!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر