هرسوالی درمورد Ps2

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
نه/اگه ی لنز نو هم بزاره روش که نمیزاره 750 بیشتر نمیرزه.بعدشم شما میخواید از ی شخص تعمیرکار دستگاه بخری!!!!برای اینکه قیمت دستگاه بیاد دستت به چند فروشنده کنسول سر بزن بگو ی اینطور دستگاهی دارم چقدر میخرید؟وقتی قیمتش رو گفتند 100 هزار بزار روش.ببین قیمت دستگاه چقدر میشه....البته فروشنده به تمیزی دستگاه زیاد توجه میکنه و همینطور کارکرد لنز دستگاه.اونا از ی سی دی بازی خش دار شرکتی برای عمل کرد لنز استفاده میکنند.
اهان..چون الان آخه قیمت ها عجیب رفته بالا... یه عده بدون لنز و یک و صد میفروشن و فقط فلش خوره، بعضی ها ۱و نیم ، زیر یه تومن رو داخل شیپور یا ایسام زمانی میدن ک لنزش ضعیفه یا دستگاه ظاهرش داغونه ... نمیشه یه تومن حتی دستگاه خوبی از بیرون گرفت ‌..سایت های معتبر هم همه بالای یک ‌‌و دویست میدن ...

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
لنز اصلی هستن. لنز بازاری نو که الان فروخته میشه دیسک کپی اجرا نمیکنه که.
اجرای دیسک کپی مگ ربطی ب چیپ کپی نداره؟
من کنسول قبلیم هم لنزش عوض شده بود‌..ولی لنز های اصلی الان خیلی صدا میدن نسبت ب لنز های نو ...لنز نویی ک‌روی کنسول قبلیم بود نسبت ب لنز های اصلی ک روی چند تا دستگاه دیدم اصلا صدا نمیداد یا خیلی کم صدا میداد موقع اجرای بازی

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
اجرای دیسک کپی مگ ربطی ب چیپ کپی نداره؟
من کنسول قبلیم هم لنزش عوض شده بود‌..ولی لنز های اصلی الان خیلی صدا میدن نسبت ب لنز های نو ...لنز نویی ک‌روی کنسول قبلیم بود نسبت ب لنز های اصلی ک روی چند تا دستگاه دیدم اصلا صدا نمیداد یا خیلی کم صدا میداد موقع اجرای بازی
منظورم من از دیسک کپی دیسک های رایتی هستش که توسط خودم رایت شده. لنز صدا نمیده. چیزی نداره که صدا تولید کنه. صدایی که شنیده میشه مربوط به موتور گرداننده دیسک و موتور ماپیچی تکان دهنده لنز هستش.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
منظورم من از دیسک کپی دیسک های رایتی هستش که توسط خودم رایت شده. لنز صدا نمیده. چیزی نداره که صدا تولید کنه. صدایی که شنیده میشه مربوط به موتور گرداننده دیسک و موتور ماپیچی تکان دهنده لنز هستش.
آها...درسته ولی اونارو هم بالا میاره ربطی نداره...ولی استفاده نشه بهتره خیلی ب لنز فشار میاره...شرکتی بهتره ...بجا رایت داخل فلش آدم می‌ریزه بهتر هم هس

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
آها...درسته ولی اونارو هم بالا میاره ربطی نداره...ولی استفاده نشه بهتره خیلی ب لنز فشار میاره...شرکتی بهتره ...بجا رایت داخل فلش آدم می‌ریزه بهتر هم هس
حرف شما صحیحه. من هم برای اینکه قدرت لنز ها رو چک کنم از دیسک رایتی استفاده میکنم. دیسک شرکتی رو لنز ضعیف هم اجرا میکنه.

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
اها...اکبندش الان همین قیمته
اولا لنزهایی که تو بازار هستن از این لنزهای آکبندی که تو کارخونه روی دستگاه گذاشته میشدن نیست. دوما کیفیت ساخت لنزهای نو که تو بازار هستن اصلا خوب نیست چون خودم قبلا تست کردم. سوما اصراری نیست. برین از بازار بخرین.
فکر کنم شما فرق لنز کارخونه و لنز بیکیفیت بازار رو نمیدونین.

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
اولا لنزهایی که تو بازار هستن از این لنزهای آکبندی که تو کارخونه روی دستگاه گذاشته میشدن نیست. دوما کیفیت ساخت لنزهای نو که تو بازار هستن اصلا خوب نیست چون خودم قبلا تست کردم. سوما اصراری نیست. برین از بازار بخرین.
فکر کنم شما فرق لنز کارخونه و لنز بیکیفیت بازار رو نمیدونین.
لنز درجه یک هم هست ک اکبنده... مثلا انبار بازی میفروخت ی مدت ... منتهی درجه دو هم هست توی بازار و زیاد هم هست ... من خودم لنز فابریک هم داشتم ولی کارکرد دیگ بدرد نمیخوره ... مگ اینک مجبور باشی

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
الان همه از دی وی دی رایتی استفاده کردن و ب لنز آسیبی ک میخاستن برسونن روسوندن...بهترین کار همون لنز درجه یک گرفتن و فلش خور کردنه...اینجوری عمر لنز هم بیشتر میشه

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
لنز درجه یک هم هست ک اکبنده... مثلا انبار بازی میفروخت ی مدت ... منتهی درجه دو هم هست توی بازار و زیاد هم هست ... من خودم لنز فابریک هم داشتم ولی کارکرد دیگ بدرد نمیخوره ... مگ اینک مجبور باشی
بنده با انبار بازی تماس تلفنی داشتم. ایشون هیچ تظمینی در قبال لنز ارسالی نمیدن. حتی اگه خراب باشه.
الان همه از دی وی دی رایتی استفاده کردن و ب لنز آسیبی ک میخاستن برسونن روسوندن...بهترین کار همون لنز درجه یک گرفتن و فلش خور کردنه...اینجوری عمر لنز هم بیشتر میشه
دیسک رایتی آسیبی به لنز نمیرسونه. این فقط یه دروغ و ترفند مغازه دارای گیم فروشه برای فروش بازیهاشون. دیسک های خش دار به لنز فشار میاره.
لنز درجه 1 که شما میفرمایین تو بازار تک فروشی 290 تا 350 فروخته میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر